L`Oreal Paris, Brow Artist Shaper Mascara (Maskara do brwi)

L`Oreal Paris, Brow Artist Shaper Mascara (Maskara do brwi)

Dzięki maskarze do brwi jednym prostym ruchem można dodać charakteru swojemu spojrzeniu i osiągnąć efekt intensywnych, mocnych brwi. Mascara do brwi dostępna w trzech odcieniach: blond, brąz, lub transparentny.

meeeh

Posiadam kolor Transparent. Dla mnie ten żel robi prawie nic. Bardzo kiepsko utrwala. A dodatkowo na koniec dnia pozostawia po sobie jakieś białe ślady. Nie mogę doczekać się, aż się skończy.

Mocne utrwalenie :)

Nie wyobrażam sobie swojego dziennego makijażu bez użycia żelu do brwi... Do tej pory moim ulubieńcem był produkt od Maybelline ale postanowiłam w końcu wypróbować coś nowego i tu mój wybór padł właśnie na maskarę do brwi od L'Oreal.
Moim zdaniem to jeden z lepszych drogeryjnych produktów do szybkiego podkreślenia brwi!!!

Wybrałam odcień medium/dark - ładny, chłodny ciemny brąz, rewelacyjny dla brunetek. Aplikacja jest szybka i prosta zarazem. Dużą zaletą produktu jest z pewnością jego niewielka i zarazem bardzo precyzyjna szczoteczka, która umożliwia dokładne wyczesanie nawet najmniejszych włosków. Żel nie tylko dyscyplinuje niesforne włoski ale także delikatnie je przyciemnia.
Największym plusem maskary od L'Oreal jest jej trwałość - brwi są nie do ruszenia przez cały dzień, już nie musicie się bać o to, że w ciągu dnia np. pod wpływem pogody wasze brwi będą wyglądały nieestetycznie :)
Na plus również wydajność produktu.
Co do ceny - to z pewnością mogłaby być ona odrobinę niższa jednak opakowanie żelu wystarczy na bardzo długi okres użytkowania a poza tym często można upolować go na jakiejś fajnej promocji.

Polecam, zwłaszcza tym osobom, które mają problem z ujarzmieniem swoich brwi :)

Używa produktu od: próbka

Idealny efekt na brwiach

Żel ten pokochalam od pierwszego uzycia. Posiadam kolor medium/dark idealny brąz dla ciemnych blondynek. Mała szczoteczka masakry idealnie pokrywa każda brew i ubytki w nich, dając idealny codzienny efekt. Aplikacja jest prosta i szybka. Brwi zyskują wyrazisty kolor i idealny łuk, są ujarzmione na cały dzień i podkreślone. Żel sprawia, ze nabierają koloru i sztywnieja. Mój hit hitów na codzien, jako samodzielny produkt i jako utrwalacz kredki.

Mój niezbędnik

Pokochałam ten produkt od razu. Posiadam wersję Transparent. Używam kredki średniobrązowej, jestem blondynką, nie chcę więc przesadzić z kolorem, dlatego wybrałam wersję transparentną. Plus również taki, że możemy wyjechać po za linię brwi, nie będzie to widoczne.
Zacznę od opakowania. Jest bardzo wygodne, przypomina tusz do rzęs. Czarne opakowanie, a w środku szczoteczka-grzebyczek jak w mascarze. Produkt jest przezroczysty, nie widać go na brwiach.
Doskonale je utrwala na cały dzień, włoski są ujarzmione, ułożone, wyglądają idealnie.

Mój must have

Bardzo, bardzo lubię ten produkt. Nie lubię zbyt wyrysowanych brwi na codzień. Ta maskara daje bardzo naturalny efekt, ale wyraźnie podkreśla i wypełnia moje brwi w ekspresowym tempie. Kolor medium/dark jest bardzo ładny, dla mnie idealny (jestem blondynką). Nie kruszy się, ani nie spływa. Cały dzień trzyma się na swoim miejscu. Ma wygodną, krótka szczoteczkę. Używam go już od 6 miesięcy codziennie i jeszcze się nie kończy!
Mój must have w codziennym makijażu!

Ulubiony żel do brwii

Na co dzień moje brwi maluję cieniami iw utrwalam żelem. Ten z Loreala jest świetny w codziennym makijażu. Posiada bardzo małą, precyzyjną szczoteczkę, która naprawdę pomaga przy aplikacji produktu. Żel nie pozostawia grudek, ani posklejanych brwi, jest zupełnie niewidoczny ale równocześnie dobrze trzyma brwi w miejscu.

Dla mnie idealny

Jest idealny dla moich ciemnych brwi. Nadaje im ładny kształt, który jest utrwalony na wiele godzin. Bardzo dobrze wypełnia brwi, nie rozmazuje się. Polecam.

Całkiem fajny

Posiadam transparentny żel do brwi. Mam dość ciemne i gęste brwi, dlatego potrzebuję jedynie delikatnego podkreślenia. Po drugie żaden kolor nie byłby odpowiedni dla mnie. Jednak kupiłam go tylko i wyłącznie z myślą o odpowiednim ułożeniu moich rzęs.

Opakowanie nie zachwyca-zwykłe czarne z napisami. Szczoteczka natomiast jest bardzo poręczna -ma kształt małego stożka. Łatwo się nią operuje, w dużej mierze ze względu na wielkość. Rozmiar szczoteczki pozwala na odpowiednią aplikację, nie brudząc przy tym okolic brwi.

Moja brwi nie są jakoś bardzo wymagające. Jedynie problematyczne są moje końce, które lubią wykrzywiać się pod dziwnymi kątami. Żel ładnie utrwala włoski, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu. Czasem zdarzy się, że jednak żel nie spełni swojej funkcji, szczególnie przy deszczowych pogodach.
Jest transparentny dlatego nie widać go na brwiach. Nie pozostawia ,,sztucznej" warstwy tylko ładnie stapia się z innymi włoskami. Nie ma żadnych grudek ani brzydko posklejanych brwi.
Wytrzymuje dość długo, jednak nie cały dzień.

Szkoda, że produkt nie ma szerszej kolorystyki, bo z chęcią przetestowałabym jakiś kolor. Sięgam po ten produkt dość często, uważam że jak dla moich mało wymagających brwi sprawdza się całkiem fajnie.

+szczoteczka
+nie widać go na brwiach (kolor transparentny )
+nie skleja włosków, nie pozostawia grudek
+/- efekt utrwalenia brwi

Bardzo udana

Mam mascarę w kolorze ciemniejszym (brązowym), odcień świetnie pasuje do ciemniejszej oprawy oczu i brwi, nawet jeśli mamy jasne włosy. Jest odpowiednio neutralny w odbiorze, chłodny.

Mascara ma idealną jak dla mnie spiralkę - małą, zgrabną, w kształcie stożka (podobna jest w Lovely i w Essence make me brow, czyli moich dwóch ulubionych mascarach do stylizacji brwi). Dzięki swoim niedużym wymiarom jest super wygodna w użyciu, łatwo jest nią manewrować nawet osobie o drobniejszych rysach twarzy (przy których zazwyczaj nie ma się specjalnie pokaźnych brwi).

Nie jest to może cement do brwi, nie daje mocno sztywnego utrwalenia, ale określiłabym je jako idealnie wystarczające jak na moje potrzeby. Moje brwi z natury nie mają tendencji do specjalnego nieuporządkowania, mascary używam głównie żeby utrwalić nałożoną pomadę czy kredkę, na pewno jednak z tą mascarą brwi dłużej trzymają kształt. U mnie cały dzień mascara zachowuje się bez zarzutu - ale nie wiem, jak sprawdzi się przy bardziej buntowniczych brwiach.
Nie mogę ocenić jej przyciemniającego działania solo, bo nigdy w ten sposób nie używam mascary do brwi, zawsze na inny produkt nadający kolor. Nałożona na pomadę, cień czy kredkę podkręca ich intensywność, ujednolica kolor w bardzo estetyczny sposób.

Nie brudzi, nie plami, nie tworzy grudek. Łatwo ją usunąć wacikiem w przypadku maźnięcia w innym miejscu, niż chcemy. Nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia, do wieczora wygląda estetycznie. Aplikator nabiera dokładnie idealną ilość produktu. Opakowanie jest bardzo estetyczne, eleganckie, proste. Cena - w mojej opinii nieco zawyżona jak na produkt drogeryjny. Porównując z Essence, jedną z moich ulubionych - Essence jest trzykrotnie (czterokrotnie?) tańsza, a praktycznie takiej samej jakości. Podobnie Lovely - podobny produkt kilkakrotnie tańszy. Z drugiej strony, jeśli wziąć pod uwagę gramaturę, to jednak L'oreal jest prawie dwukrotnie większa niż np. Essence, więc się nie czepiam ;) Ale i tak jednorazowo jest to spory wydatek.

Niezależnie od sporej ceny, z pewnością mogę ją polecić, to fajny produkt, pasujący do wielu typów urody. Ja na pewno kupię ponownie (na promocji), a zamierzam też na lato sięgnąć po wersję jaśniejszą, bo chciałabym dzięki niej nieco rozjaśnić kolor moich brwi, dodać im wakacyjnej lekkości :)

Fajnie zagęszcza, brak spektakularnego utrwalenia

Posiada kolor: BRĄZOWY

Mascara delikatne i naturalnie przyciemnia brwi, tworząc subtelny efekt. Mi jednak bardziej chodzi o utrwalenie (mam gęste i dość długie brwi, które przycinam) zależy mi na ich zdyscyplinowaniu i nadaniu odpowiedniego kształtu - tutaj nie do końca się sprawdza. Trwałość średnia.

Szczoteczka mała, precyzyjna, idealna wielkość spiralki zapewnia precyzyjną aplikację.

Ulubieniec

Mój ulubiony produkt do brwi razem z kredka z tej serii. Kolor pasuje do moich jasnorudych włosów. Długo się utrzymuje i ma przyjemną, mała szczoteczkę.

Świetna

Mój ulubieniec, używam jej właściwie codziennie (kolor brązowy)
Utrzymuje włoski cały dzień, barwi je, efekt można stopniować, jest wodoodporna, ma porządne opakowanie i idealny aplikator. Jedynym minusem dla mnie jest cena, bardzo wysoka jak na produkt drogeryjny, ale nie żałuję zakupu
+idealny odcień brązu (nie za ciepły i nie za ciemny)
+mega trwała
+wygodny aplikator
+wodoodporna, ale nie ma problemu z myciem
+solidne opakowanie
-cena