Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Souffle Treatment (Lekki suflet do włosów)

Lekki suflet działa jak nawilżająca maska. Dzięki bogatej napowietrzonej formule głęboko nawilża, pozostawiając włosy gładkie i jedwabiste. Lekka konsystencja sufletu nie obciąża włosów.
Raz w tygodniu po użyciu szamponu nałóż na mokre włosy suflet i pozostaw na 3 - 5 minut. Następnie dokładnie spłucz włosy.

Uwielbiam

Jest to kosmetyk, który zawsze stosuje przed jakimś ważniejszym wyjściem. Moje włosy zawsze nabierają po nim objętości ale są przy tym sypkie i mięciutkie. Do tego kosmetyk jest na prawdę bardzo wydajny i pięknie pachnie. Zdecydowanie polecam.

Prawie nic nie robi

Nie szkodzi, nie robi krzywdy. Po użyciu nie czuję żadnej zmiany w wyglądzie moich włosów. Jeśli odżywia to tylko delikatnie i niezauważalnie. Generalnie nic specjalnego, dla mnie nie warty kupna - jest wiele tańszych produktów które działają o wiele lepiej.

Super

Maseczka,a wlasciwie suflet jest bardzo lekka dla naszych wlosow.Bez obawy moga po nia siegac posiadaczki wlosow przetluszczajacych sie.Fajnie nawilza i delikatnie odzywia kosmyki.Ma przyjemny zapach,swiezy.

Nic specjalnego

Przyjemny w użyciu produkt, ma ładny zapach i miłą konsystencję, ale nie daje jakichś konkretnych efektów. Delikatnie poprawia wygląd włosów, nadając naturalnego i zdrowego wyglądu, jednak nie jest to nic specjalnego.

Nie dla mnie

Kosmetyk zamknięty w plastikowym pudełeczku, którego bardzo łatwo nabrać potrzebną nam ilość kosmetyku. Suflet ma konsystencję gęstej piany. Dobrze się go rozprowadza po włosach. Używałam go raz, czasami dwa razy w tygodniu. U mnie jakiś super efektów nie zauważyłam, może oprócz tego, że włosy było łatwiej rozczesać.

Fajna

Pierwszy raz używałam takiego kosmetyku do włosów jak suflet. Ma ciekawą konsystencję, takiej gęstej pianki. Tak jak napisano na opakowaniu stosowałam raz w tygodniu. Włosy po użyciu były bardziej nawilżone, łatwo się rozczesywały i wydawały się troszkę bardziej błyszczące. Produkt nie obciążył mi włosów. Jedynym minusem jakim widzę jest wydajność. Suflet bardzo szybko się kończy. Pomimo zalet i tak nie zamierzam kupić tej maseczki ponownie. Nie ma po niej jakiś spektakularnych efektów. Myślę, że na rynku są lepsze kosmetyki tego typu. Polecam jednak wypróbować.

Nie działa

suflet zamknięty jest w plastikowym słoiczku, z którego można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Konsystencja gęsta, lekka, przypominająca piankę. Zapach też bardzo ładny, dość świeży, mi osobiście przypomina trochę zapach ogórka. Nie wietrzeje tez szybko z włosów. Jeżeli chodzi o wydajność, to niestety tutaj nie ma rewelacji- przy moich długich losach wystarczyła a raptem 4 użycia. Spektakularnych efektów także nie zauważyłam- włosy są tylko odrobinę nawilżone i wygładzone, trochę lepiej też się rozczesują. Zatem za wiele ten produkt niestety nie zdziałał. Cena nieadekwatna do jakości. Nie polecam.

Jestem zadowolona!

Suflet, to coś w rodzaju maseczki do włosów. Po raz pierwszy spotkałam się z tego rodzaju kosmetykiem do włosów. Stosuję raz w tygodniu i jestem zadowolona. Włosy są odżywione, zadbane i lśniące. Konsystencja kremu jest aksamitna z pękającymi kulkami. Ładny, delikatny zapach. Stosuję z innymi kosmetykami Dove: szampon, spray unoszący włosy, odżywka. Stan moich włosów wyraźnie się poprawił! Maska mogłaby być tańsza.

całkiem niezła

Przeciętna, niezle natłuszcza i odzywia włosy |(duzo lepiej niz odzywka z tej serii), jednak nie jesto to zaden efekt wow. Porownywalna do duzo tanszych odzywek chociazby z kallos, mimo wszystko gorsza niz fructis good bye damage.

Plusy:
+niezle nawilza
+ przystepna cena

Minusy:
- niezby wydajna
- podobny poziom nawilzenia mozna osiagnac przy uzyciu innych tanszych odzywek
- absolutnie nie rozumiem co ma wspolnego z cala serią zwiekszajaca objetosc ?!?!?!
- wcale nie jets lekka, mnie to nie przeszkadza, bo najczesciej uzywam ciezkich, tlustych odzywek, ale dla osob z cienkimi wlosami może to okazać się niedogodnością

bardzo dobra maseczka

bardzo dobra maseczka do włosów.
ładnie je nawilża i przy tym wcale nie obciąża.

z szamponem z tej samej serii tworzą idealny duet, ale świetnie sprawdza się również z innymi szamponami.

Jedyny minus to zdecydowanie mniejsza wydajność niż inne produkty tego typu.

Słaba

Ten produkt kompletnie się u mnie nie sprawdził... niestety, pomimo dosyć wysokiej ceny...

Z włosami ten "suflet" nie zrobił kompletnie nic, dałam ocenę dwa, ponieważ nie pogorszył ich stanu ani nie wywołał znieczulenia... bo nie zrobił na prawdę nic... zero odżywienia, wygładzenia, objętości.... żadnych, nawet wizualnych efektów.

Te bąbelki, które niby mają wskazywać na to że dodadzą włosom objętości pękały podczas nakładania z opakowania na palce...

Chcąc jak najszybciej skończyć przygodę z tym wynalazkiem, używałam spore ilości, na szczęście był bardzo słabo wydajny...

Używam tego produktu od: używałam dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Średniak

Odżywka typu "średniak". Niezbyt dobra marka, niezbyt dobry skład, a zatem także przeciętne działanie. Nie szkodzi, ale i nie pomaga. Włosy nie wyglądają po niej spektakularnie, mamy do czynienia z lekkim wygładzeniem, lekkim ułatwieniem rozczesywania i to by było na tyle. Nie puszy aż tak jak inne odżywki z tej linii Dove. Nie warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilka tygodni