Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality, Conditioner (Odżywka do włosów)

Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality, Conditioner (Odżywka do włosów)

Kosmetyk o lekkiej formule idealnie pielęgnuje włosy na całej długości. Zawarty w odżywce olejek kokosowy to składnik zapewniający pasmom elastyczność, miękkość i blask. Kosmetyk w odczuwalny sposób dodaje włosom miękkości i blasku.
Po umyciu nanieś odżywkę na wilgotne włosy, omijając ich nasadę i dokładnie spłucz wodą.

Opis Produktu:

Bardzo dobra odzywka.Ogólnie uważam że cała seria youthful vitality jest bardzo dobra.Odżywka fajnie aplikuje się na włosy a po jej zmyciu włosy ładnie wyglądają i co najważniej że są sypkie. Super, polecam :)

dobra i tyle

Odzywka dove jak deklaruje producent ma wzmocnic i zrewitalizowac wygład włosów, cóż aż tak daleko bym nie szła w spekulacjach ale z pewnościa mozna ja potraktować jako dobra odzywkę, która nadaje blasku i miekkości włosom. Ma ładny zapach, wydajna konststencję i włósy są gładkie dobrze sie rozczesują i widac ze sa w nieco lepszej kondycji niz prezd jej uzyciem, wiec skłonie się do tego że jest to produkt dobry i nie majac jakiś wielkich oczekiwań spokojnie po nią siegac

Nic szczególnego

Kupiłam ją przez przypadek i przyznam, że trochę żałuję, ponieważ nie zrobiła niczego szczególnego z moimi włosami. Owszem, może i lepiej się rozczesywały oraz były miłe w dotyku, ale zdecydowanie lepszy efekt uzyskałam po innych, na dodatek tańszych odżywkach dlatego więcej już jej nie kupię. Mimo tego, może na innych włosach sprawdzi się super.

średniak

Miałam ją raz i raczej więcej do niej nie wrócę. Jej cena jest przystępna, a sama odżywka jest wydajna. Większość odżywek sprawia, że moje włosy łatwiej się rozczesują i tak też jest w tym przypadku. Są one także miękkie i to w sumie tyle. Niczego poza tym nie zauważyłam. Dodatkowo ma przyjemny zapach, a za to bardzo lubię markę dove. Konsystencja jest przyjemna i jest dosyc gęsta przez co nie spływa z włosów. Z jej spłukiwaniem nie ma problemu. Opakowanie jest wygodne, ale przy końcówce produktu jest znacznie ciężej wydobyć produkt. Odżywka jest fajna, ale jednak chciałabym żeby robiła coś wiecej.

baaardzo fajna

Odżywka wpadła w moje ręce przez przypadek. Gdyby nie to, że mama mi ją oddała, pewnie odżywka przeszłaby mi koło nosa. A to dlatego że jest przeznaczona do włosów dojrzałych i wydawałoby się, że nie jestem odbiorcą. Jednak w tym przypadku nie ma co się sugerować napisami na opakowaniu. Jestem zachwycona. Włosy są mięciutkie i pachnące. Cena jak za produkt z drogerii nie jest najniższa, ale warto.

Nic specjalnego

Nie wyróżnia się na tle innych, drogeryjnych odżywek. Nie zauważyłam, żeby jakoś wybitnie nawilżała, odżywiała, zwiększała objętość włosów czy ich podatności na układanie. Często po jej użyciu końcówki były szorstkie, napuszone i mało elastyczne, a pojedyncze pasma sztywne i wyglądające na suche. Ułatwia rozczesywanie, jednak nie nadaje spektakularnego połysku czy miękkości.
Jest miła w stosowaniu: gęsta, aksamitna, łatwa w aplikacji , nie spływa z włosów, łatwo się spłukuje i ładnie pachnie. Ot, wszystko.

Idealne dopełnienie szamponu

Odżywka jest idealnym dopełnieniem szamponu. Nie obciąża włosów, nie plącze ich, nie powoduje, że po umyciu stają się "tępe i szorstkie w dotyku". Używam odżywki co drugie, trzecie mycie, aby moje włosy nie przyzwyczaiły się.

Włosy są lekkie i puszyste oraz nie elektryzują się, tak jak to ma miejsce po odzywkach innych firm. Delikatny i przyjemny zapach utrzymuje się długo, co również jest sporym plusem.

Dobre dopełnienie szamponu

Odżywka jest bardzo dobrym uzupełnieniem dla szamponu. Sprawia że włosy stają się miękkie, delikatne. Po jej zastosowaniu włosy łatwiej się rozczesywały i nie były sianowate, co ostatnio wyjątkowo mnie denerwowało.

Mój ideał - ale parę niedociągnieć, które psują całość.

Odżywka sprawdziła się super, nigdy, ale to nigdy nie widziałam tak wygładzonych włosów. Moje są długie i niesforne, stąd byłam w szoku jaki dała efekt.

Idealnie się rozczesywały, efekt jak po zabiegu keratynowym. Mam tylko jedno ale- skład niestety chemiczny po części i moje włosy tak jak uzyskały efekt wygładzenia tak później bardzo się puszyły. Co było dziwne. ..

Produkt zgodny z opisem producenta

Już podczas mycia można zauważyć, że włosy są bardziej miękkie. Łatwo się rozprowadza i spłukuje. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują, są odżywione i pełne blasku. Kolor jest żywszy i głębszy. Minusem jest zapach i opakowanie, które nie przypadły mi do gustu.

Odżywka Dove do włosów już nie młodych

Polecam tę odżywkę kobietom w dojżałym wieku. Stosowana wraz z szamponem tej samej lini Youthful Vitality znacznie poprawia wygląd i strukturę włosów. Prawie natychmiast widać, że włosy są głeboko odżywione, elastyczne, ładnie się układają i mają super połysk. Jest to zapewne zasługa wszystkich składników odżywki ale głównie zawartego w niej olejku kokosowego.

Świetna

Z tą odżywką bardzo się polubiłam, jej piękny zapach ulatnia się po całej łazience, genialnie nawilża włosy i poprawia ich stan.Troszkę średnio z aplikacją, nie lubię tych opakowań w tubkach, lecz mimo wszystko odżywka spełnia swoją rolę, cena też dość znośna.