L`Oreal Paris, Brow Artist Shaper (Kredka do brwi z szczoteczką)

L`Oreal Paris, Brow Artist Shaper (Kredka do brwi z szczoteczką)

Kredka do brwi ze szczoteczką dokładnie rozczesującą oraz z woskiem do ujarzmienia włosków.
Dostępna w trzech kolorach.

Mój hit!

To jedyna kredka do brwi, której używam cały czas. Dla mnie najlepsza. Świetny kolor, łatwo się ją nakłada, nie jest ani za miękka ani za twarda. Szybko się temperuje. Wosk po drugiej stronie utrwala ją na cały dzień. Szczoteczka ładnie rozczesuje i nadaje pożądany kształt. Wydajność mogłaby troszkę większa a cena ciut niższa, ale kiedy w końcu trafię na promocję, kupuję zapach na kilka miesięcy :)

Fajna kredka, ładnie podkreśla

Kredka jest bardzo fajna, dobrze podkreśla rzęsy, można użyć jej delikatniej lub mocniej w zależności od oczekiwanego efektu. Mój kolor to 02 - Blonde. Jest dobrze dopasowany do moich brwi.

Szkoda, że to nie sama kredka

+ Najjaśniejszy odcień dla blondynek jest naprawdę twarzowy i nie jest za bardzo ciepły.
+ Podoba mi się jej konsystencja - nie jest za kremowa, żeby rozmazywała się po całym czole i nie dawała się zatemperować, ale nie jest też za tępa, więc można delikatnie rozetrzeć linie i nie podrapać się rysikiem ;)

- U mnie wosk po drugiej stronie kredki kompletnie się nie sprawdza. Nic nie utrwala, nic nie wygładza. Marnuje tylko miejsce, bo wolałabym, żeby na końcu znajdowała się spiralka lub po prostu więcej kredki do brwi, bo ta jest naprawdę fajna.

Ulubiona kredka do brwi

Mam kredkę w odcieniu dla blondynek i ten kolor idealnie pasuje do oprawy moich oczu. Kredka ma bardzo dobrą konsystencję i idealnie się nakłada - nie jest ani za miękka, ani za twarda. Po jej drugiej stronie jest znajduje się wosk, którym bardzo ładnie utrwala się kolor, dzięki czemu brwi są ujarzmione na cały dzień. Szczoteczka jest kolejnym atutem, ponieważ ładnie je rozczesuje i pozwala na nadanie ładnego kształtu. Bardzo lubię wielofunkcyjne kosmetyki, ten sprawdza się u mnie idealnie.

Wykorzystała: kilka próbek

Artysta moich brwi!

Idealny! Wymarzony! Niezawodny! Zdecydowanie polecam! Kredka i wosk to idealne połączenie, który doskonale nadaje kształt moich brwi na bardzo długo!
Jednak minusem jest zbyt wysoka cena (poluję na nią na promocjach) oraz, że nie starcza na zbyt długo.

Najlepsza !

To najlepsza kredka do brwi dostępna w drogeriach! Miałam już wiele produktów różnych marek jednak kredka od L'Oreal nie ma sobie równych.
Dzięki niej podkreślenie brwi zajmuje mi dosłownie 2 minuty - szybko i prosto.

Moim odcieniem jest 03 Brunette - jak sama nazwa wskazuje kolorek idealny dla brunetek - przepiękny neutralny ciemny brąz. Kredka jest całkiem miękka, przyjemnie się jej używa, znajdujący się na drugim końcu wosk dobrze radzi sobie z utrwaleniem i ujarzmieniem niesfornych włosków. Kredka jest trwała - nie ściera się z brwi ani nie znika w żaden magiczny sposób w ciągu dnia.
Na plus także estetyczne opakowanie, wydajność oraz praktyczna szczoteczka, którą w łatwy sposób można przeczesać sobie brwi aby usunąć nadmiar produktu.
Minusem może być wysoka cena jak na kredkę do brwi jednak naprawdę warto w nią zainwestować - polecam kupować ją na promocjach ;)

Elegancja

Jak zwykle Loreal mnie nie zawiódł. Kredka ładnie podkreśla brwi, eleganckie opakowanko. Kolor nie ściera się, nie rozmazuje. Pozostaje ze mną do samego wieczora. Szczoteczka dołączona do kredki jest bardzo dobrym pomysłem - sprawdza się idealnie.

Wspaniała jakość i trwałość, to jest to.

Myślałam, że nic nie zastąpi mojej ulubionej kredki do brwi od Catrice, która gościła u mnie od niepamiętnych czasów. Jednak stało, się kredka musiała ustąpić miejsca nowej prekursorce dla moich brwi, która mnie zachwyciła pod każdym względem.

Skusiłam się na kredkę prawdę mówiąc ze względu na cenę, kupiłam ją za jakieś 11zł, w Rossmannie w serii cena na do widzenia, więc biorąc pod uwagę jej pierwotną cenę, spora obniżka. Nie czekałam na cud ze strony tej kredki bo miałam swoją sprawdzoną, więc podeszłam do niej na 'chłodno' bez większych oczekiwań.

Jeśli chodzi o samą kredkę, to wyposażona jest w pomocny sztywny grzebyk, który porządnie wyczesuje brwi a także ma dwie strony. Pierwsza ze stron to po prostu kredka do brwi, ale po drugiej strony znajdujemy coś w rodzaju bezbarwnego wosku.

Prawdę mówiąc nie wiem jaka kolejność używania jest sugerowana przez producenta, czy najpierw powinnam użyć koloryzującej kredki a następnie bezbarwnego wosku, ale używając jej w odwrotnej kolejności u mnie przyniosło to najlepsze efekty, czyli najpierw wosk potem malowanie.

Kredka sprawdziła się wspaniale na moich brwiach, podkreślone najpierw woskiem były zdyscyplinowane i gotowe na nadania im odpowiedniego koloru. Po uprzednim użyciu bezbarwnej strony kredki, końcówka z kolorem sprawia, że malowanie brwi to przyjemność i łatwizna i mam nieodparte wrażenie jakbym malowała je pomadą a nie zwykłą kredką. Rewelacyjny efekt w zaledwie kilku pociągnięciach. Warto dodać, że kolor, który wybrałam to BLONDE, nie byłam jego entuzjastką w obawie o ciepłe tony jednak ten kolor to fantastyczny chłodny blond, który jest niespotykany i świetnie wpasowuje się w brwi tworząc naturalny efekt.

Kredka baardzo długo utrzymuje się na brwiach, kolor nie schodzi a brwi idealnie prezentują się przez cały dzień.

Podsumowując jestem z tej kredki bardzo zadowolona, malowanie się nią codziennie to przyjemność i moje brwi wyglądają cudownie między wizytami u kosmetyczki. Sprawdza się super zarówno w codziennym makijażu jak i tym mocniejszym, wieczorowym.

Na plus na pewno jakość i trwałość i grzebyk, który nie traci włosków rozczesując brwi.

"Ze szczoteczką", a nie "z szczoteczką"

Niestety to był mój nieudany zakup.
Kredka dosyć droga. Zastanawiając się nad zaletami, niestety nie znalazłam żadnej. Jest "tłusta" - jeśli chcesz pomalować delikatniej brwi, to niestety z
tą kredką Ci się to nie uda. jeśli mocniej nie dociśniesz to nie maluje. Jak już maluje to zostawia bardzo mocny ślad. Skleja brwi, a wosk jeszcze bardziej uwydatnia ten efekt. Wiem.. po to została załączona szczoteczka, ale mimo wszystko.. Zostawia bardzo nienaturalny efekt.

Naprawdę coś fajnego

Kredkę mam w odcieniu dla blondynek. Kolor jest bardzo naturalny, bardziej w kierunku chłodnego. Daje efekt delikatny i o to mi chodziło!

Wiem, że nadal modne są mocne, geometryczne brwi, ale ja się w takich źle czuję i chcę je tylko podkreślić, upiększyć - ta kredka jest mi w tym niezbędna.

Sprawdza się u mnie doskonale i mam wrażenie, że będziemy ze sobą już na stałe.

Zalety:
+cudny kolor, rzadko spotyka się tak przyjemny i neutralny ton bez zbędnych pomarańczy, ciepłych brązów, czy trupio zimnych odcieni
+dobra trwałość, trzyma się do demakijażu
+można nadać brwiom pożądany kształt, obrysować, bądź tylko wypełnić ubytki
+bardzo eleganckie i wygodne opakowanie
+dostępność

Wady:
Nie zanotowałam może bez promocji jest troszkę droga, ale za tę jakość trzeba zapłacić :)

Dla mnie produkt w tym odcieniu jest genialny do naturalnego makijażu brwi, spełnia się w tej roli fenomenalnie.

Jest super !

Zakupiłam w promocji w Rossmanie, więc cena była całkiem znośna.
Najpierw nakładam wosk na brwi, potem kredką ładnie nadaję kontur i wypełniam. Delikatnie przeczesuję szczoteczką i gotowe :)
Trwałość całkiem dobra , chociaż należę do osób, które wiecznie coś na twarzy dotykają :/
Opakowanie bardzo eleganckie.
Minusy:
Wosk o wiele szybciej się zużywa i średnio co 3 dni muszę lekko podtemperować .
Cena w regularnej ofercie wysoka .
Chyba przy niej już pozostanę.

Gdyby nie cena, byłaby super

Kredka jest naprawdę fajna, można nią szybko i precyzyjnie wypełnić brwi, daje naturalny efekt. Odpowiednio miękka, ale nie maże się. Szczoteczka bardzo dobrze wyczesuje nadmiar produktu. Co do trwałości nie mam większych zastrzeżeń, nawet jak trochę schodzi, to raczej równomiernie. Nie za bardzo wiem jak ocenić końcówkę z woskiem, średnio lubię go używać, wydaje mi się, że nie wpływa jakoś specjalnie na utrwalenie. Produkt byłby naprawdę fajny, gdyby nie cena. Polecam jednak kupić na promocji.

Zalety:
- szybko i wygodnie się jej używa
- ładne, naturalne podkreślenie brwi
- dosyć trwała
- fajna szczoteczka do wyczesywania

Wady:
- cena