La Roche Posay, Toleriane Ultra Fluide (Intensywna pielęgnacja kojąca do twarzy i pod oczy)

Ultra-kojąca, nietłusta pielegnacja, która łączy silne działanie kojące Neurosensyny, składnika zmniejszającego oznaki podrażnień oraz wody termalnej z La Roche-Posay, która posiada naturalne właściwości kojące i przeciwdziałające podrażnieniom. Ultra hermatyczne opakowanie nowej generacji pozwala na utrzymanie czystości formuły o minimalnej ilości składników i optymalnej tolerancji.
Bez konserwanów, bez parabenów, bez środków zapachowych, bez alkoholu, bez barwników, bez lanoliny. Świeża, nietłusta konsystencja.

z pompką
Struktura
lekkie
<50ml
łagodzące

Jeden z najlepszych kremow!

Na produkt trafilam przez przypadek, byl na promocji i Pani w aptece mi go polecala. Kupilam i nie zaluje! Po pierwszych dwoch tygodniach uzytkowania skora byla nawilzona i ukojona. Ten krem doskonale dziala na moja skore, wycisza wypriski i zaczerwienienia. Skora jest jedrna i nawilzona. W dodatku mozna go stosowac w okolicach oczu. Po trzech opakowaniach zmienilam krem, zeby przetestowac inne polecane, ale mysle, ze za niedlugo do niego wroce, bo moja skora totalnie go kocha.

jestem na tak

Krem dostałam w prezencie bo niestety cena jest odstraszająca i sama nie zdecydowałabym się go kupić.
W sumie miałam mieszane uczucia co do tej firmy ponieważ kiedyś jeden z kosmetyków La Roche Posay mnie uczulił a dokładnie to chyba Effeclar.
Moja cera jest sucha, naczynkowa i niestety problemowa.
Z reguły ciężko dobrać mi krem który będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania.
Mimo, że mam 35 lat to na mojej twarzy po trzydziestce zaczął pojawiać się trądzik .Krem zapowiadał się idealnie choć jak napisałam wcześniej podeszłam do niego z dystansem.
Konsystencja kremu bardzo lekka, przyjemna, łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.
Ważnym atutem okazało się, że krem jest bezpieczny dla skóry wokół oczu i mogłam go użyć bez zamartwiania się , że podrażni mnie tj kiedyś Effeclar.
Również krem La Roche Posay nadaje się pod makijaż.
Jeśli chodzi o nawilżenie to jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ czułam że skóra oddycha cały dzień.

Poza tym to opakowanie bardzo przypadło mi do gustu przede wszystkim dlatego, że jest takie higieniczne i zaopatrzone w pompkę.
No i krem jest dość wydajny, naprawdę dobrze nawilża skórę,
Używam kremu od paru tygodni i jestem bardzo zadowolona bo w porównaniu do poprzedniego kosmetyku tej firmy, w żaden sposób mnie nie podrażnił.

Wykorzystała: kilka próbek

Tylko próbka - szkoda

Trafiła mi się kolejna próbka tym razem 2ml i żałuję, że tak mało!
Jest to nic innego jak łagodzący krem na podrażnienia.
Stworzony specjalnie dla skóry normalnej i mieszanej skłonnej do alergii i podrażnień.
Krem przynosi ukojenie i komfort przy podrażnieniach. Ja akurat przetestowałam go na moich rankach po pryszczach (tak, wiem nie wyciska się pryszczy).
Łagodzi podrażnienia i wg producenta ma też spowodować, ze nie pojawia się kolejne.
Ma bardzo delikatną i lekką, kremową konsystencje.
Bardzo szybko się wchłania, bez pozostawiania tłustej warstwy.
Produkt tak jak inne kosmetyki La Roche-Posay nie zawiera w swoim składzie parabenów oraz środków zapachowych, alkoholu, barwników i lanoliny.
Pierwsze efekty widoczne gołym okiem- a taka mała próbka starcza na max pięć użyć.
Bardzo fajny produkt, szkoda, że trafił mi się taki malutki.

Przyzwoity

Krem trafił w moje ręce, a właściwie w okolice oczu, w momencie, kiedy pod oczami wystąpiło ogromne uczulenie.
Po kuracji leczniczej, która naturalnie podziałała na skórę wysuszająco, szukałam czegoś silnie nawilżającego i równocześnie delikatnego dla skóry.
I znalazłam właśnie ten krem.
Nie ma on właściwości anti-aging, nie sprawi, że spłycą się nasze zmarszczki, ale na pewno silnie nawilży skórę i to już w krótkim czasie.
Mi pomógł właśnie po wysypie krostek i zadziałał kojąco na skórę.
Podejrzewam, że osoby które maja silne uczulenia mogą być z tego produktu zadowolone.
Ja po zakończonej kuracji i podleczeniu skóry, przerzuciłam się na mocniejszy składowo krem.
Plus oczywiście za opakowanie 'torebkowe', dzięki temu produkt można zużyć do ostatniej kropli. Dodatkowo pompka wydaje odpowiednią ilość produktu.

chyba nie dla mnie

Kupiłam go zachęcona przez panią w aptece, mimo że miałam wybrać inny krem. Początkowo myślałam, iż jest naprawdę niezły, ale po pewnym czasie zauważyłam, że moja cera (dopiero niedawno doprowadzona do stanu niemal idealnego) zaczęła się zapychać. Nie chciała bym być niesprawiedliwa w mojej ocenie bo wiem jak łatwo wywołać u mnie taki efekt. Jednak wszystko wskazuje na ten krem.
Poza tą jedną, ogromną wadą widzę w nim tylko zalety:
- wspaniała, higieniczna buteleczka, która pozwala na wykorzystanie produktu do końca
- świetnie się rozprowadza
- wspaniale się wchłania
- nawilża
- nie pozostawia lepkiej warstwy
- nie podrażnia, nawet okolic oczu

Wady:
- (jak wyżej)

edit: od kilku dni nie stosuję już tego kremu i teraz wiem na 100 % że to on mnie zapychał !

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Wszystko cacy, a jednak bęc

Krem trafił do mnie w ramach testu.
Radość była ogromna bo to pierwszy produkt tej firmy jaki miałam okazję stosować, a od dawna mi się to marzyło, odtraszały mnie tylko ceny i - jak widać - skutecznie.

Moja cera jest specyficzna i bardzo problemowa.
Ciężko mi dobrać odpowiedni krem.
Z reguły jak przypasuje mi jakiś to staram się go trzymać choć mam szczęście ostatnio do wycofań moich produktów ze sklepów.
Skóra mojej twarzy charakteryzuje się w dalszym ciągu trądzikiem (mimo że okres dojrzewania mam za sobą) oraz skrajnie różniącymi się strefami sucha-tłusta.

Krem z opisu - bajka.&quot; Stworzony dla mnie&quot; - pomyślałam.
Bo i do cery mieszanej, kojący, nietłusty, nawilzający.

Konsystencja wydaje się bardzo lekka, wodnisto-żelowa, choć ma się jednocześnie poczucie że produkt jest &quot;konkretny&quot;, że ma co zaoferowac naszej skórze.
Rozprowadza się bardzo łatwo, niezwykle przyjemnie, szybko.
Wchłania się wręcz ekspresowo.
Skóra momentalnie łapie oddech, miejsca suche, podrażnione są złagodzone, nawilżone, ukojone.
Te tłuste z kolei są jakby zbalasnowane i również nawilżone.

Podobał mi się fakt że jest bezpieczny dla skóry wokół oczu.
Nie lubię się bawić rano w kremy pod oczy i fakt że produkt mogę użyć na całą twarz - bez ryzyka wysuszenia czy podrażnienia tak delikatnych okolic - miało dla mnie olbrzymie znaczenie i jest to bezapelacyjnie w mojej ocenie duży plus.

Krem świetnie nadaje się pod makijaż.
Nie jest zupełnie lekki, zostawia delitakną powłoczkę ale to nie przeszkadzało w nakładaniu podkładu, nic mi sie nie rolowało. Współpraca była przyjemna i miła.

Nawilżenie było całodniowe. Nawet będąc 12h w pracy nie czułam dyskomfortu np na czole które jest najbardziej suche jeśli chodzi o twarz. Nie było też efektu przeciwnego do suchości - przetłuszczenia.

Schody zaczęły się po ok 3 tyg stosowania.
Zaczęły się pojawiać małe krosteczki, drobna kaszka - szczególnie na czole.
Nie rzucało się to bardzo w oczy, musiałam się dobrze przyjrzeć twarzy w lustrze.
Co dzień pojawiało się ich więcej, aczkolwiek nie dorównały wielkością gulom które zwykłam mieć.
Były to zmiany w sumie małe ale już dobrze widoczne a ich ilość co dzień się powiększała.

Dziwny to wysyp. Z reguły jak mnie coś zapychało to szybko i ostro. Ewentualnie jak pojawiło się uczulenie miałam czerwone placki na buzi i to ostro swędzące, czasem wyskakiwały liszaje.
Tutaj było podstępnie.
Niby krem dla wrażliwców, alergików a coś psuło mi skórę z dnia na dzień.
Po skończeniu kremu objawy minęły jak ręką odjął.

Ponad to buteleczka śliczna, estetyczna, minimalistyczna, widać ile zostało produktu i przede wszystkim higieniczna bo zaopatrzona w pompkę, która często lubiła się zacinać.
Buteleczka dodatkowo znajduje się w kartoniku.
Pojemność niestandardowa bo tylko 40 ml.
Wydajność oceniam bardzo dobrze choć nie jest ono zazwyczaj moim kryterium do oceny.

Podsumowując byłby to krem bardzo dobry gdyby nie to podstępne &quot;coś&quot; co krzywdziło moją cerę.
Krem naprawdę fajnie nawilża, koi wysuszone partie, nie przetłuszcza cery, skóra wokół oczu była zaopiekowana...
Wierzę że komuś będzie w pełni odpowiadał.
Chcąc być sprawiedliwą daję mu 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 40 ml