Glam, GlamBRUSH T11 (Pędzel syntetyczny do ostrego konturowania)

Glam, GlamBRUSH T11 (Pędzel syntetyczny do ostrego konturowania)

Pojemność 1 szt

T11 to bardzo specyficzny pędzel do makijażu wykonany z włosia syntetycznego. Jego kształt umożliwia BARDZO ostre i precyzyjne konturowanie kształtu twarzy (w tym konturowanie nosa jednym pociągnięciem) oraz nakładanie wszystkich produktów w kremie/płynie (podkładów, bronzerów, róży, rozświetlaczy, korektorów). Włosie charakteryzuje się dużą sprężystością. Wymiary pędzla: długość całego pędzla: ok. 17 cm długość włosia: 1,5 cm szerokość włosia: 3 cm grubość włosia: 0,8 cm.

Fajnie go mieć :)

Pędzel ma bardzo miękkie włosie, jest miły w dotyku, ale zarazem porządnie zbity. Nie drapie. Idealnie nadaje się do ostrego konturowania na sucho. Bardzo ładnie nakłada bronzer i robi odcięcia. Szybko można nim wykonturować nos. Raczej nie nadaje się dla początkujących. Według mnie posługiwanie się tym pędzlem wymaga wprawy. Dla osób które kochają makijaż i pędzle do precyzyjnego makijażu jak najbardziej polecam. Mimo, że nie jest on moim must have w kosmetyczce to cieszę się, że go mam. Używam go rzadko, tylko do makijaży wieczorowych, które wymagają ostrego konturowania.
Jedyny minus jak dla mnie to to, że bardzo długo schnie.