Jamaica Woman EDT

Jamaica Woman EDT

Z nowym zapachem `Puma Jamaica` możesz się wyluzować, zanurzając się w karaibski styl życia. Jest dokładnie taki jak wyspa - całkowicie świeży i słoneczny!
Puma Jamaica - wpuść do serca radość!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, mandarynka, żółta gruszka
nuta serca: róża, kwiat gruszki, kokos
nuta bazy: drzewo sandałowe, heliotrop, piżmo.

Cena: ok. 70zł / 30ml

Mało dziewczęcy

Perfumy te zakupiłam dawno temu, z tego co pamiętam to chyba jeszcze zanim poszłam do gimnazjum. Zapach z początku mi się podobał, ale później... nie wiem dlaczego zaczełam czuć w nim ogórki. Zapach nie był zbyt dziewczęcy, pasował do używania w lecie i tylko na dzień. Chyba nie byłam w stanie ich zmęczyć więc zaczęłam się nimi dzielić z mamą. Mam do nich sentyment, lecz nie kupiłabym ich ponownie przez tą okropną ogórkową nutę.

Używam tego produktu od: pare lat temu używałam

Rewelacja

Jak dla mnie hit!
Kupiłam ten perfum jakoś na wiosnę, by szybciej wprawić się w nastrój słońca i dodatnich temperatur po mroźnej zimie.
Od pierwszego użycia zakochałam się w tym zapachu. Owocowy, niezbyt słodki i orzeźwiający.
Jakość powyżej moich oczekiwań mimo niskiej ceny. Jedynym nie-plusem może być to, że niezbyt długo się trzyma, ale wystarczy raz psiknąć by odświeżyć zapach.
Wracam do niego zawsze na wiosnę/lato. Zimą jego \'optymizm\' za bardzo przytłacza.
Zdecydowany hit!

Używam tego produktu od: 3-4 lata? :O
Ilość zużytych opakowań: 2x 40ml, 1x20ml, w trakcie 4 opakowania 20ml.

Wspomnienie słonecznego lata...

Kupiłam te perfumy w zeszłym roku na wakacjach ponieważ spodobał mi się zapach.

· zapach : cytrusowy, lekki, letni, energetyczny

· trwałość : wyczuwalny przez osiem godzin, ładnie się rozwija

· flakon : nie powala, poprawny, dość stabilny

Używam tego produktu od: rok

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Piękny, świeży zapach

Zawsze wracałam do niego, bo lubię świeże i lekkie zapachy.

Plusy:
+cudownie pachnie
+dostępny chyba w każdej drogerii
+opakowanie wygodne, zgrabne

Minusy:
- trwałość, przez co wydaje mi się, że cena mogłaby być niższa

To był długo mój ulubiony zapach, nadaje się raczej na lato.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 4-5 całych buteleczek

Zapach lata

Ten zapach kojarzy mi się z wakacjami, słońcem, swobodą. Jest piękny, trochę słodki, trochę owocowy. Mogłabym go mieć cały czas na sobie i byłby to jedyny zapach który mogłabym czuć cały czas bo nie drażnił mnie i wprawiał w lepszy nastrój :) Niestety baaaardzo szybko się ulatnia. Nie ważne czy na skórze czy na ubraniu. Chwila moment i znika jak motylek... a szkoda bo gdyby był trwalszy na pewno byłby jednym z moich hitów. Cena niska więc myślę, że jak na wakacyjny zapach było warto przeżyć chwilę relaksu z Pumą Jamaica :)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1x 50ml

Idealny na lato :)

+ bardzo ładny zapach
+ mocno cytrusowy
+ przyjemny
+ nie duszący
+ pachnie wakacjami
+ wprawia w dobry nastrój :)
+ wygodna buteleczka
+ dobry dozownik
+ cena do jakości dobra
- szkoda, że tak szybko się kończą :)

Używam tego produktu od: niecałe 3 lata,

*optymistyczny
*przyjemny
*sportowy
*wakacyjny
Wszystko sie zgadza, ALE... na codzien pasuje tylko do nastolatek. Swiadoma, dojrzala kobieta nie wyjdzie w nim na miasto czy do pracy do biura, o imprezie chyba nie musze wspominac ;) Mi pasuje tylko do dresu kiedy zachce mi sie pojoggingowac :) Korzystam z niego, bo zapach dostalam w prezencie, aczkolwiek sama nie kupilabym na pewno, zamienilabym na jakis solidny dezodorant i wyszloby na to samo... Jako perfumy to to sie nie nadaje. A trwalosc...Fatalna

Cudowny, mój ukochany numer 1!

Moja ukochana Puma... Szkoda że tak szybko ją wycofali... A w zamian wstawili jakąś Jamaice2 która chowa się w porównaniu do tej pierwszej.

Cudowny, świeży. Co prawda e oryginalnego perfumu 50ml, ale mnóstwo zużyłam szkiełek (tych niby deodorantów ;D).
Uwielbiałam go!
Znazałam nawet na allegro teraz Pume Jamaica. Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem,czy to nie oszustwo...
No nic, jeżeli któraś z was ma info gdzie znajdę na pewno oryginalny jeszcze perfum (a najlepiej szkiełko, od razu kupiła bym z 5szt :D ) Puma Jamaica, proszę o kontakt :)

Używam tego produktu od: używałam dokładnie 8 lat temu przez 3-4 lata (od 2004r do 2008r)
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo... chyba z 10

idealny na lato:)

Gdy tylko zobaczyłam reklamę w jakimś czasopiśmie od raz wiedziałam, że będzie moja:) Zakochałam się w niej od pierwszego "powąchania". Jej wyjątkowa nuta powoduje, że jest to idealny letni zapach. Pierwszymi skojarzeniami do słów Puma, Jamajka jest zdecydowanie świeżość i unoszący się w powietrzu zapach lata, wakacji:)
Zapach chodź piękny to niestety nie utrzymywał się dłużej niż 3 może 4h.
Opakowanie jest poręczne lecz jego górna część nie jest zbyt stabilna.

Jego jedyną wadą jest to, że nigdzie nie mogę jej dostać:)
Gdyby trafiła mi się okazji i mogłabym znów mieć ten zapach to zdecydowanie kupiłabym więcej niż 1opakowanie:)

Dla mnie super

Piękny zapach , lekki , orzeźwiający, idealny dla osóhb , które nie lubią "ciężkich" perfum. Jeden z moich ulubionych zapachów , często do niego wracam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 flakoniki

lato lato

Orzeźwiający, lekki, radosny. Odświeżający, wyczuwam w nich taką miętową nutkę. Całkiem trwały, ale przy dłuższym używaniu męczący. Wydajny.
Używam tylko latem.
Godny polecenia :)

Świeży

Świeży zapach który nie męczy, nie jest nachalny ale bardzo orzeźwiający :) Jest lekki, nie boli mnie po nim głowa. Z wytrzymałością jest nawet nawet chcociaż mógłby się troche dłużej trzymać. Jest porządnym perfumem który można używac na codzień.

Zaznaczyłam nie wiem ponieważ lubie zmieniac zapachy ale tenm przypadł mi bardzo do gustu :)