Joanna, Naturia Organic (Farba do włosów dla osób ze skórą skłonną do alergii)

Joanna, Naturia Organic (Farba do włosów dla osób ze skórą skłonną do alergii)

Pojemność 1 szt

Nowe farby Joanna Naturia Organic zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, które potrzebują produktów niedrażniących o łagodnych recepturach. Farby wzbogacono w organiczny olej arganowy, dzięki czemu podczas zabiegu farbowania włosów można je odżywić i wypielęgnować nawet wrażliwa skórę.
Dodany został także Polyquaternium 22 wodny polimer kondycjonujący wysoce stabilny w ekstremalnym pH. Zostały wyeliminowane wysoce drażniące substancje jak amoniak, parabeny, silikony i PPD.
Opakowanie zawiera :
- tubę z farbą do włosów - 40g,
- butelkę z utleniaczem w kremie - 60 ml,
-szampon - 10 ml,
- maseczkę regenerującą - 10 g.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Najgorsza farba do włosów

Kupiłam tą farbę kolor heban bo miałam czarne włosy i chciałam odświeżyć kolor. Kupowałam na szybko i wpadła mi w oko właśnie ta farba. Postanowiłam ja kupić bo z każdej farby jaka dotychczas kupiłam byłam zadowolona. Po farbowaniu i wysuszeniu włosów byłam bardzo niemile zaskoczona. Farba ta ROZJAŚNIŁA mi czarne włosy do ciemnego brązu. Nie byłam z tego zadowolona. Po drugim myciu farba tak szybko się wypłukala ze moje włosy są rudobrązowe!!! Już szanponetka dłużej trzyma kolor.... W dodatku jak myje włosy to woda ciagle jest bardzo brudna a kolor miał być rzekomo permanentny. To jakiś koszmar ta farba zniszczyła mój ładny czarny kolor! I do tego bardzo wysuszyla moje włosy, strasznie mi po niej wypadają :( ODRADZAM WSZYSTKIM!!!

Bardzo dobra farba, za tak niską cenę.

Jak na tak niską cenę, w porywach do 10 PLN, ta farba spełnia moje oczekiwania. Zakomicie pokrywa siwe włosy, /a mam ich bardzo dużo/ i nie podrażnia skóry. Jeśli się dobrze spłucze i dobrze zabezpieczy/ np wazeliną/ , nie pozostawia śladów na skórze. Kolor 350 - hebanowy , ciemny ale nie granatowo czarny, w przyjemnym, chłodnym odcieniu. Nakładam tylko na odrosty . Stosuję od kilku miesięcy i nie widzę żadnych zmian w stanie włosów. Polecam.

Niestety nie

Recenzuję kolor 350 "Hebanowy". Jestem naturalną blondynką, ale dłuższy czas farbuję włosy na ciemny brąz. Postanowiłam, że może tym razem zrobię jeszcze ciemniejsze. Padło na Joannę. Farba nie była droga, co jest chyba jej jedynym plusem. Odrosty pokryła na taki szarawy ciemny brąz, ale nie wszędzie. Po każdym myciu woda jest brudna, a kolor się spłukuje - chyba nie powinno tak być w przypadku trwałej farby... Obecnie po ok. 2 tygodniach odrost prawie całkiem się wymył. Co więcej, przy nakładaniu swędziała mnie skóra głowy. Po pewnym czasie efekt ten minął, ale zdarzyło się coś jeszcze. Przypadkiem chlapnęłam sobie farbą na tatuaż na nadgarstku. Zmyłam to oczywiście, ale po kilku minutach w tym miejscu zaczęło mnie swędzieć, lekko spuchł, a dookoła tego miejsca skóra była zaczerwieniona. W przypadku innych farb tak się nigdy nie działo, chociaż też zdarzało mi się przez nieuwagę ochlapać tatuaż. Jest to tym dziwniejsze, że podobno farba ma być hipoalergiczna.

Strata pieniędzy i czasu na farbowanie

Kupiłam farbę o kolorze naturalnym.
Mam zniszczone wypadajace wlosy przez karmienie także wydawałoby się że organic wspomoże proces regeneracji ale nic z tego.

- nie pokrywa w ogóle siwych włosów! Baa!!!! W ogóle nie zafarbowało moich włosów!
- z sita w odpływie wyjełam jeszcze więcej włosów niż po zwykłej chemicznej amoniakowej farbie.

Mimo niskiej ceny to naprawdę ich szkoda a przede wszystkim czasu, który się poświęciło na fabowanie oraz szkoda oczywoście włosów, które tyle się naciepiały przez tą farbę. Jeden wielki bubel!

Wielkie nieporozumienie

Wielkie nieporozumienie użyłam dwóch opakowań na włosy do ramion, farba nie pokryła odrostów, a na to liczyłam najbardziej. Długo trzymałam na włosach ponieważ czas podawany na instrukcji był za krótki. Szampon i odżywka to dla mnie totalne padziewie włosy stały się szorstkie porowate i twarde jak kołek. Włosy wyszły niejakie bez konkretnego koloru. Na pewno nie kupie już ani jednej farby z firmy Joanna chociaż wiem że niektórzy fryzjerzy ich używają. Dla mnie osobiście to nie hit tylko kit.....

Używa produktu od: próbka

Kolor karmelowy blond

Uratowała moje włosy po fryzjerze gdzie górę miałam rudą a końce popielaty blond. Żadna farba nie chciala mi przykryc tego popielatego koloru a Joanna dala radę :)
Jestem świeżo po farbowaniu więc zobaczę jak będzie się spierać.

Zmarnowany potencjał

Oceniam kolor "Płomienny flaming".
Farba dobra dla skóry głowy, nic nie szczypie, zero podrażnień, ma przyjemny zapach, kolor wychodzi absolutnie przepiękny, ale... Dochodzimy do największego minusa. Mimo dokładnego nakładania, farba nie łapie wszystkich włosów. Całe szczęście nakładałam ją na wyblakły rudy po innej farbie, więc plamy jakie mi zrobiła nie były bardzo widoczne, ale i tak... Dałam jej jeszcze drugą szansę, aby przekonać się, czy był to jednorazowy wypadek, ale niestety stało się dokładnie to samo. Dla mnie to przekreśla tą farbę na przyszłość, a szkoda, bo jest to najładniejszy rudy, jaki udało mi się znaleźć wśród drogeryjnych farb :(

Nie polecam

Kupiłam farbę 2 razy. Za pierwszym razem nie pokryła mi siwych włosów i szybko się spłukała. Myślałam, że za krótko trzymałam farbę na włosach. Za drugim razem to samo. Mam włosy brązowe i pojedyncze siwe, ale niestety się wyróżniają. Ta farba nie zrobiła z nimi kompletnie nic.

Słaba

Stosowałam odcień 333 bakłażan.
Farba z wodą 6 %. Mam ciemno brązowe włosy i zależało mi tylko na delikatnym odcieniu fioletu. Farbę przygotowałam zgodnie z instrukcją, trzymałam na włosach równe 20 minut. Jaki był efekt? Tragedia! Włosy śmierdziały 2 tygodnie amoniakiem (myje co 2 dni), były bardzo suche i co gorsza wypadły. Nie polecam tych odcieni z wodą 6 %. Farbowalam kiedyś włosy ta farba w odcieniu naturalnym i byłam zadowolona. Tylko dlatego daje 2

Chłam jakich mało.

Kupiłam dwa opakowania farby w dwóch odcieniach - płomiennym i kasztanowym. Mimo zmieszania ich, efekt końcowy nie przypomina w zasadzie ani jednego, ani drugiego, no może poza lekko kasztanową poświatą, którą mogłabym uzyskać przy pomocy pierwszej z brzegu szamponetki. Farba wysusza włosy i nie pokrywa odrostów. Nigdy więcej.

Używa produktu od: próbka

Najgorsza farba ever

Nie farbuje w ogóle. Nie ma mowy o pokryciu siwych włosów. Nawet nie odświeża koloru. Po zabiegu włosy wypadają garściami są suche i matowe. Nawet załączona maska nie pomaga. Tragedia.

Świetna!

Farbuję włosy od 7 lat i jeszcze nie trafiłam na tak dobrą farbę. Nie mam siwych włosów, więc nie wiem jak się na nich sprawdza. Kolor jest trwały, po lekkim wypłukaniu się wygląda naturalnie, nie wysusza, nie śmierdzi.