Blazek Glass, Szklana tarka do pedicure z powłoką Antibactif

Blazek Glass, Szklana tarka do pedicure z powłoką Antibactif

Pojemność 1 szt

Odpowiednio wyprofilowana szklana tarka marki Blazek Glass umożliwia skuteczne i delikatne usunięcie twardego naskórka na piętach i podeszwach. Dzięki dwóm różnym powierzchniom szlifującym możliwe jest szybkie i bezpieczne wygładzenie skóry. Powierzchnia ścierająca jest bardzo trwała. Tarka jest niezwykle higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości. Produkt wykonany jest z hartowanego szkła, dzięki czemu jest odporniejszy na uszkodzenia i może być poddany procesowi sterylizacji.

Antibactif: utrwalona termicznie cienka powłoka antybakteryjna na bazie dwutlenku tytanu. Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego (np. światła słonecznego) dochodzi do reakcji fotokatalitycznej, która niszczy bakterie, grzyby i wirusy. Powłoka jest bardzo trwała i nie ulega zużyciu. Produkty z powłoką Antibactif polecane są szczególnie diabetykom, alergikom i osobom o małej odporności.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo fajna

Nie mam dużego problemu ze zrogowaciałym naskórkiem na stopach, ale potrzebują od czasu do czasu trochę wygładzenia. Ta tarka sprawdza się bardzo dobrze. Często sięgając po zwykły pumeks czy metalową tarkę robiłam sobie więcej krzywdy niż pożytku. Był dla mnie zdecydowanie za mocny i zbyt mocno zdzierałam sobie skórę. Ta tarka jest dla mnie optymalna. Zdziera tyle ile trzeba. Jest higieniczna, bo po użyciu wystarczy wsadzić tartę pod bieżącą wodę,namydlić i spłukać. Służy mi już rok albo lepiej.

Najlepsza! Bezpieczna i higieniczna.

Zachwycona pilniczkiem Blazek Glass zdecydowałam się na zakup szklanej tarki.

Niewątpliwym atutem tarki jest jej higieniczność. Po opłukaniu wodą wygląda jak nowa. Czasami zleję ją wrzątkiem, chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby. Wcześniej używałam głównie tarek drewnianych, ale utrzymanie ich w czystości nie było łatwe.

Tarka pokryta jest powierzchnią antybakteryjną, która wzmacniana jest przez działanie światła. Powłoka zabezpiecza tarkę przez grzybami i bakteriami. Myślę, że jest to niesamowity atut. Dzięki temu tarka nie jest siedliskiem grzybów i bakterii.

Powierzchnie ścierające mają dwie różne ostrości. Ostrzejsza w zupełności wystarczy by usunąć niepotrzebny naskórek, delikatniejszą można idealnie wygładzić skórę. W porównaniu z drewnianą tarką jest bezpieczniejsza. Ściera tyle naskóra ile trzeba. :) Nie można się nią zranić.

Tarka jest bardzo poręczna. Ma ok. 16 cm długości. Zapakowana jest w plastikowy "rękaw". Tarka opatrzone jest hologramem z logo Blazek Glass i naklejką Antibactif.

Spośród wielu dostepnych kolorowych wybrałam tarkę z fioletową rączką (pod kolor pilniczka).

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam!