MediPharma Kosmetics, Dr. Theiss Naturwaren, Olivenol Intersivcreme Leicht (Lekki krem przeciwzmarszczkowy do twarzy)

Krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko się wchłania. Posiada wyciągi z pestek owoców Babasu, olej absyjski i retinol. Nawilża, wygładza, redukuje zmarszczki. Pobudza odnowę komórkową, stymuluje syntezę kolegenu i elastyny. Skóra jest wygładzona i wygląda promiennie.

Lekka konsysencja - intensywne nawilżenie.

Poleciła mi go moja koleżanka. Na początku nie mogłam uwierzyć, że krem z oliwą z oliwek nadaje się do skóry mieszanej. A jednak! Efekty zauważyłam po około dwóch tygodniach. Niedoskonałości zaczęły znikać, kolor skóry stał się bardziej świetlisty. Idealnie nawilża ale nie obciąża skóry. Szybko się wchłania i dłużej utrzymuje się mi makijaż. Polecam również na szyję i dekolt!

świetny, lekki krem

Krem idealny, szczególnie w okresie letnim i wiosennym. Nadaje się jako baza pod makijaż, świetnie się wchłania i sprawia, że skóra jest przyjemnie nawilżona i ukojona.
Poza tym super skład.
Polecam.

Mały minus za ścierające się napisy na opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania duże