Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture Shampoo (Szampon do włosów cienkich)

Szampon Dove Oxygen & Moisture jest przeznaczony do włosów cienkich, delikatnych, pozbawionych lekkości.
Szampon natychmiast rozprasza się na włosach, delikatnie je myje, dodając im objętości. Zawiera składnik nawilżający i technologię Oxyfusion, czyli lekkie składniki pielęgnujące połączone atomami tlenu, dzięki którym nawilża i pielęgnuje włosy przy każdym myciu.
Cechy i zalety:
- Delikatnie oczyszcza i nawilża
- Nadaje włosom sprężystość i naturalną objętość.

Bez rewelacji

Jak dla mnie szampon bez rewelacji. Nie jest w stanie umyc moich wlosow ze sklonnoscia do przetluszczania sie. Nie jest w stanie ich rowniez wypielegnowac. Wlosy ciezko sie rozczesuja, sa suche I bez blasku. Jedynym plusem jest to ze jest wydajny I jest w tubce co pomaga sie go pozbyc z opakowania do ostatniej kropli.

Nie dla mnie.

Jednak moje włosy nie lubią się z szamponami o bezbarwnym kolorze. Wolą konsystencje kremową. Szampon sam w sobie nie jest zły ale też nie ma rewelacji. Pachnie ładnie, pieni się średnio, moje włosy wysusza, ciężko je rozczesać. Taka konsystencja zawsze źle działa na moje włosy. Jedyny plus, że włosy się tak szybko po nim nie przetłuszczały.

Super!

Kupiłam ten produkt, ponieważ szukałam bardzo delikatnego produktu do moich długich, delikatnych włosów.
Plusy:
- świetnie oczyszcza skórę głowy
- włosy stają się mocniejsze
- włosy wyglądają na zdrowsze, błyszczą się :)
- Nie wysusza
- Lekki :)
- nie plącze włosów, wręcz przeciwnie :)

Minusy:
- brak :)

OK

Po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona- włosy pełne objętości i jakby wygładzone jednocześnie. Natomiast z każdym kolejnym zastosowaniem już nie było aż tak wspaniale. Dlatego używałam go raz na jakiś czas.
Generalnie szału nie ma, zdecydowanie moim ulubieńcem z tej serii jest suflet. Jeżeli chodzi o szampon to powiedziałabym że za pierwszym razem cudo a potem przeciętniak.

Do cienkich włosów

Szampon nadaje się do osób z włosami jak w opisie, gdyż w przypadku gęstych może nie sprawdzić się tak dobrze i spowodować efekt szopy. Włosy po jego użyciu sprawiły wygląd grubszych, były dobrze oczyszczone oraz miłe w dotyku. Polecam

Przeciętniak

Szampon, jak i wszystkie produkty z tej serii, ma przyjemny, kosmetyczny zapach.Przyjemny zapach utrzymuje się długo na włosach. Jest bezbarwny, gęsty. Bardzo wydajny.Sam szampon jest dość przeciętnym produktem. Dobrze oczyszcza, nie obciąża włosów, jednak też nie dodaje im objętości, czy specjalnej lekkości, jak zapewnia producent.Sprawdza się natomiast w połączeniu z pozostałymi produktami z tej serii, np. odżywką.

Szampon Dove

Szampon, który przeznaczony jest do cienkich włosów, sprawdza się u mnie bardzo dobrze w raz z odżywką. Żelowa konsystencja, dobrze się pieni. Włosy po wysuszeniu są gładkie i jedwabiste. Wydajny oraz w opakowaniu, który bardzo lubię - forma w tubie.

Bez fajerwerków

Kupiłam po całym szumie na wizażu i przeczytaniu recenzji. Szampon jest przeznaczony do cienkich włosów a takie posiadam są też z natury kręcone ale to mi pasuje. Powiem że szampon jest aż do bólu przeciętny i nie wart standardowej ceny.
Myje i dobrze się pieni i to na tyle.
Nie odżywia, nie dodaje obietosci. Tubka z miękkiego plastiku przez który nie widać ile produktu nam ubyło. Konsystencja żelowa.
Jestem zawiedziona, produkt mocno przeciętny nie kupię ponownie.

Działa na cienkie włosy

Szampon Dove naprawdę działa na cienkie włosy. Moje sprawiały mi masę kłopotów do czasu aż kupiłam ten kosmetyk. Szampon zamknięty jest w miękkiej tubie, przez co kosmetyk łatwo się wyciska. Szampon jest gęstawy, obficie się pieni, dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Po wysuszeniu miałam naprawdę gładziutkie włosy i były bardziej puszyste. Objętościowo wydawało się, że mam ich 2 razy więcej. Włosy moje były w dobrej kondycji, nie były przesuszone, nie rozdwajały się. Co kilka miesięcy wracam do niego. Zapach szamponu jest przyjemny i delikatny.

Super ale do cienkich

Kupiłam produkt i nie doczytałam że jest on do wlosow cienkich ( mam gęste włosy) po użyciu jest wrażenie ze2 skóra jest oczyszczona, skora głowy nie swędzi. Jednak zdecydowanie szampon do cienkich włosów bo ja po nim mam "szopę'.

Naprawdę niezły!

Ten szampon naprawdę zrobił "coś" na moich włosach. Może nie do końca stały się one grubsze, ale zrobiły się mega gładsze w dotyku i ujarzmione. Polecam :)

Całkiem, całkiem

Do szamponów tej marki podchodziłam jak do jeża, ponieważ wiele lat wstecz te produkty były naszpikowane silikonami. Moje włosy nie znosiły takiej ilości dobroci i wyglądały tragicznie. Od dłuższego czasu czytałam opinie, choć do końca nie wierzyłam, że produkty tej marki mogą nie obciążać.
Skusiłam się podczas zakupów w Biedronce. trafiłam na pełnowymiarowe 200ml produkty w dwupaku za 9,99zł. Cena marzenie.
Tuba z szamponem to wygodne opakowanie. Szampon ma moją ulubioną konsystencje, żel przezroczysty bez zbędnych barwników. Zapach delikatny lekko przypominający szampon familijny. Pieni się ok, w trakcie spłukiwania czuć wygładzenie na włosach. Włosy bez zastosowania odżywki wyglądają całkiem w porządku są dociążone. Mam włosy z natury niskoporowate więc dla mnie nie jest to szampon do codziennego mycia. Niestety przy dłuższym okresie stosowania potrafi przyspieszyć przetłuszczania. Muszę go stosować zamiennie z szamponem bardziej oczyszczającym.