La Rive, Queen of Life EDP

La Rive, Queen of Life EDP

To kompozycja, która stanowi zapachową odę do radości - do radości życia. Odkryj wszystkie odcienie uroku bycia kobietą z zapachem, który powstał z inspiracji najprzyjemniejszymi chwilami. Odkryj wszystkie odcienie swojego piękna, podkreślając je niezwykłą elegancją nut irysa, bobu tonka i paczuli. Odnajdź energię w radosnych aromatach gruszki, czarnej porzeczki i kwiatu pomarańczy. Znajdź ukojenie w subtelnie zamykającej tę kompozycję lekkiej mgiełce wanilii i jaśminu z migdałową nutą.

Nuty zapachowe:
nuty głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuty serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuty bazy: migdał, bób tonka, pralina, paczuli, wanilia

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Słodycz i trwałość!

Używałam dawno temu. Zapach mega trwały słodki czyli coś co lubię. Nawet użyty w bardzo małej ilości trzymał się cały dzień a nawet dłużej, przy rozpuszczonych włosach, podczas poruszania nimi zapach bardzo ładnie się uwalniał. Według mnie zapach raczej na chłodniejsze pory roku lub wieczorowy.
Czekam do jesieni i lecę po buteleczkę!
Zapach bardzo, bardzo trwały!

Mój HIT

Kupiłam go kiedyś przypadkiem i od razu się zakochałam w tym zapachu <3
Ponoć to zapach wzorowany na Lancome, La vie est belle jednak ja tego nie potwierdzę ani nie zaprzeczę, choć z oryginałem miałam kontakt, jednak zbyt krótko i zbyt dawno. Uwielbiam go, gdyż jest kobiecy, zmysłowy, trwały z nutką słodyczy, intrygujący. Idealny na dzień oraz wieczór, na każdą porę roku a do tego tani. Niestety największą wadą tego produktu jest dostępność, ja kupiłam go kiedyś w Biedronce w cenie 14,99 zł i od tamtej pory już się nie pojawił, w drogeriach go nie widuję, więc pozostają drogerie internetowe, niestety tam dochodzi też koszt wysyłki.
Mimo to polecam ten zapach. Ja kończę właśnie trzecie opakowanie i wiem, że kupię kolejne.

Całkiem niezłe

Dostałam je na urodziny, wiem, że nie był to kosztowny prezent, ale lubię słodkie zapachy - ten baaardzo słodki, więc z chęcią używałam :) Zużyłam dość szybko, ponieważ nie są trwałe, ale znałam ich cenę, więc wypadały całkiem okej :)

trwała ,mocna słodycz

Ten zapach to wariacja La Rive na temat La Vie Est Belle Lancome.
Bardzo udana :) .
Słodycz pralin ,waniliowy puch pięknie splatają się z zapachem czarnej porzeczki i gruszki.
Trwałość ok 6 godzin .
Zero bazarkowatości i spirytusowego potwora.
Za tak śmieszna cene warto !

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte