Avon, Planet Spa, Indulgent Spa Ritual, Silky Body Souffle (Jedwabisty mus do ciała z masłem shea i kakaowcem)

Jedwabisty mus do ciała z ekstraktem kakaowca o relaksującym zapachu czekolady, który poprawi ci nastrój.
Jak działa: Lekka formuła zawiera ekstrakt kakaowca. Kakaowiec to bogate źródło minerałów, kwasów tłuszczowych, witamin i antyoksydantów. Kakaowiec takze doskonale nawilża i odżywia skórę, wpływając na jej sprężystość i zdrowy wygląd. Słodki i kojący zapach czekolady pozwola poczuć głęboki relaks i ma pozytywny wpływ na nastrój. Testowany dermatologicznie.
Jak stosować: Nałóż niewielką ilość musu na dłonie i rozprowadź po skórze delikatnie masując. Pozostaw do wchłonięcia.

Tylko zapach.

Mus dostałam w prezencie na Mikołaja- i w sumie OK, bo teraz wiem że do niego nie wrócę. Poza zapachem (słodki i nawet bardzo realistyczny), nie jestem zadowolona. Słabo nawilża, a do tego pozostawia miliony drobinek które brudzą ubranie (szczęście, że to nie brokat...). Cena w promocji OK.
Ocena ogólna- 2.

Dobry, ale nawilża średnio..

Fakt mus jest naprawdę porządny. Poza tym wygląda i pachnie tak smakowicie, że trudno powstrzymać się przed jego zjedzeniem. Jest jednak jedno, ale... Mianowicie nie nawilża on jakoś rewelacyjnie - za to odejmuje jedną gwiazdkę. A tak to bardzo wydajny i dobry produkt. Polecam serdecznie wszystkim!!!

czekoladowy relaks

Już po pierwszej aplikacji stwierdziłam, że ten mus ma coś w sobie. Ma lekką konsystencję i wygląda jak deser czekoladowy :) i tak samo pachnie, słodko, obłędnie!

Jak działa? Mus rewelacyjnie nawilża skórę, zostawia ja miękką i aksamitną w dotyku! Poprawia jej koloryt, wygląda na zdrowszą i bardziej promienną. Bardzo dobrze się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy :)

Średnie nawilżenie

Moja skóra nóg potrzebuje maksymalnego nawilżenia, ale nawet naprawdę dobre produkty nie są czasami w stanie pomóc mi. Jednak każdy krem, balsam, masełko czy w tym przypadku mus jest w stanie ułatwić mi życie.

Działanie tego musu jest w moim przypadku średnie. Producent obiecuje tutaj, że jeśli będziemy stosować ten produkt to zadba on o nawilżenie i odżywienie, sprężystość, a w gratisie zdrowy wygląd. Cały produkt jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z którego można wszystko wydobyć do końca. Dodatkowo opakowanie jest odporne na upadki. Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna, bo lekka i kojarzy mi się z piankami w czekoladkach. Można małą ilość rozsmarować na dużej partii ciała i trzeba dać chwilę, żeby pozwolić wchłonąć się temu produktowi. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, która mogłaby irytować podczas noszenia spodni lub kleić się do pościeli. Jeśli chodzi o efekty na skórze to w moim przypadku wypadło to średnio, ale podkreślam, że moja skóra nóg jest bardzo kapryśna i wymagająca. Skóra jest przyjemna w dotyku, miękka oraz odżywiona. Nawilżenie jednak tutaj wypadło bardzo średnio, ponieważ działało dosłownie przez może 3-4 godzinki i całą operację trzeba ponawiać. Nie jest to zbyt dobre jeśli jestem cały dzień poza domem, a tu moja skóra zaczyna buntować się z powodu braku nawilżenia i pojawia się pokrzywka, która swędzi. Jednak na krótkie wyjścia to ten produkt sprawdza się. Jeśli chodzi o zdrowy wygląd to początkowo podeszłam do tego z dystansem, ale potem nabrałam przekonania, że jednak coś w tym jest, bo skóra wygląda lepiej. Zapach według mnie jest obłędny - czekolada, czekolada, cudowna czekolada. Tak pięknie pachnie, tak czekoladowo, ale przede wszystkim ta czekolada nie narzuca się, nie dominuje oraz nie drażni. Wydajność wypada przeciętnie jeśli co 3-4 godziny muszę sięgać po ten mus - nawet jeśli małe ilości wystarczą, by skórę okryć warstewką.

Cóż, produkt miałby u mnie całkiem niezłego plusa, gdyby nie to, że nawilżenie jest krótkotrwałe i nadaje się albo na krótkie wyjścia albo kiedy cały dzień siedzę w domu i mogę smarować się do woli. Raczej do tego produktu nie wrócę, bo przeważnie jestem przez większość dnia poza domem i ten produkt dłużej stał na półce niż był w użytku, ponieważ sięgam po coś co mocniej nawilża.

Miła konsystencja i dobre działanie

Zalety:
- bardzo lekka konsystencja puszystego musu
- jest bardzo przyjemny dla skóry, dobrze nawilża i nadaje jej jedwabistość
- jest jak słodycz dla skóry - ma przyjemny nie przesadzony zapach
- wydajny, gęsty i bardzo skuteczny
- wygodne opakowanie

Przeciętniak

Lubię testować,dlatego zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek zdecydowałam się na zakup tego produktu. Mam suchą i skłonną do alergii skórę ,dlatego wybór balsamu do ciała jest dla mnie nie lada wyzwaniem ;)
Plusy:
- zapach (moim zdaniem jest obłędny,długo utrzymuję się na skórze).
- nie pozostawia uczucia lepkości na skórze.
-opakowanie,łatwo wydobyć mus.
Minusy:
-praktycznie nie nawilża.
-mało wydajny.
-ciężko się rozprowadza.
-po dłuższym stosowaniu podrażnił mi skórę.

Podsumowując : dobry dla osób mało wymagających,nie potrzebujących porządnego nawilżenia. U mnie niestety się nie sprawdził.W przeciwieństwie do peelingu z tej serii.

świetna konsystencja i boski zapach
dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
pozostawia delikatna poświatę i długo utrzymuje się zapach na ciele
uzyty na twarz matowi skórę

Używam tego produktu od: 01-2014
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Mega odżywcze

Ten mus jest naprawdę godny uwagi. Ma ciemną ,czekoladową konsystencję i przypominającą śmietanę kremową. Dobrze się rozsmarowuje nadając skórze dobre nawilżanie i odżywienie i wygładzenie. Skóra nabiera spręźystości, dodając lekkie złociste zabarwienie. Wchłania się dobrze , ale trzeba chwilę odczekać. Zapach mnie nie powala, bo nie lubię zapachu masła she. W tej odsłonie jest jednak do przyjęcia. Mus znajduje się w wydodnym pudełku, zafoliowany szczelnie. Często jest w promocji. Znowu kupię , bo w aktualnym katalogu jest po 12.99. To dobra cena za świetny kosmetyk. Nie uczula, nie zapycha, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe oakowania

Super... zmatowienie :)

Jak mus to mus, w dodatku bardzo dobry mus. Nie tylko do ciała, ale przede wszystkim... do twarzy. Efekt zmatowienia skóry, jakbym użyła pudru (tak myślał już kilka razy mój TŻ). Czy nawilża ciało rewelacyjnie? Nie jest źle, nawet bardzo dobrze, ale pod tym względem jest (nawet w ofercie Avonu) kilka lepszych tego typu kosmetyków. Fajnie pachnie (nieprzesadnie), dobra konsystencja, moim zdaniem szybko i dobrze się wchłania, w promocjach można go drapnąć za nieco ponad 1o zł (cena regularna wzięta jak zwykle z sufitu). Po prostu go polubiłam, szczególnie za to, jak dobrze robi mojej buzi i chętnie wypróbuję innych skometyków z serii "masło shea i kakaowiec". Polecam.

Super nawilża

Produkt doskonale nawilżający moją skórę, pięknie pachnie. Po wmasowaniu w ciało zostawia jedwabisty efekt, nogi lekko błyszczą, idealny na lato kiedy chcemy pokazać trochę więcej. Jedyny jego minus jest taki, że wolno sie wchłania.

Używam tego produktu od: 2 mięsiący
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie