Lactacyd, Fresh, Chusteczki do higieny intymnej

Lactacyd, Fresh, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 15 szt

Chusteczki do higieny intymnej. Zawierają naturalny kwas L-mlekowy, który pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych oraz alantoinę, znana ze swoich właściwości kojących. Polecane do codziennej higieny intymnej, w trakcie miesiączki oraz zawsze, gdy chcesz czuć się świeżo i pewnie. Wzbogacone o odświeżający kompleks Deo Active.
Chusteczki z wiskozy, 100% biodegradowalne.
Zoptymalizowana wielkość idealnie pasująca do kobiecej dłoni. Delikatniejszy system konserwujący bez parabenów. Hipoalergiczne. Testowane ginekologicznie.

Niby dobre, ale podrażniają

Ogólnie chusteczki nie są złe. Opakowanie jest szczelne, zapach znośny, Chusteczki są dobrze nasączone. Jednak dla mnie mają cechę, która kompletnie dyskwalifikuje produkt do higieny intymnej - wywołują pieczenie. Po ich użyciu przez dłuższą chwilę pozostaje uczucie, jakby przetrzeć skórę spirytusem - gorąco, pieczenie. Dla mnie to nie do przyjęcia, zwłaszcza za tę cenę.

idealne podczas podróży

Niedrogie (częste promocje w sklepach), łatwo dostępne chusteczki. Idealne w czasie podróży- nie zajmują dużo miejsca, a praktyczne opakowanie sprawia, że nie wysychają. Dają przyjemne uczucie czystości i świeżości, co szczególnie doceniam na wakacjach. Są według mnie delikatne- nie zdarzyło się, aby po ich zastosowaniu coś mnie piekło czy swędziało:). Słowem- niezbędnik w czasie podróży (w domu wolę jednak używać płynu).

Nie dla mnie

Plusy:
+ bardzo poręczne opakowanie
+ duży plus za ekologiczność
+ nie wysychają tak szybko dzięki zamknięciu
+ są wygodne i poręczne
+ ładny zapach
+ świetne na podróże

Minusy (jeden, ale dyskwalifikujący):
- jak dla mnie są nasączone zbyt intensywną substancją, która powoduje krótkotrwałe pieczenie zaraz po ich użyciu

Najlepsze chusteczki jakie miałam

Znalazłam je przez przypadek w Lidlu w promocji za 6 zł. Jestem nimi zachwycona. Świetnie odświeżają okolice intymne. Niesamowite odświeżenie! Są niezbędne w "trudne dni". Wielki minus za cenę bez promocji- około 9 zł. Nie mniej jednak, czasami będę do nich wracać. I na pewno spróbuję żelu do higieny intymnej z linii fresh.

Niezbędnik w podróży

Te chusteczki są dla mnie niezbędne w każdej podróży, na festiwalu czy imprezie w plenerze. Delikatnie myją i zapewniają uczucie świeżości, nie podrażniają. Pozwalają czuć się świeżo w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Mają wygodne opakowanie z zamknięciem, dzięki któremu nie wysychają. Polecam na wojaże, na co dzień lepiej korzystać z płynu.