Naturals, Wild Orchid Moisture Lotion (Nawilżający balsam do ciała Dzika Orchidea)

Balsam z serii Naturals, z najnowszej linii "Dzika Orchidea". Zapach śliczny, kwiatowy, niezwykle świeży. Sam balsam jest łagodny, ma właściwości kojące, odżywiające i nawilżające, które podobno przejął po owej orchidei :)

Cena: 16,90 zł / 250 ml

Raczej nie

Używałam go już dawno temu. Kupiłam w ciemno- potrzebowałam pilnie jakiegoś balsamu, bo miałam bardzo przesuszoną skórę. A ten balsam niestety mi nie dopomógł:
- miał bardzo rzadką, wręcz wodnistą konsystencję, więc był bardzo mało wydajny
- wchłaniał się błyskawicznie, ale czulam, że moja skóra jest ściagnięta(dziwne to trochę)
- w ogóle nie nawilżał, nie poprawiał stanu skóry, który wręcz przeciwnie- pogarszał się coraz bardziej
- posiadał niewygodne opakowanie, wykonane z twardego plastiku; jak kosmetyk już się kończył, cięzko było cokolwiek wydobyć z tej butelki

Tylko jeden wielki plus:
+piękny zapach- prawdziwa orchidea. mogłam go wąchać bez końca. Za sam zapach ten produkt mógłby dostać nawet 5 gwiazdek, ale za wyzej wymienione wady dostanie tylko 2! W przypadku balsamu do ciała czegoś wymagam, nie tylko pięknego zapachu.

Używam tego produktu od:oj, kiedy to było

Nawet przyjemny

Do tej pory z tej serii miałam tylko balsam winogronowy. Ten ma jednak inną konsystencję, jest rzadki, ale nie lejący, bardziej galaretowaty. Wydajny, do tego uczciwa butla 250 ml. Wchłania się przyzwoicie, pachnie ładnie, ale troszkę się zawiodłam. W katalogu bardziej przypominał Lyrical, to na pewno przez tę orchideę, "na żywo" jednak zapach jest inny, już nie tak ciekawy, a dla zapachu balsam ten kupiłam.

Nieźle nawilża, ale raczej nadaje się do bezproblemowej skóry. Za to od razu po nałożeniu sympatycznie koi, co czyni jego używanie przyjemnym.

ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, już nie kupię, są lepsze

nieciekawy

zdecydowanie nie polecam tego balsamu, jak i zresztą całej serii. Po pierwsze zapach kojarzy się z klozetem, ta cała orchidea to chyba najgorsza seria i wogóle zapach jaki w zyciu wąchałam. Balsam lepi się po nałożeniu na skórę, sprawia wrażenie papki, zapach utrzymuje się zbyt długo, jest przeraźliwy.

Avon Mark - relacja

Milutki zapach!

balsam jest bardzo przyjemny, szybko się wchłania i pozostawia bardzo miły zapach. Orzeźwia skórę i nawilża ją.