Murad, Age Reform, Perfecting Night Cream (Nawilżający krem do twarzy na noc)

Murad, Age Reform, Perfecting Night Cream (Nawilżający krem do twarzy na noc)

Nawilżający krem do twarzy na noc Perfecting Night Cream z linii Age Reform to krem o aksamitnej konsystencji, do aplikacji nocnej. Noc to dla skóry najważniejszy czas - nabieramy wtedy siły i energii, aby stawić czoła codziennym problemom. Perfekcyjny krem na noc, dzięki formule bogatej w czystą witaminę A, olej z ogórecznika i lecytynę, pomaga odzyskać gładkość, jędrność i elastyczność oraz właściwy poziom nawilżenia. Skóra zyskuje niezwykłą siłę do samoregeneracji i naprawy, dzięki czemu staje się prawdziwą tarczą ochronną przed szkodliwymi czynnikami działającymi na nią w ciągu dnia.

Olej z pestek ogórecznika lekarskiego - niezwykle bogaty w kwasy omega-6, przeciwdziała nadmiernej utracie wody, naprawiając płaszcz hydrolipidowy, pobudza ukrwienie skóry, co wzmacnia jej jędrność i elastyczność.
Retinol (wit. A) - stymuluje odnowę komórkową, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, wspomaga procesy nawilżania.
Lecytyna - jest naturalnym budulcem błon komórkowych, wpływa pozytywnie na wygląd naszej skóry, zmiękcza i nawilża ją, ułatwia resorpcję i penetrację składników aktywnych.

krem
na noc
Struktura
bogate
50 – 100ml
w tubce

Drogi ale warto

Do drogich kosmetykow mam stosunek dość sceptyczny, w każdym razie do drogiej pielegnacji. Już kilka razy przekonalam sie ze cena , sklad, jakosc, dzialanie .. To kola jednej maszyny ale nie zawsze sie zazebiaja i nie jest tak ze jesli placimy ( w domysle duzo) to dostajemy jakosc.

Tutaj tak jest. Mecze ten krem( mecze baaaaardzo zadowolona) od roku , dokladnie od roku dlatego ze zakupilam go na koniec sierpnia zeszlego roku i natychmiast po wykończeniu tubki ( ktora wystarczyla na pol roku) kupilam nastepna.

Krem ma dość gęstą konsystencje, ładnie sie rozprowadza, na mojej suchej cerze przez okolo 30 minut pozostawia lekko mokrawy choc nie tlusty filtr , co przy pielegnacji na noc mi nie przeszkadza.

Racze sie nim dosc obficie a wystarcza mi na okolo pol roku, poza kilkoma wyjatkowo upalnymi nocami stosowalam tylko jego wiec wynik jest bardzo dobry.

Rano skora jest ukojona , mieciutka linie sa lekko wygladzine, najbardziej ten efekt widac po kilku dniach stosowania. Mozna sie zdziwic jak zwykly krem dobrze roni naszej buzi. Te linie przy jego regularnym stosowaniu( mam 26 lat) narazie nie wracaja.

Co najwazniejsze mimo ze jest to bogaty krem, on absolutnie nie zapycha. Bywalo ze podciagalam go pod oko. Dzialal fantastycznie.

Teraz sie gryze... Czy kupic jakas mila nowosc , czy trzecie opakowanie Murada.. Nie wiem. Z cala pewnoscia jesli nie teraz to jeszcze do niego wroce.

Z calego serca polecam posiadaczka suchej cery 25+ ( dla zupelnie mlodych dziewczyn moze byc za bogaty , dla kobitek 40+ juz za za ubogi)

Używam tego produktu od: Rowny rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pelnowymiarowe opakowania