Barry M, Sequin Nail Effects (Lakier do paznokci z efektem cekinów)

Barry M, Sequin Nail Effects (Lakier do paznokci z efektem cekinów)

Dzięki lakierom do paznokci z serii "Sequin Nail Effects" o bogatej, pełnej mieniących się cekinów formule, z łatwością wyczarujesz wyjątkowy manicure z efektem 3D.
Lakier dostępny w trzech wariantach kolorystycznych:
- Biały z kolorowymi cekinami;
- Czarny ze złotymi cekinami;
- Różowy z kolorowymi cekinami.

Niestety nie...

Bardzo żałuję, że zakup tego lakieru (mój wybór padł na wariant czarny ze złotymi cekinami) okazał się niewypałem, zważywszy na fakt, że wiele sobie po nim obiecywałam. W buteleczce lakier wygląda bowiem bardzo ciekawie i daleki jest od tandety. Czerń jest intensywna, a złote mini-cekiny mienią się dyskretnym, lekko przygaszonym blaskiem, więc na upartego manicure nim wykonany wcale nie musiałby być zarezerwowany na wieczór (szczerze mówiąc zamierzałam z premedytacją stosować go na dzień;))
Niestety problem pojawia się już przy aplikacji pierwszej warstwy. Lakier, choć nakładany starannie pozostawia na płytce paznokcia nieestetyczne, szaro-bure smugi, na które jedyną radą jest nałożenie kolejnej warstwy. Ale i ona nie ratuje sytuacji, ponieważ lakier rozkłada się nierównomiernie, a cekiny kumulują się na paznokciu niesymetrycznie, przez co choćbym nie wiem jak się starała, całość wygląda niestarannie, żeby nie powiedzieć niechlujnie:( A ponieważ taki stan rzeczy jest dla mnie nie do przyjęcia, tuż po zaschnięciu lakieru i poddaniu swej pracy miażdżącej samokrytyce w ruch natychmiast idzie zmywacz...
I tak do następnego razu, kiedy po raz kolejny próbuję dać mu szansę, jednak zawsze z tym samym skutkiem.
Zaczęłam już nawet myśleć, że może mój lakier jest przeterminowany (wszak kupiłam go w promocji za niecałe 2 funty) i dlatego tak słabo się prezentuje, ale niestety to nie to.
Oprócz tego, że kiepsko wygląda na paznokciach i jeszcze gorzej się zmywa, przez swą chropowatość, stale zahacza ubrania etc. przez co czuję się niekomfortowo mając obawę, że niechcący złamię sobie paznokieć:S
Pozytywnie oceniam jedynie jego poręczną, niewielką buteleczkę oraz pędzelek, który szczęśliwie nie gubi włosków i ma odpowiednią szerokość.
Szkoda, że tylko tyle dobrego mogę o nim powiedzieć.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu