Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem, Aktywny krem nawilżający

Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem, Aktywny krem nawilżający

Cena już od 16,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Profesjonalny kosmetyk do każdego rodzaju cery, również suchej, odwodnionej i wrażliwej.
Zawiera maksymalną 100% dawkę koncentratu kwasu hialuronowego
Działanie: Aktywny krem nawilżający skutecznie podnosi jakość skóry - poprawia jej jędrność, elastyczność, nawilżenie, strukturę oraz koloryt. Efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, redukuje już istniejące, błyskawicznie koi skórę po zabiegach medycyny estetycznej, zmniejsza zaczerwienienia, doskonale wygładza, dodaje skórze blasku.
Krem zawiera maksymalną dawkę 100% koncentratu kwasu hialuronowego, jednej z najmocniejszych substancji nawilżających - dzięki czemu silnie i wyjątkowo długotrwale nawilża skórę, przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek oraz skutecznie koi naskórek np. po zabiegach medycyny estetycznej.
Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, odżywiają, ujędrniają i rewitalizują skórę, poprawiają jej strukturę i sprężystość, zapobiegają wiotczeniu.
Kwas mlekowy silnie nawilża, normalizuje procesy złuszczania naskórka. Stymuluję produkcję ceramidów w skórze, których brak powoduje powstawanie zmarszczek - skóra starzeje się szybciej.
Skóra wygląda na młodszą - jest doskonale nawilżona, gładka, jędrna, pełna blasku, aksamitna w dotyku - po prostu ładniejsza. Cera sucha i wrażliwa jest mocniejsza i ukojona, podrażnienia zredukowane.
Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu - cofnięcia biologicznego wieku skóry o 10 lat rekomendujemy łączne stosowanie kremu i serum z linii Skin Clinic Professional.

Dla naprawdę nie wymagających

Pomimo całej mojej wielkiej sympatii dla marki Bielenda muszę przyznać, że ten krem tylnie trafionym zakupem . Jest co prawda przyjemny i ma kilka plusów ale zero efektów jakichkolwiek. Krem jakich wiele, jeden z tych które ładnie pachną i wyglądają ale nie robią absolutnie nic.
Plusy:
+Konsystencja (wprost wymarzona dla mnie, lekka, idealna)
+Szklany słoiczek
+Zapach
+Cena
+Nowoczesny design
+Nie uczula
Minusy:
-Nie nadaje się pod makijaż, moja twarz szybko zaczynała się świecić do tego stopnia,że wyglądała jak mokra
- nie robi nic tzn. żadnej poprawy skóry nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473606].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Ten krem, to rewelacja

Plusy
+Mega tani
+Piękna szata graficzna
+Ślicznie wygładza cerę
+Migiem się wchłania
+Spłyca zmarszczki
+Wydajny
+Szklany słoiczek
+Nie wyczuwam w nim zapachu

Minusy
-Brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408146].usefull || 0 }}% pomocna.

Na wiosnę tak, na zimę srednio.

Kremik kupiłam z braku laku na jakiejs dużej promocji -50% na Polskie marki pielęgnacyjne w Hebe, zapłaciłam śmieszne pieniądze. Było to moje pierwsze opakowanie ktore Zużyłam do cna, po drodze mialam 2 inne kremy na dzien, ale kolejne opakowanie tego juz czeka w kolejce ;)
Nie spodziewałam sie po nim cudów, a jednak mnie pozytywnie zaskoczył. Mam cere mieszana ktora z jednej strony jest odwodniona, a z drugiej podatna na zapychanie - i co ciekawe lubi sie z kremami Ziaji, ale np kremów do twarzy Evree juz nie toleruje, zapychają. Olejki z tej firmy natomiast kocha. W zwiazku z tym bałam sie troche wysypu (nie wiem czemu, ale jakos tak z rezerwa do firmy Bielenda podchodziłam, mimo ze Mezo Serum Korygujące jest moim zdaniem genialne). Na szczescie nic takiego nie miało miejsca, nie zrobił mi żadnej krzywdy, nie uczulil, nie podraznil, nie zapchał, a moja cera należy rowniez do tych wrażliwych.
Krem ma lekka konsystencje ktora dosc szybko sie wchłania. Pieknie nawilza czym najbardziej mnie zaskoczył - czułam wręcz różnice po jego nalozeniu, tak jakby moja skóra sie dosłownie napiła wody (akurat moja cera w tym czasie miala jakiegos focha i była bardzo bardzo odwodniona, olejki nie dawały rady). Używałam na początku na noc, pozniej na noc i na dzien, a od połowy opakowania tylko na dzien z racji tego ze genialnie mi sie sprawdził pod makijaz, a przestraszyłam sie ze szybko mi sie skończy - ja sobie kremu akurat nie zaluje, zwłaszcza na noc ;)
Uzywam wielu podkładów (jakis czas temu mialam fazę na odnalezienie "idealnego podkładu") i ten krem dogadywał sie z każdym z nich. Szybko sie wchłania ale daje leciutko lepkie wykonczenie, do ktorego podkłady pieknie sie przyklejaly i mialam wrazenie ze sa bardziej trwałe. Nie mialam sytuacji zeby cos sie ważyło, cos źle wyglądało. Moja skóra po całym dniu w makijażu gdy użyłam tego kremu była nawilżona i po umyciu nie była ściągnięta. Stosowany na noc pieknie buzie nawilżał.
Słoiczek duży, ciezki i szklany, co moze byc plusem i minusem - w podróży jest dosc ciezki. Krem bardzo ladnie pachnie, co mnie akurat cieszy, bo lubie jak cos ladnie pachnie.

Jedyne do czego sie moge doczepić to DMDM Hydantoin w składzie, ktory nie jest zbyt dobry dla skory, ale generalnie moge to przeboleć. Głownie dlatego ze obok Iwostinu Hydratii SPF 15 jest to chyba jedyny krem pod makijaz ktory pieknie go utrzymuje, swietnie nawilza i przy tym jest od Iwostinu sporo tańszy.

Za taka cenę (mowie o cenie w promocji, na poziomie około 16 złotych, juz drugi raz go w takiej cenie kupiłam) uwazam ze jest to świetny krem nawilzajacy. Nie ma co sie spodziewać tutaj jakiegos niebiańskiego działania i fajerwerków na skorze, ale jesli ktos potrzebuje dobrze nawilzajacy krem, a nie taki ktory tylko bedzie siedział na skorze i udawał ze cos robi, to ja polecam. Nie wiem czy sie sprawdzi u osob 30+, tutaj bym uwazala czy nie bedzie za lekki, ale dla mnie jest jak na razie idealny (mam 21 lat, moja mieszana skóra jest czasem naprawde bardzo odwodniona, do tego stopnia ze po umyciu delikatna pianka jest ściągnięta i wola o jakis krem). Natomiast osoby ktore sie naczytaja tych wszystkich SUPER, POWER i MEZO mogą sie rozczarować. To po prostu dobry krem nawilzajacy, nie cudotwórca ;)

EDIT
Wlasnie Zużyłam drugie opakowanie tego kremu, i tak jak po pierwszym byłam zachwycona i pewna, ze do niego wrócę, tak po tym raczej jestem zdania ze do niego nie wrócę.
Przypuszczam ze to ze względu na fakt ze pierwszy słoiczek używałam gdy bylo ciepło i nie musiałam cały czas przebywać w otoczeniu kaloryferów ;) w odróżnieniu od okresu w którym używałam drugiego, bo zaczelam drugi słoik jakos w listopadzie. I fakt, fajnie utrzymywał makijaz i jesli ktos tego od kremu oczekuje to polecam, bo na mojej mieszanej skorze ten krem dogadywał sie praktycznie z każdym podkładem jaki mam (od rozświetlających, delikatnych, przez kremy koreańskie BB az po długotrwałe, kryjące i matujące). Ale jednak czesto po zmyciu makijażu mialam uczucie mega suchej, podrażnionej i ściągniętej skory. Zrobiła sie jakas taka poszarzała, a gdy stosowałam ten krem na noc w okresie zimowym, rano skóra była troche sucha i zaczerwieniona. Po prostu nie nawilżał wystarczajaco.
Dodam ze ja akurat mam skłonność do występowania egzemy na całym ciele, wiec to taki łagodny stan AZS, ktory nasila sie w okresie zimowym, grzewczym. Dlatego sadze ze osoby o cenach mieszanych i tłustych mogą bardziej lubić ten krem. Skory suche nie za bardzo. Normalne raczej tak jak ja, czyli wiosna/latem, chyba ze ktos nie lubi bogatszych konsystencj - wtedy moze byc fajnym lekkim kremem na zimę, o ile nie ma sie wielkich problemów z suchością skory. Dla mnie niestety jest fajny tylko na cieplejsza część roku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298596].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Bardzo średni

Mimo całkiem niezłego składu, którym sugerowałam się przy zakupie oraz obietnicy super nawilżenia - stwierdzam, że krem jest mocno przeciętny. Najbardziej nie odpowiada mi w nim konsystencja, a może nawet nie tyle konsystencja, co sposób w jaki nakłada się go na twarz. Jest jakiś "maziasty", maże się po buzi, trzeba chwilę poświęcić na wmasowanie go/wklepanie, na początku zostawia białe ślady, dlatego nie da się go nałożyć "na szybko". Jeszcze gorzej nakłada się go na jakiekolwiek serum. Pod makijaż nawet nie próbowałam, ale patrząc na niektóre recenzje raczej już nie spróbuję - krem jest trochę klejący/lepiący, nie wiem jak to określić, dlatego faktycznie jako baza pod makijaż może się nie sprawdzić. Nawilża w miarę ok, ale to raczej jedyne co robi. Zapach typowy dla Bielendy, kremowo-kwiatowy, całkiem ładny, ale nie jest to mój jakiś ulubiony aromat. Słoiczek mi się akurat podoba. Wydajność na plus, więc jeśli komuś przypasuje to starczy raczej na długo ;) Jednak w tej cenie znam lepsze kremy, a do tego już nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289086].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Od paru miesięcy krem Bielendy jest moim niezmiennym ulubieńcem. Testowałam z tej serii także krem korygujący, ale wróciłam do wersji nawilżającej.

Zalety:
+Bardzo skutecznie nawilża, niweluje uczucie suchości i napiecia skóry
+Przyjemnie pachnie
+Jest wydajny
+Dobrze współgra z makijażem
+Szybko się wchłania
+Jest niedrogi

Wad nie zauważyłam:) moja skóra czuje się po nim świetnie, na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204368].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły krem

Średni krem..

Zalety:
- wygodne opakowanie
- dobrze nawilża
- nie zapycha porów

Wady:
- cena
- nie poprawia jędrności skóry i kolorytu
- nie redukuje zmarszczek i przebarwień
- wiele obietnic od producenta nie spełnione..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040694].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

PLUSY:
- cena
- wydajność
- opakowanie
- dostępność
- zapach
- dobrze się rozprowadza

MINUSY:
- nawilżenie jest niemal niezauważalne
- nie spłyca zmarszczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036397].usefull || 0 }}% pomocna.

to nie to

Niestety krem mnie rozczarował
Plusy:
+cena
+estetyczne opakowanie
+dostępność
+nawilża i łagodzi
Minusy:
-zapach który był na początku przyjemy
-pozostawia lepką warstwę
-spływa, mam wrazenie jakbym sie nim pocila
-makijaż na nim świeci się i nieprzyjemnie klei i jest odrazu do zmycia bo nie jestem w stanie znieść uczucia brudnej skóry

Używam tego produktu od: 3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pół jednego dalej nie mam zamiaru sie meczyc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027000].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajny.

Kupiłam, bo uznałam, że po zimie moja cera bardzo potrzebuje nawilżenia i że ten krem mi w tym pomoże. Niestety, to zupełnie przeciętny kremik:(
Kosmetyk ma dość lekką, wręcz żelową konsystencję i swieży, rześki zapach. Na twarzy rozprowadza się dobrze, nic nie trzeba zmudnie wklepywać ani wcierać. Ot kilka ruchów, dobry poślizg i buzia nakremowana. Pomimo obietnic producenta o wspaniałym nawilżeniu- ten krem nawilża całkiem przeciętnie, nie pomógł moim przesuszonym policzkom, które domagały się kolejnej aplikacji. Właściwie z twarzą też nic nie robi- nie powoduje ani wygładzenia, ani " napompowania skóry wodą" , ani rozjaśnienia nic. Może młodsze skóry byłyby zadowolone- dla mnie czterdziestolatki jest po prostu nijaki, za słaby i przeciętny. Ot krzywdy nie zrobi, ale i w niczym nie pomoże.
Podoba mi się za to ładne, estetyczne, szklane opakowanie:)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000803].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły, lekki nawilżający krem

Super, power, ekstra, mezo i tak dalej. Oj nie.

Producent obiecuje wiele ale tak naprawdę to jest zwykły, dość lekki krem nawilżający, który raczej nie sprawdzi się na skórze dojrzałej. Co nie znaczy, że jest jakiś bardzo zły.

Krem zapakowany jest w zafoliowany kartonik w którym znajdziemy szklany słoiczek. Słoiczki nie są moją ulubioną formą opakowania, są niehigieniczne i po prostu zajmują sporo miejsca, są ciężkie. Od strony wizualnej nie ma się do czego przyczepić bo opakowanie jest ładne i wykonane dość porządnie.

Krem pachnie świeżo, orzeźwiająco. Zapach jednak nie jest nachalny.
Konsystencja jest lekka, trochę żelowa. Rozprowadza się gładko, szybko się wchłania.

Tutaj słówko o mojej cerze. Dojrzała jeszcze nie jest aczkolwiek nastolatką nie jestem. Lekka tendencja do naczynek a w zimie do przesuszenia. Poza tym raczej - norma. Nie mam trądziku, cery alergicznej i zmarszczek.
Jak widać cery wymagającej raczej nie mam a ten krem jest dla niej zbyt słaby.

Krem faktycznie dość przyjemnie koi skórę, nie podrażnia, lekko nawilża. Aczkolwiek nawilżenie jest jest jakieś długodystansowe bo po jego użyciu na noc czasem rano budziłam się z lekko przesuszoną skórą. Niektóre kremy potrafią tak fajnie "pompować" i ujędrniać skórę od środka. Ten tego nie robi.

Na dzień się niestety nie nadaje. Choć użyłam go eksperymentalnie kilka razy i z podkładem współpracuje dobrze. Jednak na jesień/zimę jest zbyt lekki i nie natłuszcza (co nie dziwne i nie mam pretensji bo to krem nawilżający a nie regenerujący czy ochronny) a na wiosnę i lato się nie nadaje bo nie ma filtra.

Mnie nie zapycha, nie robi mojej skórze krzywdy. Ale po prostu nie jest jakiś super. Ot zwykły, lekki nawilżacz jakich wiele.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ok 3
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986561].usefull || 0 }}% pomocna.