Bell, HYPOAllergenic, Mat & Soft Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Bell, HYPOAllergenic, Mat & Soft Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Lekka, beztłuszczowa konsystencja fluidu nie obciąża skóry oraz nie zatyka jej porów, co pozwala zachować naturalny wygląd cery bez efektu maski na twarzy. Produkt jest bezzapachowy, przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Maskuje zaczerwienienia i inne niedoskonałości cery. Zauważalnie poprawia wygląd skóry. Zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze pudrowe wykończenie makijażu i zdrowo wyglądający odcień. Pozostawia uczucie nawilżenia i komfortu. Polecany do wszystkich typów cery.

fluidy
matujące, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką

Najlepszy i najtańszy

Z tańszych, drogeryjnych podkładów jest najlepszy! Wygląda naturalnie, przypudrowany wytrzymuje cały dzień. Najjaśniejszy kolor jest idealny dla jasnej karnacji, nie utlenia się. Krycie jest lekkie do średniego, raczej nie będzie odp;owiedni dla cery z dużymi problemami.

Przeciętny podkład

Podkład bardzo przeciętny. Ma kremową konsystencję i dobrze się rozprowadza. Zostawia niezbyt matowe wykończenie. Kolor 03 wydawał się idealny dla mnie, ale znacznie ciemnieje. Robi się po prostu pomarańczowy. Podkład nie utrzymuje się długo.

Mój osobisty HIT!

Podkładów używam od początku liceum (cera trudna i trądzikowa ;/) i po przetestowaniu dziesiątek różnych marek, w tym podkładów mineralnych, trafiłam na ten i był to strzał w dziesiątkę! Używam go już dobre parę lat i jestem bardzo z niego zadowolona. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, nie zatyka porów (co jest chyba najważniejsze w przypadku osób, które zmagają się z trądzikiem) wręcz delikatnie chroni ją i nawilża podczas noszenia go na buzi. Dobrze wyrównuje koloryt i utrzymuje się przez wiele godzin (nie ścina się). Jedynym minusem jest stosunkowo niewielkie krycie, kiedy wysypie mnie mocniej, to muszę wspomóc się bardziej "maskującym" specyfikiem.
Generalnie polecam wszystkim wrażliwym i delikatnym buźkom :)

Świetny podkład

Podkład jest bardzo dobry, ma super skład, nie zapycha porów, lekko i naturalnie matuje twarz. Dzięki pompce jest bardzo wydajny i łatwo się nakłada. Jest bezwonny, hypoalergiczny. Na twarzy wydaje się być ciemny i żółty, jednak szybko jaśnieje i dopasowuje się do cery. Jedynym minusem jest średnie krycie, nie udaje mu się w pełni zakrywać moich niedoskonałości na twarzy, ale czego oczekiwać od takiego składu? Utrzymuje się długo i nie ściera się po jednym dotknięciu

W porządku

W czasie studiów zużyłam kilka opakowań tego podkładu - głównie z powodu koloru 1 i 3, które posiadają żółto ziemiste, w moim odczuciu, tony.
Podkład ma krycie średnie, można go budować. Zapach niewyczuwalny. Produkt jest hipoalergiczny, więc to duży plus. Nie zapycha, nie podrażnia. Jedna co do matu, to owszem, po przypudrowaniu pudrem matującym - jednak gdy zostawimy go bez to podkład nie jest matowy, lecz odbija światło.
Pomimo wszystko wart wypróbowania jeżeli znajdziecie kolor dla siebie, a kolory są... trzy.

Bardzo się lubimy

Podkład zamknięty jest w plastikowej buteleczce z pompką. Posiadam odcień najjaśniejszy nr 1. Kolor jest odpowiedni dla jasnych karnacji. Odcień mogę porównać do Revlon Colorstay 150 Buff tylko mniej wpada w żółte tony. Jeśli chodzi o konsystencję jest dużo lżejsza od Colorstay'a. Ładnie rozprowadza się za pomocą palców, nie zostawia smug, dobrze kryje i wyrównuje koloryt skóry. Co najważniejsze - podkład nie ciemnieje. Jeśli chodzi o obietnicę matu - moim zdaniem nie matuje bez użycia sypkiego pudru matującego. Jest to taki łatwy do użycia i rozprowadzenia podkład codzienny. Na większe wyjścia polecam bardziej kryjące podkłady. Moja skóra go uwielbia, bo nie zapycha, nie powoduje wysypu nowych krostek.

Numer 1

Dla mnie najlepszy podkład jaki miałam do tej pory. Konsystencja nie jest rzadka, raczej kremowa. Mam cerę trądzikowa i wszystko ładnie zakrywa. Do tej pory nie znalazłam lepszego podkładu. Bardzo polecam osobom lubiącym lekkie podkłady :)

Nie , nie , nie !

Kupiłam ten podkład za namową Pani w Rossman która tak go zachwalała.
Totalne rozczarowanie , podkład niby jasny kupiłam numer 02-natural. Na mojej skórze po 2 minutach zrobił się totalnie pomarańczowy. Puder co prawda niby ma lekką konsystencje ale nic poza tym , zero krycia , nie matuje. Nie polecam.

Jeden z ulubionych

Podkład odkryłam dzięki konkursowi zorganizowanemu przez markę Bell. Podejrzewam, że gdyby nie to, że dostałam ten produkt, nie zwróciłabym na niego uwagi podczas zakupów, a co dopiero w poszukiwaniu mojego KWC. Od tamtej pory podkład marki Bell, jest jednym z moich ulubionych produktów.

Świetny

Kupiłam go przez przypadek i bardzo się polubiliśmy. Zakrywa niedoskonałości, ale nie robi maski, daje fajny efekt. Nie spływa i długo się utrzymuje. Zadecydowanie pozostanie ze mną na dłużej.

Lekki

Bardzo fajny produkt. Jest lekki, nie daje efektu maski, choć kolor 01 klasycznie dla mnie ciut za ciemny, więc muszę uważać przy aplikacji, żeby nie nalożyć go zbyt dużo. Mimo to dosyć fajnie stapia się ze skórą i mam wrażenie, że daje taki bardzo naturalny efekt. Konsystencja bardzo płynna - fajna, zapach - delikatny, przyjemny. Zdecydowanie nie jest to kryjący podkład, z tym efektem matującym też bym dyskutowała (jak dla mnie jest wręcz przeciwnie, daje uczucie takiej mokrej skóry), ale to dla mnie nie ma większego znaczenia. Bardziej ubolewam nad tym, że dosyć łatwo i szybko się ściera - głównie z nosa. Dlatego zazwyczaj na nos nakładałam trwalszy produkt, a ten uzywałam na resztę twarzy. Jak zależało mi na większym kryciu mieszałam go też z innym podkładem.

Ale ogólnie jest to fajny produkt do makijażu dziennego i codziennego. Myślę, że jeszcze do niego wrócę. Najbardziej cenię go za naturalny efekt, który można dzięki niemu uzyskać.

Zużyty do ostatniej kropli

Trochę bałam się tego podkładu, gdyż opinie na jego temat są mocno podzielone. W dodatku od jakiegoś czasu używam produktów z średniej (w kierunku wyższej) półki cenowej i obawiałam się, że nie będę potrafiła wrócić do produktów przystępniejszych dla portfela. Zupełnie niepotrzebnie!

Zacznę od opakowania. Zwykła, plastikowa buteleczka. Estetyczna, nietłukąca się (w moim przypadku to bardzo ważne, gdyż wiecznie mi coś spada), w dodatku przezroczysta, co pozwala nam kontrolować, ile zawartości pozostało. Dozownik, dzięki któremu wybierzemy z opakowania tyle kosmetyku, ile potrzebujemy. Fajnie, że buteleczka się okręca - dzięki temu można zużyć podkład naprawdę do samiutkiego końca.

Jeśli chodzi o właściwości samego fluidu, to:
~ ma całkowicie neutralny zapach, za to plus, nikt chyba nie potrzebuje dodatkowo perfumowanego podkładu, prawda?
~ jego konsystencja jest bardziej gęsta, niż płynna - nie spływa z wierzchu dłoni po nałożeniu.
~ Poziom krycia określiłabym jako lekki w kierunku średniego. Dla mojej cery, która już raczej nie posiada spektakularnych zmian trądzikowych (a jedynie jakieś drobne niespodzianki od czasu do czasu) taki stopień krycia wystarczył w zupełności.
~ Dobrze i równomiernie rozprowadza się zarówno pędzlem, jak i beauty blenderem. Palce też dają radę!
~ Ładnie wyrównuje koloryt. Najjaśniejszy odcień dobrze stapia się ze skóra. Podkład nie oksyduje.
~ Daje średni, zdrowy mat z lekko wilgotnym wykończeniem. Mnie to osobiście odpowiada. Struprocentaowe zmatowienie nie wygląda naturalnie i nadaje się raczej na wielkie bale niż do codziennego funkcjonowania.
~ Podtrzymany pudrem wytrzymuje dobre kilka godzin. Ściera się równomiernie.

W zasadzie nie mam większych zastrzeżeń do tego produktu. Służył mi wiernie jako podkład na co dzień. Nie robił krzywdy mojej cerze, poprawiał wygląd skóry w sposób naturalny i nienachalny. Używając go, nie czułam, jakbym miała na twarzy tonę tapety, zupełnie nienadającej się np. do pójścia na zajęcia czy na kawę z przyjaciółką. Uważam, że jest to naprawdę fajny produkt, warty wypróbowania zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim.