Bell, HYPOAllergenic, Mat & Soft Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Bell, HYPOAllergenic, Mat & Soft Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Lekka, beztłuszczowa konsystencja fluidu nie obciąża skóry oraz nie zatyka jej porów, co pozwala zachować naturalny wygląd cery bez efektu maski na twarzy. Produkt jest bezzapachowy, przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Maskuje zaczerwienienia i inne niedoskonałości cery. Zauważalnie poprawia wygląd skóry. Zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze pudrowe wykończenie makijażu i zdrowo wyglądający odcień. Pozostawia uczucie nawilżenia i komfortu. Polecany do wszystkich typów cery.

fluidy
matujące, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką

Nie , nie , nie !

Kupiłam ten podkład za namową Pani w Rossman która tak go zachwalała.
Totalne rozczarowanie , podkład niby jasny kupiłam numer 02-natural. Na mojej skórze po 2 minutach zrobił się totalnie pomarańczowy. Puder co prawda niby ma lekką konsystencje ale nic poza tym , zero krycia , nie matuje. Nie polecam.

Jeden z ulubionych

Podkład odkryłam dzięki konkursowi zorganizowanemu przez markę Bell. Podejrzewam, że gdyby nie to, że dostałam ten produkt, nie zwróciłabym na niego uwagi podczas zakupów, a co dopiero w poszukiwaniu mojego KWC. Od tamtej pory podkład marki Bell, jest jednym z moich ulubionych produktów.

Świetny

Kupiłam go przez przypadek i bardzo się polubiliśmy. Zakrywa niedoskonałości, ale nie robi maski, daje fajny efekt. Nie spływa i długo się utrzymuje. Zadecydowanie pozostanie ze mną na dłużej.

Lekki

Bardzo fajny produkt. Jest lekki, nie daje efektu maski, choć kolor 01 klasycznie dla mnie ciut za ciemny, więc muszę uważać przy aplikacji, żeby nie nalożyć go zbyt dużo. Mimo to dosyć fajnie stapia się ze skórą i mam wrażenie, że daje taki bardzo naturalny efekt. Konsystencja bardzo płynna - fajna, zapach - delikatny, przyjemny. Zdecydowanie nie jest to kryjący podkład, z tym efektem matującym też bym dyskutowała (jak dla mnie jest wręcz przeciwnie, daje uczucie takiej mokrej skóry), ale to dla mnie nie ma większego znaczenia. Bardziej ubolewam nad tym, że dosyć łatwo i szybko się ściera - głównie z nosa. Dlatego zazwyczaj na nos nakładałam trwalszy produkt, a ten uzywałam na resztę twarzy. Jak zależało mi na większym kryciu mieszałam go też z innym podkładem.

Ale ogólnie jest to fajny produkt do makijażu dziennego i codziennego. Myślę, że jeszcze do niego wrócę. Najbardziej cenię go za naturalny efekt, który można dzięki niemu uzyskać.

Zużyty do ostatniej kropli

Trochę bałam się tego podkładu, gdyż opinie na jego temat są mocno podzielone. W dodatku od jakiegoś czasu używam produktów z średniej (w kierunku wyższej) półki cenowej i obawiałam się, że nie będę potrafiła wrócić do produktów przystępniejszych dla portfela. Zupełnie niepotrzebnie!

Zacznę od opakowania. Zwykła, plastikowa buteleczka. Estetyczna, nietłukąca się (w moim przypadku to bardzo ważne, gdyż wiecznie mi coś spada), w dodatku przezroczysta, co pozwala nam kontrolować, ile zawartości pozostało. Dozownik, dzięki któremu wybierzemy z opakowania tyle kosmetyku, ile potrzebujemy. Fajnie, że buteleczka się okręca - dzięki temu można zużyć podkład naprawdę do samiutkiego końca.

Jeśli chodzi o właściwości samego fluidu, to:
~ ma całkowicie neutralny zapach, za to plus, nikt chyba nie potrzebuje dodatkowo perfumowanego podkładu, prawda?
~ jego konsystencja jest bardziej gęsta, niż płynna - nie spływa z wierzchu dłoni po nałożeniu.
~ Poziom krycia określiłabym jako lekki w kierunku średniego. Dla mojej cery, która już raczej nie posiada spektakularnych zmian trądzikowych (a jedynie jakieś drobne niespodzianki od czasu do czasu) taki stopień krycia wystarczył w zupełności.
~ Dobrze i równomiernie rozprowadza się zarówno pędzlem, jak i beauty blenderem. Palce też dają radę!
~ Ładnie wyrównuje koloryt. Najjaśniejszy odcień dobrze stapia się ze skóra. Podkład nie oksyduje.
~ Daje średni, zdrowy mat z lekko wilgotnym wykończeniem. Mnie to osobiście odpowiada. Struprocentaowe zmatowienie nie wygląda naturalnie i nadaje się raczej na wielkie bale niż do codziennego funkcjonowania.
~ Podtrzymany pudrem wytrzymuje dobre kilka godzin. Ściera się równomiernie.

W zasadzie nie mam większych zastrzeżeń do tego produktu. Służył mi wiernie jako podkład na co dzień. Nie robił krzywdy mojej cerze, poprawiał wygląd skóry w sposób naturalny i nienachalny. Używając go, nie czułam, jakbym miała na twarzy tonę tapety, zupełnie nienadającej się np. do pójścia na zajęcia czy na kawę z przyjaciółką. Uważam, że jest to naprawdę fajny produkt, warty wypróbowania zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim.

Średniak

Podkład zakrywa niedoskonałości , dobrze kryje , po utrwaleniu pudrem twarz wygląda ładnie. Pompka pozwala na łatwe wydobycie podkładu , łatwo się go aplikuje. Nadaje się na co dzień bo nie jest ciężki , nie zapycha.

Średniak dla cery tłustej i mieszanej

+ lekki
+ kolory wpadające w żółte odcienie
+ ładnie się wtapia, nie pozostawia smug i nie tworzy efektu maski

- niestety zapycha
- jak dla mnie daleko mu do matu, często trzeba przypudrowywać
- szybko schodzi z problematycznych części twarzy (głównie nos)
- brudzi
- ciężko wydobyć produkt (od około 1/3 opakowania)

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry.

Dostałam kilkanaście próbek tego podkładu wraz z bazą do mojego zamówienia, więc miałam go okazję dość mocno przetestować.
Przyznam, że troche się go obawiałam na początku, ze względu na to, że mam skórę suchą i nie potrzebuję matu, a czegoś co nawilży mi skórę i przykryje moje przebarwienia.
Jak się okazało po jego aplikacji, moje obawy nie były potrzebne.
Kosmetyk nie przesusza, co liczę mu na ogromny plus. Nie jestem tylko pewna, czy będzie on odpowiedni do skór, którym jest dedykowany, czyli mieszanym /tłustym.
Po aplikacji nie odczuwałam żadnego ściagnięcia, zastygania. Łatwo mozna z nim pracować i dołożyć w miejscach, w których chcemy większego krycia, a z jakiegoś powodu nie chcemy nakładać tam korektora.
Krycie ma według mnie średnie, które mozna budować. Doklepany gąbką daje bardzo łądny efekt, nie robi maski na buzi. Jest lekko mokry, więc trzeba go przypudrować, ponieważ nie przypudrowany będzie nam się (tak wnioskuję z konsystencji i wykończenia) przemieszczał.
Na mojej skórze trzymał się bez zarzutu cały dzień i wyświecił się tylko delikatnie w okolicach nosa, ale było to do poprawki.
Poza tą usterką nic się nie wytarło, nie pozbierało w liniach mimicznych, nie stworzył nam się efekt ciastka.
Jestem na tak. Jednak, tak jak pisałam wcześniej mam skórę suchą i nie jestem pewna czy będzie on dobry na cer, którym jest dedykowany.
Nie mniej jednak, dla mnie bardzo na plus.
Polecam.

Bardzo lekki :)

Podkład jest bardzo lekki, pozwala zachować naturalny wygląd cery bez efektu maski na twarzy. Maskuje zaczerwienienia, poprawia wygląd skóry i zmniejsza widoczność porów, oraz nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień. Pozostawia uczucie nawilżenia.
Uważam, że zachowuje się bardziej jak krem bb co bardzo mi się podoba, bo nie lubię ciężkich podkładów.
Nie matuje ale rozświetla cerę i daje efekt takiego promienistego wyglądu, skóra wygląda zdrowo i świeżo, przynajmniej mi daje taki efekt :)

KOSZMAR!

NIE RADZĘ KUPOWAĆ !
Nie wiem dlaczego jest napisane że on jest hipoalergiczny, mam cerę normalną może trochę przesuszającą się mam problemy z alergią ale nigdy nie miałam problemu z wypryskami.. No niestety ten pokład sprawił to że moich wyprysków jest tyle że masakra i to jeszcze takie bolące.. Wcale mi się nie utrzymuje na twarzy już po 4 godzinach go po prostu nie ma.. No nie to jest chyba pierwszy podkład który mnie tak zapchał !

podkład

Bardzo lubie ten podkład, choć jest strasznie wodnisty i cieżko go nałożyć to i tak go lubię. Ma swoje plusy ponieważ , gdy się nauczysz go już nakładać długo się utrzymuje, jest dobrze kryjący, nie wymaga poprawek. Ma też swoje minusy konsystencja , cena do jakości, i ciężko się nauczyć nim pracować.

Fajny lekki podkład

Pierwsze opakowanie kupiłam bez większego namysłu jakiś rok temu na promocji w rossmanie. Wydawał mi się fajny. No ok matuje i wygladza czyli w sam raz dla mojej świecącej cery. Następne opakowania (3) kupowałam tak naprawdę z przyzwyczajenia bo podkłady są jedynymi kosmetykami których nie nawidze zmieniać. Od teraz postanowiłam się przełamać ale do rzeczy:

Produkt zamknięty jest w dość standardowym pudełeczku z aplikatorem. Ciężko wydłubać resztki. Mój kolor 02 jest dla mnie idealny,jedynie w ostatnich 2 miesiącach (lato) muszę mieć coś ciemniejszego.

Krycie oceniam na lekkie/średnie. Można je stopniować. Ja dodatkowo używam korektora i jest spoko. Konsystencja dobrze się rozsmarowuje i całkiem szybko wchłania. Podklad jest bardzo lekki. Niestety pozostawia tłusta warstewke na twarzy która muszę dość mocno przypudrować moim pudrem paese. Czyli jak się okazuje podkład wcale nie jest matujący.

Trwałość jest średnia chodź zależy od człowieka. Jak już wspomniałam mam przeuszczajacą się cerę a podkład na mnie trzyma się jakieś 5-6 godzin.

1 opakowanie podkładu zużywam w jakieś 2 miesiące codziennego stosowania. Cena 30zl za wysoka w stosunku do jakości. 15 zł na promocji w rossmanie to wystarczająca cena.

Jak na razie mam zamiar się od niego uwolnić i poszukać czegoś innego. Jednak nie oceniam go na minus. Był bardzo fajny i może KIEDYŚ znowu go zakupie.