Active Zone (Antyperspirant w sztyfcie)

Active Zone (Antyperspirant w sztyfcie)

Produkty dostępne są w różnych zapachach: Whitewater, Fresh, Lagoon i Original, odpowiadających indywidualnym preferencjom mężczyzn. Original jest przeznaczony dla panów wiernych klasycznym zapachom korzennym. Pozostałe zapachy należą do palety świeżych, lekkich zapachów i przeznaczone są dla mężczyzn żyjących dynamicznie i niekonwencjonalnie.

rewelacja

heh jestem kolejna kobieta, ktora znalazla doskonaly dezodorant dla siebie, a teoretycznie przeznaczony dla mezczyn;
wyprobowalam juz na prawde olbrzymia ilosc roznych specyfikow pod paszki - kompletne dno; w akcie desperacji siegnelam po dezodorant mojego chlopaka i okazalo sie ze to jest wlasnie to! jest swietny, nawet w najwieksze upaly moje paszki sa suchutkie, zapach (whitewater - przyjemny) szybko sie ulatnia wiec nie ma ode mnie woni mezczyzny;) wydaje mi sie ze troszeczke brudzi, ale to jest na prawde nic przy niektorych damskich dezodorantach;

Suuuuper

Świetny!Próbowałem różnych dezodorantów. Najpierw w sprayu, potem w sztyfcie a teraz używam tego Old Spice'a Whitewater. Jestem bardzo zadowolony więc nie zmienię go nigdy.

super!

Pamiętam, że używałam go będąc nastolatką - a wiecie, jak się pocą nastolatki! Był skuteczny i podobał mi się jego zdecydowany zapach. Nosiłam się na czarno i nie przypominam sobie, żeby jakoś spektakularnie brudził - właściwie pod tym względem był również bardzo dobry. Ostatnio dawno go nie używałam - może warto do niego powrócić?

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

eee tam :)

Kupilam go w nadziei, ze moze bedzie skuteczniejszy niz damskie antyperspiranty. Niestety sie zawiodlam, nie byl. Dzialal dokladnie tak samo, a od niektorych i gorzej. Ma dosc intensywny zapach, ladny nawet, ale malo "kobiecy" :) Niestety koszmarnie brudzi ubrania :( Kiedy go uzylam nie bylo mowy o zalozeniu ciemniejszego ciucha :( Coz, poeksperymentowalam, ale teraz grzecznie wracam do damskich wersji :)))

Oceniam na 4.00

Ja tez miałam taki problem jak ty Moniko, przetestowałam już większość damskich antyperspirantów i nie mogłam nic znaleźć odpowiedniego dla siebie więc spróbowałam Old Spice ( mam wersję whitewater). Faktycznie działa!!! Jest najlepszy jak na razie.Wreszcie mam suche paszki :-). Zapach delikatny ale potem go już prawie go nie czuć.Minimalnie brudzi ubranie ale tylko ciemne.