Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture Shampoo (Szampon do włosów cienkich)

Szampon Dove Oxygen & Moisture jest przeznaczony do włosów cienkich, delikatnych, pozbawionych lekkości.
Szampon natychmiast rozprasza się na włosach, delikatnie je myje, dodając im objętości. Zawiera składnik nawilżający i technologię Oxyfusion, czyli lekkie składniki pielęgnujące połączone atomami tlenu, dzięki którym nawilża i pielęgnuje włosy przy każdym myciu.
Cechy i zalety:
- Delikatnie oczyszcza i nawilża
- Nadaje włosom sprężystość i naturalną objętość.

Do cienkich włosów

Szampon nadaje się do osób z włosami jak w opisie, gdyż w przypadku gęstych może nie sprawdzić się tak dobrze i spowodować efekt szopy. Włosy po jego użyciu sprawiły wygląd grubszych, były dobrze oczyszczone oraz miłe w dotyku. Polecam

Przeciętniak

Szampon, jak i wszystkie produkty z tej serii, ma przyjemny, kosmetyczny zapach.Przyjemny zapach utrzymuje się długo na włosach. Jest bezbarwny, gęsty. Bardzo wydajny.Sam szampon jest dość przeciętnym produktem. Dobrze oczyszcza, nie obciąża włosów, jednak też nie dodaje im objętości, czy specjalnej lekkości, jak zapewnia producent.Sprawdza się natomiast w połączeniu z pozostałymi produktami z tej serii, np. odżywką.

Szampon Dove

Szampon, który przeznaczony jest do cienkich włosów, sprawdza się u mnie bardzo dobrze w raz z odżywką. Żelowa konsystencja, dobrze się pieni. Włosy po wysuszeniu są gładkie i jedwabiste. Wydajny oraz w opakowaniu, który bardzo lubię - forma w tubie.

Bez fajerwerków

Kupiłam po całym szumie na wizażu i przeczytaniu recenzji. Szampon jest przeznaczony do cienkich włosów a takie posiadam są też z natury kręcone ale to mi pasuje. Powiem że szampon jest aż do bólu przeciętny i nie wart standardowej ceny.
Myje i dobrze się pieni i to na tyle.
Nie odżywia, nie dodaje obietosci. Tubka z miękkiego plastiku przez który nie widać ile produktu nam ubyło. Konsystencja żelowa.
Jestem zawiedziona, produkt mocno przeciętny nie kupię ponownie.

Działa na cienkie włosy

Szampon Dove naprawdę działa na cienkie włosy. Moje sprawiały mi masę kłopotów do czasu aż kupiłam ten kosmetyk. Szampon zamknięty jest w miękkiej tubie, przez co kosmetyk łatwo się wyciska. Szampon jest gęstawy, obficie się pieni, dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Po wysuszeniu miałam naprawdę gładziutkie włosy i były bardziej puszyste. Objętościowo wydawało się, że mam ich 2 razy więcej. Włosy moje były w dobrej kondycji, nie były przesuszone, nie rozdwajały się. Co kilka miesięcy wracam do niego. Zapach szamponu jest przyjemny i delikatny.

Super ale do cienkich

Kupiłam produkt i nie doczytałam że jest on do wlosow cienkich ( mam gęste włosy) po użyciu jest wrażenie ze2 skóra jest oczyszczona, skora głowy nie swędzi. Jednak zdecydowanie szampon do cienkich włosów bo ja po nim mam "szopę'.

Naprawdę niezły!

Ten szampon naprawdę zrobił "coś" na moich włosach. Może nie do końca stały się one grubsze, ale zrobiły się mega gładsze w dotyku i ujarzmione. Polecam :)

Całkiem, całkiem

Do szamponów tej marki podchodziłam jak do jeża, ponieważ wiele lat wstecz te produkty były naszpikowane silikonami. Moje włosy nie znosiły takiej ilości dobroci i wyglądały tragicznie. Od dłuższego czasu czytałam opinie, choć do końca nie wierzyłam, że produkty tej marki mogą nie obciążać.
Skusiłam się podczas zakupów w Biedronce. trafiłam na pełnowymiarowe 200ml produkty w dwupaku za 9,99zł. Cena marzenie.
Tuba z szamponem to wygodne opakowanie. Szampon ma moją ulubioną konsystencje, żel przezroczysty bez zbędnych barwników. Zapach delikatny lekko przypominający szampon familijny. Pieni się ok, w trakcie spłukiwania czuć wygładzenie na włosach. Włosy bez zastosowania odżywki wyglądają całkiem w porządku są dociążone. Mam włosy z natury niskoporowate więc dla mnie nie jest to szampon do codziennego mycia. Niestety przy dłuższym okresie stosowania potrafi przyspieszyć przetłuszczania. Muszę go stosować zamiennie z szamponem bardziej oczyszczającym.

Godny polecenia

Szampon okazał się bardzo fajny, jak i inne produkty Dove. Włosy po umyciu nie były po nim poplątane. Ładnie wyglądały przez ok 2 dni. Włosy były nawilżone. Idealnie oczyścił moją skórę głowy i nie powodował żadnych efektów ubocznych.
ZALETY:
+ nawilża
+ nie plącze
+ ma ładny delikatny zapach
+przyjemna żelowa konsystencja
+ oczyszcza skórę głowy
+ dobrze się pieni
+ z łatwością spłukuje się
WADY:
- mało wydajny
- niewygodne opakowanie

Bardzo słaby

Byłam bardzo zadowolona z pozostałych produktów z linii Oxygen & Moisture dlatego też myślałam że szampon z tej samej serii będzie stanowił idealne uzupełnienie pielęgnacji moich włosów. Niestety tak się nie stało, a szampon stał się uzupełnieniem pielęgnacji pędzli do makijażu.

Średniak

Zacznę od tego, że moje włosy są w dobrej kondycji. Lśniące i sypkie. Jedyne co, to się przetłuszczają bardzo szybko, więc muszę je myć codziennie. Jakoś tak pomyślałam, że kupię sobie produkty, żeby je nawilżyć, więc padło na serię Oxygen od Dove. Używałam szamponu razem z odżywką. I co mogę powiedzieć? Otóż opakowanie bardzo na plus, poręczna i miła dla oka tuba, z której można wycisnać wszystko do końca, a w razie potrzeby rozciąć opakowanie. Zapach też mi się podobał. Szampon dobrze oczyszczał włosy i w sumie to by było na tyle. Nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany w moich włosach, żadnego nawilżenia, czy uniesienia włosów, nie zauważyłam niczego po stosowaniu calej serii. Nie wiem, może na włosach sianowatych i zniszczonych suszarką, prostowaniem/kręceniem czy innymi zabiegami ten produkt spisałby się lepiej, ale na moich włosach o całkiem dobrej kondycji te produkty nie zrobily kompletnie nic. Aczkolwiek jak wspominałam wcześniej - szampon oczyszcza i pachnie, ale nie po to płacę więcej za coś, żeby nic nie robiła, równie dobrze mogłam kupić serię Intensive Repair, która jest tańsza, a lepsza. Na plus tutaj jeszcze muszę zaznaczyć, że seria Oxygen Moisture jest niesamowicie wydajna. Przy codziennym myciu szampon z odżywką starczył mi na ponad 2 miesiące, a tu już jest coś. Ale jednak szkoda, bo tu nie chodziło o wydajność, a o nawilżenie i sprawienie, żeby moje cienkie włosy wygladały lepiej, a tego tutaj zabrakło.

Całkiem dobry, ale...

Bardzo lubię produkty z Dove dlatego też często po nie sięgam. Szampon okazał się również być bardzo fajny. Włosy nie były po nim poplątane, ładnie wyglądały, delikatnie je nawilżał i rzeczywiście zwiększył ich objętość. Niestety ma jedną wadę. W moim przypadku już po ok 8 h włosy były przetłuszczone, co rzadko się u mnie zdarza (myję je co 2-3 dni ).