Avon, Planet Spa, Indulgent SPA Ritual, Sugar Scrub (Peeling do ciała z masłem shea i brązowym cukrem)

Wygładza, delikatnie złuszczając martwy naskórek, by skóra odzyskała miękkość i gładkość. Masło shea ze .odżywia skórę, utrzymując jej jędrność i zdrowy wygląd. Wykazuje również działanie kojące i łagodzące. Brązowy cukier wygładza skórę, przy czym odżywia ją i pozostawia delikatny połysk. Testowany dermatologicznie.

Jak najbardziej polecam wypróbowanie tego produktu. Skóra po użyciu jest gładka , napięta , nie jest przesuszona. Sam peeling bardzo ładnie pachnie , co jest dodatkowym plusem .

Dobry peeling do codziennego użytku

Dobry peeling nie jest złym rozwiązaniem jeśli chcemy umilić sobie dzień. Producent obiecuje tutaj, że jeśli będziemy używać tego produktu to skóra będzie wygładzona, miękka oraz pozostanie kuszący zapach czekolady. Cały produkt zamknięty jest w wygodnej w użyciu tubie, z której można wycisnąć resztki bez rozcinania opakowania. Konsystencja tego produktu jest gęstawa, ale wbrew pozorom to nie jest jego wada. Gęsta konsystencja kojarzy się przede wszystkim z tym, że problemem będzie rozprowadzenie tego produktu po ciele. Nic bardziej mylnego, ponieważ tutaj nie potrzeba dużych ilości, by rozprowadzić produkt po dużej partii ciała, a przede wszystkim nie ucieka ten produkt między placami lub spływa ze skóry. Dla mnie te drobinki nie były zbyt ostre i nie poleciłabym tego produktu osobom, które poszukują mocnego zdzieraka, bo ten peeling raczej nadaje się ot tak do codziennego użytku jeśli ktoś stopniowo chce złuszczać sobie naskórek każdego dnia. Przede wszystkim nie da się tym produktem narobić szkód na skórze nawet jak ktoś będzie go używał dwa razy dziennie. Ja potrzebuję czegoś mocniejszego, bo ciągle wydawało mi się, że to wszystko jest niedopracowane i chciałam po raz kolejny i kolejny sięgać po tę tubkę. Jeśli chodzi o działanie na skórze to skóra była wygładzona, ale nie doszłam do tego satysfakcjonującego (dla mnie) momentu od razu, bo dla mnie ten peeling był zbyt łagodny, miękka w dotyku, a zapach to coś niesłychanego - czekolada i to taka na ciepło. Jeśli chodzi o wydajność to w moim przypadku szybko tubka zeszła, ponieważ stosowałam ten produkt przy każdym prysznicu, a zdarza się, że biorę go dwa razy dziennie.

Polecam ten produkt osobom, które nie będą wymagać od niego mocnego zdzierania, ale potraktują go jak taką małą przyjemność, która przy okazji złuszcza skórę. Może kiedyś wrócę do niego jak będę miała dość tych zdzieraków.

Bardzo fajny

Ten peeling jest bardzo fajny. Zapach jest słodki bardzo, krótki czas utrzymuje się na skórze, drobinki wygładzają nam skórę, nie są mocno zdzierające wg mnie akurat w sam raz. Po kosmetyku skóra jest bardzo gładka , absolutnie nie jest przesuszona. Minusów w moim przypadku brak.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słodki cukiereczek

Peeling dla mnie musi spełniać trzy zasadnicze role:

1.musi dobrze peelingować skórę

2. pięknie pachnieć

3. nie może ze mnie spływać

Ten peeling spełnia zdecydowanie rolę pachnącą - jest cudownie słodki, peelinguje ciało ale niewystarczająco ostro, jest to taki codzienny peeling, złuszcza naskórek ale nie jest to ten efekt jakiego oczekuję. I niestety jego konsystencja jest bardziej żelowa.

Plusy:

- opakowanie - estetyczne, ładne, wygodne w użyciu

- cuuudowny zapach

- cena ok 10-12 zł w promocji

- nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza skóry

Minusy:

- zbyt lejąca się konsystencja

- mało wydajny

- za słaby efekt złuszczania

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Fajny

Poodoba mi się efekt, jaki uzyskuję po nim. Moja skóra jest gładka i oczyszczona, czego właśnie oczekuję od tego typu kosmetyku. Przyjemnie się go używa. Jest wydajny, choć ja używam go raz w tygodniu, czasem rzadziej, więc nie wiem czy to dość miarodajne.
Dla mnie zapach przypomina bułkę tartą przyrumienioną z masłem na patelni, ale to już kwestia indywidualna XD

Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Po ponad półrocznej zabawie z produktem od Pat&Rub wreszcie wróciłam do klasycznego scrubu. Jest to jeden z kosmetyków Avonu, który mogę z czystym sumieniem polecić. Ma fajne drobinki i przyjemnie masuje się nim ciało. Łatwo go spłukać, po jego użyciu skóra jest miękka w dotyku. Nie podrażnia, stanowi dobry wstęp do depilacji. Ma ładny zapach. Tubkę można przeciąć, by wydobyć resztę kosmetyku. Wydajność standardowa, używam go 3-4 razy w tygodniu na kolana, uda i pośladki, czasem na łydki. Dostępny chyba w każdym katalogu. Cena regularna zawyżona, ale bywa w promocji średnio za 15zł, chociaż ja kupiłam go za jeszcze mniej. Polecam, dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwszej tubki 200 ml

Zniewalający zapach

Kupiłam całą serię kosmetyków z małem shea (krem do twarzy, peeling i masło do ciała) i peeling zdecydowanie pachnie najlepiej. Uwielbiam jego zapach, pachnie jak miks czekolady oraz masła shea :) Zapach nie jest chemiczny i nie pachnie sztucznie, jest naturalny. Po zastosowaniu peelingu zapach jeszcze przez jakiś czas utrzymuje się na skórze.

Konsystencja peelingu jest kremowa i dość gęsta, nie spływa on z ciała podczas masażu, przyjemnie się go aplikuje na skórę.
Kolejnym plusem jest wydajność oraz niska cena (ja swój kupiłam w promocji za niecałe 12 zł, używam od około 2 miesięcy i jeszcze mi go trochę zostało)

Jedynym minusem jak dla mnie jest zbyt delikatne peelingowanie skóry. Moja skóra potrzebuje nieco "ostrzejszego" peelingu.

Produkt z pewnością sprawdzi się u osób z wrażliwą skórą.

Ogólnie peeling godny polecenia :)

Dla mnie najlepszy

Kupiłam ten peeling za 13 pln za 200ml tubkę w promocji na wypróbowanie i mnie zaskoczył i to bardzo pozytywnie. Nie jestem amatorka serii z masłem she z uwagi na jego zapach. Ten produkt jest wyjątkowy.Swietna konsystencja.Mocno kremowy ,gęsty , drobinki zdecydowane, jest ich dużo i są dobrze wyczuwalne. Dobrze ścierają martwy naskórek, nie podrażniając skóry. Skóra jest wygładzona, nawilżona, odżywiona, lepiej ukrwiona. Po takim peelingu czuję się wypoczęta i zrelaksowana, a skóra gotowa na przyjęcie kolejnej porcji kosmetyków do ciała. Tubka miękka z odchylanym korkiem. warto spróbować chociaż raz.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

Gładka skóra!

Bardzo dobry produkt. Lubię serię Planet Spa i z wiekszosci oferowanych przez nią kosmetyków jestem zadowolona. Tak tez jest w przypadku recenzowanego peelingu. Zelowo-kremowa konsystencja naszpikowana duuzą iloscią, małych drobinek idealnie złuszcza martwy naskórek zostawiając skórę miękką i gładką w dotyku. Kosmetyk nie jest ani za mocny, ani zbyt delikatny w swym działaniu. Nie podraznia skóry, ale dokładnie ją oczyszcza. Pół gwiazdki odejmuję za zapach... Na stronie w katalogu jest on obłędny. Intensywny, słodki, karmelowy. W rzeczywistosci woń jest ledwo wyczuwalna, a szkoda gdyz zapach kosmetyków (obok ich działania) jest dla mnie głównym powodem dla którego po nie siegam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

DOSKONAŁY

Rewelacyjny peeling, cieszę się, że mogłam go wypróbować dzięki promocji w katalogu.

PLUSY:

+bardzo dobrze peelinguje skórę drobnymi drobinkami, peeling o przyjemnej kremowej konsystencji
+nie wysusza skóry, a ją nawilża
+przyjemny zapach, karmelowy
+wygodne opakowanie w tubce
+bardzo duża pojemność
+wydajny peeling (nie trzeba nakładać go dużo, wystarczy niewielka ilość)

Minusów nie mam żadnych. Zapach jest przyjemny, słodki. Ale ucieszyłabym się gdyby był dostępny ten peeling o jakimś świeżym zapachu kwiatowym, bądź owocowym.

Peeling spełnia swoją rolę jak najbardziej. Więc czego chcieć więcej :)

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania

Nie zachwyca...

Malutkie drobinki cukru zanurzone są w niezbyt gęstym żelu o jasno-beżowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling nie wysusza przy częstym stosowaniu. Pachnie bardzo delikatnie, aczkolwiek nuta słodkiego karmelu jest wyczuwalna. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Kąpielowa rozkosz :)

Po pierwsze co się rzuciło to zapach jest piękny. Efekt po kąpieli jest taki jak oczekuje nie jest sztucznie nawilżona tylko delikatna i aksamitna. Nie spodziewałam sie,że tak będe zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże