Proastiq, Dermo Age Control, Intensywna ochrona na dzień

Proastiq, Dermo Age Control, Intensywna ochrona na dzień

Astaksantyna* znana jako najsilniejszy antyoksydant zapewnia pełną ochronę antyrodnikową. Stanowi barierę dla promieni UV, będących przyczyną fotostarzenia. Dzięki wnikaniu do głębszych warstw skóry hamuje procesy uszkodzeń DNA i białek komórkowych prowadzących do negatywnych zmian w skórze. Redukuje przebarwienia i przywraca jej naturalny koloryt. Astaksantyna ochrania włókna kolagenowe i elastyny pomagając w utrzymaniu naturalnego napięcia skóry. Kwas hialuronowy spłyca i wypełnia istniejące drobne linie i zmarszczki, poprawia strukturę warstwy rogowej naskórka. Jego higroskopijne właściwości hamują transepidermalną utratę wody, wpływając na właściwe nawilżenie skóry. Witamina E zwiększając produkcję kolagenu przeciwdziała starzeniu się skóry.
Nie zawiera parabenów. Przebadany dermatologicznie. Produkt hipoalergiczny. Dla każdego rodzaju cery.

• Aqua,
  • Caprylic/ Capric Trigliceryde,
  • Sodium Polyacrylate (and) Ethylexyl Cocoate (and) PPG-3 Benzyl Ether Myristate (and) Polysorbate 20,
  • Glycerin,
  • Glycerin (and) Hydrolyzed Glycosaminoglycans (and) Hyaluronic Acid,
  • Tocopheryl Acetate,
  • Phenoxyethanol-(and)Ethylhexylglycerin,
  • Caprylic/Capric Triglyceride (and) Astaxanthin (and) Tocopherol,
  • Parfum

Dobry ale...

Krem o energetyzującym, pomarańczowym kolorze zamknięty jest w nieprzeźroczystym pojemniczku z pompką, za co oczywiście duży plus. Ma bardzo przyjemną, dosyć gęstą konsystencję i świetny zapach. Solidnie nawilża i pielęgnuje moją twarz pozostawiając ją wyjątkowo miękką i gładką. Nie zauważyłam redukcji przebarwień ale w moim przypadku to raczej trudna sprawa i wcale tego nie oczekiwałam. Krem rzeczywiście ładnie wyrównuje koloryt i sprawia, że buzia jakoś tak lepiej się prezentuje.
Jedyny minus, choć dla mnie znaczący to fakt, że nie bardzo nadaje się pod makijaż ponieważ strasznie się roluje. I nie ma tu znaczenia czy nałoży się go sporo czy tylko ociupinkę, choć oczywiście w tym drugim przypadku szanse na wykonanie makijażu są zdecydowanie większe. Mam nadzieję, że producent popracuje nad tym mankamentem, bo poza tym produkt bardzo udany.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca