Blazek Glass, Szklany pilniczek do paznokci z powłoką Antibactif

Blazek Glass, Szklany pilniczek do paznokci z powłoką Antibactif

Pojemność 1 szt

Oryginalne pilniczki marki Blažek Glass:
- szybko i bezpiecznie kształtują zarówno naturalne, jak i sztuczne paznokcie (także już pomalowane)
- wzmacniają kruche paznokcie oraz zapobiegają ich rozwarstwianiu
- wyrównują płytkę paznokcia, usuwają zrogowacenia
- powierzchnia szlifująca pilniczka ma nieograniczoną żywotność
- bezpieczne, wykonane z hartowanego szkła (kilkukrotnie twardszego)
- higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości
- ekologiczne, w całości wykonane ze szkła
- nadają się zarówno do użytku profesjonalnego jaki i domowego

Antibactif: utrwalona termicznie cienka powłoka antybakteryjna na bazie dwutlenku tytanu. Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego (np. światła słonecznego) dochodzi do reakcji fotokatalitycznej, która niszczy bakterie, grzyby i wirusy. Powłoka jest bardzo trwała i nie ulega zużyciu. Produkty z powłoką Antibactif polecane są szczególnie diabetykom, alergikom i osobom o małej odporności.

Produkty z powłoką Antibactif nie wymagają specjalnej obsługi lub nadmiernej ostrożności. Wystarczy je umyć strumieniem wody. Można je również sterylizować. Aby zwiększyć skuteczność powłoka antybakteryjna potrzebuje dostępu do promieni UV.

pilniki

Najlepszy!

Miałam wiele pilniczków szklanych, ale żaden nie był w połowie tak dobry jak Blazek Glass. Jestem nim zachwycona!

Powierzchnia szlifująca nie zużywa się! Kosmetyczka zapewniła mnie, że nigdy się nie zetrze ponieważ jest specjalnie wytrawiona. Po kilku miesiącach używania pilniczek nadal wygląda jak nowy i nie widać po nim zużycia.

Po kilku miesiącach używania zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich paznokci. Mam wrażenie, że szlifowanie pilniczkiem zalakowuje paznokcie i zabezpiecza je przed rozdwajaniem. Praktycznie zrezygnowałam z przycinania paznokci. Wystarczy mi regularne piłowanie. Powierzchnia jest na tyle ostra, że zeszlifowanie trochę dłuższych paznokci trwa tylko chwilę.

Po każdym użyciu myję pilniczek i według zaleć producenta wystawiam go na działanie światła. Zabieg ten wzmacnia powierzchnię antybakteryjną, którą pokryte jest szkło. Dzięki temu pilniczek zyskuje dodatową ochronę przez bakteriami i grzybami.

Dodatkowym atutem są dwie powierzchnie ścierające i ładny wygląd. :) Wybrałam wersję z kolorową rączką (ciężko było się zdecydować, ponieważ wybór dekoracji był ogromny). Pilniczek zapakowany jest w plastikowe pudełeczko, dzięki czemu jest zabezpieczony i mogę go mieć zawsze przy sobie.

Pilniczek opatrzony jest w hologram Blazek Glass i naklejkę Antibactif.

Cena jest bardzo dobra jak na produkt takiej jakości. W sumie wydałam więcej na słabej jakości pilniczki niż zainwestowałam w pilniczek Blazek Glass. Żałuję, że wcześniej go nie odkryłam.

Zachwycona pilniczkiem zdecydowałam się także kupić szklaną tarkę Blazek Glass.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka