Joanna, Styling Effect, Pianka do włosów ekstramocna

Joanna, Styling Effect, Pianka do włosów ekstramocna

Pianka modelująca mocna Pianka do włosów Styling Effect to doskonała propozycja dla osób lubiących trwale i naturalnie wymodelowaną fryzurę. Problem Trwałe i efektowne modelowanie i układanie włosów. Recepta Pianka modelująca Styling Effect. Efekt Skutecznie utrwala nadając włosom zwiększonej objętości i puszystości, jednocześnie nie obciąża ich ani nie skleja. Składniki wiodące Zawiera filtr UV i składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Totalny Bubel!

Tragedia jakich mało... nigdy w życiu nie spotkałam się jeszcze z tak beznadziejną pianką do włosów. Szkoda słów żeby ją opisać. Pianka nie robi nic pozytywnego. Zero choćby najmniejszego efektu, konsystencja wodnista co powoduje że trzeba nałożyć dużo produktu. Okropnie skleja i obciąża włosy przez co włosy wyglądają nieestetycznie. Jedynym plusem jest zapach. Nigdy więcej nie kupię tego produktu i nie polecam!

Plusy:
* Posiada ładny zapach

Minusy:
* Strasznie skleja włosy
* Przesusza i obciąża
* Beznadziejny aplikator, który nie kontroluje rzadkiej ilości
* Pianka tragicznie nakłada się na włosy, spływa
* Zero pozytywnego efektu na włosach,
* Niewydajna, konsystencja bardzo wodnista
* Cena za wysoka jak za taką tragiczną jakość

Skład:
Aqua, Butane, Propane, Isobutane, Alcohol Denat., Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Polyquaternium-28, Hydrolyzed Keratin, Cocamidopropylamine Oxide,  PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Polyquaternium-10, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Parfum, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Piankę zakupiłam, gdy robiła sobie włosy na sylwestra na papilotach. Zrobiłam zgodnie z instrukcją producenta. Niewielką ilość nałożyłam na wilgotne rozczesane włosy , następnie zakręciłam papiloty. Po 5 godzinach uwolniłam się z papilotów (choć pewnie jakbym krócej trzymała to by były takie same efekty lub zbliżone) i moim oczom ukazały się piękne pokręcone loki. Po rozczesaniu włosów było mnóstwo. Jestem bardzo zadowolona z tej pianki.

Pianka :
+cena
+dostępność
+daje objętość i puszystość
+nie skleja włosów
+na długo utrzymuje efekt (włosy nie rozpadają się)
+zapach

ideał

Super produkt.
Nie skleja włosówi nie obciąża. Skuteczna, dzięki tej pance, mogę robić z włosami co mi się podoba. Fryzura w ciągu dnia nie rozpada się. A co najważniejsze nie skleja pasm włosów.
Włosy nie przetłuszczają po zastosowaniu pianki.
Delikatny zapach. Wydajna.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Pianka godna uwagi

Pianka spełniła moje oczekiwania, nie obciąża włosów, daje efekt powiększenia objętości włosów, nie skleja ich, ładnie pachnie i jest wydajna. Wystarsczy niewielka ilość pianki aby otrzymać efekty.

Ilość zużytych opakowań: 1, 150 ml.