Skeyndor, Radiance Renewing, Radiance Cleansing Gel (Żel złuszczający do mycia twarzy)

Wykonany z Dermo-kompatybilnych środków czystości zawiera starannie wybrane kwasy hydroksylowe i enzymy pochodzące z owoców, które pomagają usunąć martwe komórki i brud nagromadzony na skórze, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi naturalnej skóry.

Niesamowicie wydajny, delikatnie złuszczający

Bardzo dobrze oczyszcza skórę i bardzo delikatnie złuszcza naskórek. Widocznie poprawia kondycję skóry. Odnoszę wrażenie, że ujednolica kolor skóry i zwalcza drobne przebarwienia.

Na co dzień nie stosuję mocnego makijażu, więc niestety nie mogę powiedzieć jak sobie radzi z cięższymi podkładami.

Obawiałam się, że prepart może być za bardzo inwazyjny. Jednak jest delikatny i zarazem skuteczny. Trzeba go dokładnie spłukać. Polecam szczególniej osobom z tłustą skórą i przebarwieniami.

Kosmetyk jest niesamowicie wydajny. Butelka zakończona jest dozownikiem. Stosowałam raz na tydzień - dwa tygodnie i z produktu korzystałam prawie rok!

Zdecydowałam się na zakup żelu ze względu na promocyjną cenę w jednym interentowych sklepów. Niestety żel nie jest łatwo dostępny.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka