Defining Mascara (tusz wydłużający)

Defining Mascara (tusz wydłużający)

Pojemność 6,2 ml

Nowoczesna maskara wzbogacona o olejki roślinne, które pielęgnują i wzmacniają rzęsy.
Szczoteczka rozdziela i wspaniale podkreśla rzęsy, sprawiając, że wyglądają na gęściejsze i dłuższe.
Tusz może być używany przez panie noszące szkła kontaktowe, rekomendowany także dla oczu wrażliwych.

Cena: 110 zł / 6,2 ml

Boski (;

Bardzo dobra mascara jest to moja pierwsza mascara z wyższej półki i jestem zachwycona <love> rzęsy piękne rozdzielone i pogrubione , dodatkowy plus za to że mogę nałożyć parę warstw czyli stworzyć teatralny wygląd mimo to rzęsy pozostają niesklejone ... moim zdaniem cudo . Jest na niego teraz promocja w super-pharm jest przeceniony z 119,99 zł na 49,99 zł . I dodatkowo mnie nie uczula .

Używam tego produktu od:tygodnia

Tylko jeden mankament...

rozmazuje się :-/

Mam wrażliwe na słońce, bardzo "łzawe" oczy [cały rok niemal chodzę w okularach przeciwsłonecznych], ale uwielbiam tusze - to mój podstawowy kosmetyk.

Ten tusz robi wszystko to, co obiecuje: przepięknie podkreśla i wzmacnia spojrzenie, jest niesamowicie przyjemny w nakładaniu [to zasługa "kremowej" konsystencji], perfekcyjnie rozdziela rzęsy i dokładnie je maluje, bez "grudek" i innych tego typu niespodzianek. Tusz nie skleja rzęs i nie osypuje się w ciągu dnia, ale... paskudnie odbija się na górnej i dolnej powiece :-/ Prawdopodobnie to efekt mojego "łzawienia", a tusz nie jest wodoodporny, ale mimo wszystko z trwałością mogłoby być nieco lepiej.

Tusz ma śliczne proste opakowanie, to nie taki sobie tandetny plastik. Mam tusz w kolorze czarnym - bardzo ładny, głęboki odcień.

Kupcie

Gorąco polecam wszystkim Wizażankom, które potrzebują tuszu ładnie podkreślającego rzęsy, bez teatralnego efektu. Nie osypuje się, nawet po całym dniu na rzęsach nie czuć tuszu. Jedyny minus to cena (za to jedna gwiazdka mniej)

depilacja ciąża

jest ok

Bardzo dobry tusz, nie skleja rzes, nie pozostawia masy tuszu na rzesach, wygodna szczoteczka. Kupilam go przypadkiem w calym zestawie i bylam i oczywiscie jestem pozytywnie zaskoczona efektem. Wlasnie mi sie konczy
i jutro kupuje nowy.Używam tego produktu od:2 miesiecy

Pisalam, ze jutro kupuje,ale skusilam sie na inny- blad. Kupilam Maybelline, sky high curves, nie wiem co mnie podkusilo. Tusz beznadziejny, nie polecam.

super

Bardzo fajne maskara. Tak jak obiecuje producent, tusz wydłuża, pogrubia i podkręca. Wytrzymuje cały dzień bez poprawek i nie osypuje się. Pięknie wygląda jeśli nałoży się dwie warstwy. Ja noszę soczewki kontaktowe i nie podrażnia moich oczu.