Alterra, Granatapfel & Sheabutter, Reichhaltige Handcreme (Wieloskładnikowy krem do rąk `Granat i masło shea`)

Każdy rodzaj skóry wymaga indywidualnej pielęgnacji. Wieloskładnikowy krem do ciała Alterra dzięki bogatej w składniki formule zawierającej olej z pestek granatu BIO, masło shea BIO i olej z oliwek BIO pielęgnuje zmęczoną i suchą skórę rąk nadając im aksamitną miękkość. Krem do rąk szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.
Produkt odpowiedni dla wegan.

Ten krem jest genialny!

To mój ulubiony krem. Fantastycznie nawilża , szybko się wchłania i pięknie pachnie! Nadaje się dla osób ,które mają bardzo suche dłonie ,ponieważ nawilża na dość długo.Na pewno kupie kolejne opakowanie

Świetnie nawilżający krem o pięknym zapachu

Zawsze mam w torebce krem do rąk, wypróbowałam ich już dziesiątki. Ten krem to mój hit, naprawdę dobrze nawilża. Ma bogatą konsystencję, mimo to szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ma przepiękny naturalny zapach, który jednocześnie nie jest zbyt intensywny. Cena również jest przystępna. Polecam!

zapachem wygrywa

Krem do rąk o najpiękniejszym zapachu jaki kiedykolwiek spotkałam. Pachnie bardzo owocowo, radośnie, poprawia humor. Z działaniem jest już trochę gorzej. Zostawia lekko lepiącą się warstwę na skórze. Nie jest na pewno hitem jak czerwony garnier czy neutrogena, ale też nie jest tak słaby jak produkty do rąk za 3 zł. Podsumowując przeciętny + o boskim zapachu!

5/5

+ skład, certyfikaty
+ nawilża
+ szybko się wchłania
+ wydajność
+ cena

Nie kupuję innego kremu do rąk. Regularnie do niego wracam. Jest to najlepszy produkt drogeryjny do rąk. Czasem, gdy potrzebuję mocnej regeneracji, porzucam go na rzecz aptecznych balsamów lipidowych, jednak zawsze do niego wracam.

dobry

Bardzo lubię całę tę serią.Ma cudowny zapach. Kremik okazał się być dość treściwy. Lubię nałożyć tego kremu grubą warstwę na noc i rano obudzić sie z ładnie nawilżonym i zregenerowanymi dłońmi. Rzeczywiście w przypadkach kiedy moje dłonie sa w opłakanym stanie to nie daje efektu wow. ale na skórę o normalnych potrzebach działa bardzo dobrze. Opakowanie ma o ciekawej szacie graficznej, z apetycznym owocem granatu. Cena nie jest niska, ale za tę wydajność do przełknięcia. Dostępność dobra- można go dostać w każdym rossmannie. Na 100% zakupię ponownie.

Radzi sobie

Radzi sobie.
Generalnie całkiem niezły - wystarczający w niewymagających miejscach. Ze względu na alergie pokarmowe w niektórych miejscach dłoni od czasu do czasu pojawia się u mnie podrażnienie skóry, po którym skóra jest miejscowo bardzo przesuszona i w tych miejscach krem sobie zupełnie nie daje rady - poza chwilowym ukojeniem skóry.
Jeśli ktoś nie ma większych problemów ze skórą dłoni to ten krem jest naprawdę w porządku - podczas tych "lepszych dni moich dłoni" używam tylko i wyłącznie tego produktu.
+ cena
+ wydajność
+ nawilżanie
+ konsystencja
+/- ładny zapach, choć nieco intensywny
- nie radzi sobie w wymagających miejscach
Podsumowując dobry/stosunek jakość/cena

Nautralny

Kocham Alterre jako firmę, za to, że mają wegańskie kosmetyki, ale na kremie się zawiodłam.
+zapach, bardzo przyjemny
+łatwo dostępny
+wegański
+bio
+nie zostawia filmu
+fajne, zgrabne opakowanie
+cena (jako produkt wegański)
-nie zauważyłam efektu nawilżenia, wręcz wysuszenia?

Dołączył do ulubieńców.

Kupiłam ten krem ze względu na dobre opinie. Nie zawiodłam się.

Jestem maniaczką kremów do rąk. Sama się sobie dziwię, że dopiero niedawno sięgnęłam po ten. Mam dobrze nawilżoną skórę dłoni, bardzo o nią dbam (żeby nie napisać, że przesadnie).

Krem pachnie identycznie jak odżywka do włosów tej samej marki. Ma świeżo-słodki zapach, który bardzo przypadł mi do gustu.
Konsystencja jest całkiem bogata, na pewno nie jest to typowo lekki krem, który zazwyczaj nic nie robi. Wchłania się szybko, zostawia dłonie gładkie i miękkie w dotyku. Jest zamknięty w wygodnej tubce, kosztuje kilka złotych.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Całkiem porządny!

Krem był moim pierwszym produktem tej marki. Jako posiadaczka wiecznie przesuszonych dłoni cały czas szukam produktu, który zaspokoi ich wygórowane potrzeby.
Z kremu Alterry byłam bardzo zadowolona. Konsystencja nie jest tak irytująco lekka jak w przypadku większości drogeryjnych kremów. Zapewnia nawilżenie i ochronę dłoni na znacznie dłużej niż standardowo. Stopniowo, pomału się wchłania dając przyjemne odczucia i zapach.
W zimie sprawdza się gorzej, ale na tą porę roku nie znalazłam jeszcze ideału

Dobry

Krem ma bardzo ładny zapach słodkiego granatu, jest tani, ma trochę zbitą konsystencję, dobrze nawilża, jest dostępny w każdym Rossmannie. Szybko się wchłania i ręce na długo po jego użyciu pozostają gładkie. Polecam

Nie zachwycił

Krem nadaje się do skóry normalnej. Nie nadaje się do przesuszonych dłoni, takich jak moje. Ma ładny zapach i bardzo szybko się wchłania. Jest również całkiem wydajny.

Dobry na bardzo wysuszone dłonie

Używałam kremu jesienią i zimą. Świetnie działa na moją bardzo suchą skórę i częste podrażnienia.
+ na długo nawilża
+ super poręczne opakowanie (do torebki w sam raz)
+ ładnie pachnie
+ łagodzi podrażnienia a efekt nawilżenia długo się utrzymuje, dłonie też długo nim pachną
+ tani i dostępny, często na promocji

Jedyne, do czego mogę się przyczepić to fakt, że łatwo nałożyć go za dużo. Wtedy pozostawia na długo tłustą warstwę.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu