Vitea, Krem na dzień i na noc matujący i normalizujący

Vitea, Krem na dzień i na noc matujący i normalizujący

Krem opracowano dla osób w każdym wieku, które mają cerę tłustą lub mieszaną, skłonną do błyszczenia, rozszerzonych porów i niedoskonałości.
Cynk PCA - łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry, reguluje wydzielanie sebum odpowiedzialnego za błyszczenie cery.
Ekstrakt z białej wierzby - wykazuje działanie złuszczające i oczyszczające, dzięki czemu skóra staje się gładsza, ma zdrowszy, jaśniejszy koloryt.
Kompleks matujący - pochłania z powierzchni skóry nadmiar sebum, dzięki czemu pozostawia ją świeżą i matową.
Olej ryżowy - dostarcza skórze witamin i minerałów, nawilża, zwiększa produkcję kolagenu i przyspiesza regenerację skóry.
Krem nie zawiera: parabenów, alkoholu etylowego i sztucznych barwników.
Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, może być stosowany pod makijaż, nie zatyka porów, przedłuża trwałość makijażu.
Już po pierwszym zastosowaniu skóra jest bardziej matowa a podrażnienia złagodzone. Po 4 tygodniach stosowania rozszerzone pory są mniej widoczne, błyszczenie i niedoskonałości cery są wyraźnie zredukowane.

Cudo!

Przypadkiem zobaczyłam go w Leclerku ( nigdy wcześniej nie widziałam w drogerii) i jako, że mam skórę mieszaną to postanowiłam przetestować - zachęcił mnie ceną 10.99.
Otwierając opakowanie możemy przeczytać, że firma jest polska i dopiero powstaje!
Podoba mi się fakt, iż słoiczek jest szklany.
Przechodząc do samego działania kremu to jak do tej pory najlepszy jaki używałam. On faktycznie świetnie matuje, delikatnie i świeżo pachnie, godnie zachowuje się pod makijażem. Nie wysusza, nie uczula - stopniowo nawilża. Jest wydajny, niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej twarzy.
Jestem zachwycona i mam nadzieję, że go nie wycofają i na stałe zagości w sklepach :)

Bardzo dobry

Ktrem to mój ulubieniec, szybko się wchalania, idealny pod makijaż, nie zapycha ani nie podrażnia ;) lekko \'męsko\' pachnie ;) Super matowi cerę ;)Szybko się chałnia, nie zostawia tłustego filmu ;) Podraznienia sie wyciszyły a kolryt skóry wyrównał sie

Matuje, ale i wysusza

Ten krem rzeczywiście matuje, chyba po raz pierwszy widzę tak wyraźnie takie działanie. Niestety odbywa się to kosztem coraz większego dyskomfortu związanego ze zmniejszaniem się stopnia nawilżenia skóry. Cera zaczęła gorzej wyglądać, zrobiła się jakby taka powierzchniowo pomarszczona. Być może krem lepiej spisałby się kiedy jest ciepło; po miesiącu używania odstawiłam go, spróbuję poużywać później.
Poza tym kosmetyk ma same zalety: ograniczono w nim ilość "chemii", jest lekki, szybko się wchłania, delikatnie pachnie, nie podrażnia, jest wydajny. Kupiłam go w promocji za 8 zł, ale i bez niej jest tani.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3