HiPP, Zart Pflegend Feuchttücher (Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt (nowa wersja))

Pojemność 112 szt

Chusteczki pielęgnacyjne HiPP Babysanft - bez substancji konserwujących - są wyjątkowo dobrze tolerowane przez skórę. Zostały nasączone bardzo delikatnym mleczkiem oczyszczającym z dodatkiem ekologicznego olejku migdałowego BIO. Ekologiczny olejek migdałowy ze względu na swój skład zaliczany jest do najwartościowszych olejków pielęgnacyjnych, gdyż jest bogaty w przyjazne dla skóry nienasycone kwasy tłuszczowe, które w wyjątkowy sposób pielęgnują i chronią. Chusteczki zawierają naturalną bawełnę i są aksamitnie miękkie. Idealne także do oczyszczania twarzy i rąk, szczególnie podczas podróży.

Całkiem fajne

Jako młoda mama szukałam chusteczek z najlepszym składem i tak trafiłam miedzy innymi na te z hipp.
Przyjemny zapach, delikatne dla skóry dziecka od pierwszych dni życia (towarzyszyły mi w szpitalu) , nawilżone delikatnie ale nie suche jedyny ich minus to cena, która jest dosyć wysoka. Ale zdążą się, że są na promocji i wtedy często do nich wracam :)

Wykorzystała: kilka próbek

Chyba najlepsze

Niespodziewanie zostaję fanką marki HiPP! Począwszy od zakupów męża jeszcze za granicą, gdzie o wiele tańszym kosztem zrobił zakupy małemu, poprzez paczkę powitalną, którą otrzymaliśmy od producenta, aż po mleko modyfikowane. To co mnie bardzo cieszy, to naturalne składniki, 100% pewność co do badań dermatologicznych, pozytywna opinia pediatry i położnej na temat tej marki oraz przyjemny, delikatny zapach świeżości utrzymujący się na naszym szkrabie zarówno po kąpieli jak i zmianie pieluszki. Chusteczki są z mocnego materiału o wymiarach wręcz idealnych, gdyż nie są ani za małe ani za wielkie, co zdarzało się podczas naszego testowania już. Są mocno nawilżone, idealnie zmywając zanieczyszczenia, nawilżają i odświeżają skórę nawet w najdrobniejszych zakamarkach, mają ładne, estetyczne opakowanie. Cena raczej też nie przeraża, jest to standard jeśli chodzi o pielęgnację niemowląt. Na pewno się na nie zdecyduję!

ok

Opakowanie, które wpadło mi w ręce było niewielkie, ale wystarczyło do wydania o nich opinii. Chusteczki o lekkim zapachu (choć jak dla mnie mógłby być jeszcze lżejszy, ale to kwestia gustu;)) i średnim nawilżeniu. Mogłyby trochę lepiej utrzymywać nawilżenie, a w związku z tym skuteczniej usuwać zabrudzenia. Mimo to uważam, że się sprawdziły i z pewnością sięgnę po nie kolejny raz. :)

Bardzo dobre

Chusteczki kupilam w rossmanie ze wzgledu na bardzo dobry sklad dla skory dziecka a to jest dla mnie najwazniejsze. Chusteczki nie uczulaja, sa wytrzymale, nie przerywaja sie. Maja przyjemny zapach, sa dobrze nasaczone nie za suche, nie za mokre. Pozostawiaja na skorze subtelny zapach ktory mi odpowiada. Uzywalabym ich na codzien, ale cena w stosunku do ilosci chusteczek w opakowaniu jest dosyc wysoka, dlatego kupuje je sporadycznie. Polecam :)

Hipp chusteczki nawilzajace

Kupiłam w ramach promocji w drogerii Rossmann. Ogólnie bardzo fajne delikatne i dobrze nawilżone chusteczki. Bardzo ładnie pachniały. Niestety są dla mnie zwyczajnie za drogie. Więc poprzestałam na 1 opakowaniu. Nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych .

Ok

Skład i ich miękkość jak najbardziej na plus, łatwo dostępne, cena też niezbyt wygórowana. W opakowaniu jest ich całkiem sporo, więc na trochę wystarczą.
Zapach ładny, nie drażni nosa.
Jak dla mnie na minus: są za mało wilgotne.

Bardzo dobre!

Chusteczki są dostępne w każdym Rossmanie, ją kupuję je zawsze jak są na promocji.
Zacznę od składu, który jest świetny. Żadne inne chusteczki dla niemowląt w tej cenie nie mają tak kapitalnego składu. Na pierwszych miejscach: woda, gliceryna, olej ze słodkich migdałów.... To mówi samo za siebie.
Tych chusteczek można używać już od pierwszych dni życia, są zatem bardzo delikatne. Wiem że to ważne, bo nie każde chusteczki nadają się do stosowania u noworodków! Z maleńkimi dziećmi trzeba bardzo uważać, żeby im nie podrażnić skóry.
Zapach mają bardzo przyjemny.
Chusteczki bardzo dobrze oczyszczają skórę dziecka, nie targają się, nie rozwarstwiają. Wyjmują się z opakowania też elegancko, jedna po drugiej. Paczuszka dobrze się zamyka i otwiera. Są nasączone delikatnym mleczkiem wg producenta - rzeczywiście po użyciu mam wrażenie że pozostawiają na skórze taką cieniutką warstwę nawilżającą.
Nigdy nie podrażniły skóry mojego dziecka ani mojej.
Sama używałam ich kilka razy w podróży żeby odświeżyć ręce czy twarz i były nawet więcej niż ok. Po użyciu nie było efektu wysuszenia czy ściągnięcia skóry. Działają oczyszczająco przy tym. Bez trudu pozbyłam się przy ich pomocy resztek podkładu z twarzy.
Polecam, bo to naprawdę świetne chusteczki, a nie kosztują znów tak dużo jeżeli weźmiemy pod uwagę ich świetny skład. Na pewno jeszcze nie raz je kupię.

Dobre

Chusteczki pielęgnacyjne Hipp to chusteczki z przyjaznym składem dla wrażliwej skóry dziecka. Są grube i wytrzymałe, nie przerywają się. Są wystarczająco nasączone. Ładnie pachną. Nie podrażniają, dobrze oczyszczają, nie pozostawiają tłustej ani lepkiej warstwy. Jedyny minus to cena, trochę wygórowana. Są na rynku inne równie dobre, a nawet i lepsze chusteczki w niższej cenie.

najlepsze

Nie znam lepszych chusteczek.
Są bardzo mięciutkie, delikatne. Pachną jak cała seria dziecięca od Hipp. Migdałowo, słodko, pięknie.
Są odpowiednio nasączone. Radzą sobie i z wytarciem pupy czy rączek mojego malucha i ze zmyciem makijażu na wyjeździe.
Opakowanie jest szczelne i ładne.
Skład super. I ja i moje dziecię jesteśmy alergikami, a tych chusteczek używamy bez strachu prze wysypką czy plamami.
Cena zważywszy na skład jest do przyjęcia. Szkoda, że nigdy nie ma na nie promocji.
Mój KWC.

ładny zapach,dobrze pielegnuja

Chusteczki bardzo ladnie pachna a tym samym sa mile w uzyciu. W swoim skladzie zawieraja olejek migdalowy, a wiec dobrze pielegnuja skore dziecka. 1 gwiazdke odejmuje za slabe nawilzenie-moglyby byc bardziej mokre, poza tym ok