18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Glam, GlamBRUSH T11 (Pędzel syntetyczny do ostrego konturowania)

Glam, GlamBRUSH T11 (Pędzel syntetyczny do ostrego konturowania)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 30,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

T11 to bardzo specyficzny pędzel do makijażu wykonany z włosia syntetycznego. Jego kształt umożliwia BARDZO ostre i precyzyjne konturowanie kształtu twarzy (w tym konturowanie nosa jednym pociągnięciem) oraz nakładanie wszystkich produktów w kremie/płynie (podkładów, bronzerów, róży, rozświetlaczy, korektorów). Włosie charakteryzuje się dużą sprężystością. Wymiary pędzla: długość całego pędzla: ok. 17 cm długość włosia: 1,5 cm szerokość włosia: 3 cm grubość włosia: 0,8 cm.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Fajnie go mieć :)

Pędzel ma bardzo miękkie włosie, jest miły w dotyku, ale zarazem porządnie zbity. Nie drapie. Idealnie nadaje się do ostrego konturowania na sucho. Bardzo ładnie nakłada bronzer i robi odcięcia. Szybko można nim wykonturować nos. Raczej nie nadaje się dla początkujących. Według mnie posługiwanie się tym pędzlem wymaga wprawy. Dla osób które kochają makijaż i pędzle do precyzyjnego makijażu jak najbardziej polecam. Mimo, że nie jest on moim must have w kosmetyczce to cieszę się, że go mam. Używam go rzadko, tylko do makijaży wieczorowych, które wymagają ostrego konturowania.
Jedyny minus jak dla mnie to to, że bardzo długo schnie.

Najaktywniejsze recenzentki

1. 1

12
    produktów

100
    recenzji

618
    pochwał

10,00

2. 2

0
    produktów