Avon, Luxe, Illuminating Concealer (Korektor rozświetlający)

Avon, Luxe, Illuminating Concealer (Korektor rozświetlający)

Pojemność 1,7 ml

Kremowy korektor dla efektu perfekcyjnej i zmysłowo rozświetlonej cery ukrywa cienie pod oczami, drobne zmarszczki i oznaki zmęczenia oraz dodaje blasku spojrzeniu odsłaniając idealną, wypoczętą cerę. Luksusowa formuła korektora rozświetlającego zawiera perełki rozpraszające światło, które tuszują niedoskonałości i sprawiają, że skóra wygląda promiennie. Aplikacja przy pomocy pędzelka lub palców.

Bardzo fajny

Kiedyś kupiłam go w promocyjnej cenie gdy akurat skończył mi się korektor pod oczy i chciałam coś rozświetlającego. Mam zasinienia pod oczami jednak ten korektor naprawdę fajnie sobie z nimi poradził, ładnie odświeżał spojrzenie, nie ciemniał( ja miałam jasny odcień) idealnie stapiał się z podkładem. Jak dla mnie super. Opakowanie przepiękne takie wręcz Luksusowe- błyszczące, złote bardzo mi się podobało.
Nie pamiętam ceny jaką za niego zapłaciłam ale nie było to dużo jednak wydajność słaba - dość szybko się skończył.
Jeśli będzie kiedyś w jakiejś fajnej cenie na pewno się skuszę:)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

polubiłam

Jeśli ktoś szuka korektora jedynie by rozświetlić spojrzenie to polecam serdecznie.Osoby z wielkim zasinieniem pod oczami albo z workami mogą go sobie odpuścić.Ja uwielbiam rozświetlony trójkąt pod oczami nawet taki rozbielony jak panda.Ten korektor a mam najjaśniejszy odcień nie wpada w biel jak mój ukochany Bourjois ale całkiem fajnie rozświetla i odbija światło.Pozatym bardzo łatwo się go rozciera,ma leciutką konsystencję,nie wchodzi w załamania i nie wywołuje przesuszenia.Jestem zadowolona ale z zakupem radze czekać na promocje