Yves Rocher, Phytum Actif Force & Couleur, Masque éclat (Maska przywracająca blask włosom farbowanym)

Maseczka do włosów farbowanych. Zawiera witaminę E, która chroni włókno włosa i przedłuża blask koloru. Po jej użyciu włosy są zregenerowane, odżywione, błyszczące i łatwiej się rozczesują.

Cena: zł / 150 ml

jak odżywka

Maska pachnie chusteczkami dla niemowląt Johnson&Johnson. Ten zapach mnie rozczula.
Poza tym jest w bardzo niewygodnym opakowaniu. m maseczki jest mniej tym trudniej ją wydobyć z pudełka.
Jest dość rzadka więc tym samym mniej wydajna, trzeba jej sporo nałożyć na włosy, tak by wszystkie znalazły się pod maską.
Nie ma po niej żadnych spektakularnych efektów, włosów nie obciąża nawet stosowana dzień po dniu. Nie odżywia i nie rozświetla bardziej niż przeciętna odżywka.
Zatem nie opłaca się chyba przepłacać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Odżywka, po prostu

Na moje farbowane ale mało zniszczone włosy działa jak odżywka i to niezbyt silna- szczególnie suche końce nie są dobrze odżywione. Włosy są co prawda miękkie, nawet błyszczące ale nie zauważyłam silniejszego działania- a tak chyba powinna zadziałać maska. Nie jest też wydajna, bo sporo musiałam nałożyć (długie włosy), żeby odczuć jakiś efekt. Wystarczyła mi na kilkanaście razy, co przy promocyjnej cenie 22 zł (normalna 32) nie wypada korzystnie- zwłaszcza jak na zwykłą odżywkę.
...Zimą to już w ogóle się nie sprawdza- włosy nadal suche!
Używam tego produktu od: kilku miesiecy

dobra

Podobnie jak w innych maseczkach tej serii, opakowanie jest najgorszą stroną kosmetyku.
Poza tym bez zarzutu, włosy błyszczace pięknie się układają.
Co prawda nie farbuję włosów ale nakładam różna maseczki zamiennie z nadzieją, ze moje włosy dostaną wszystkiego czego im potrzeba :)