Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy SPF 30 (nowa wersja)

Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 30. Bogata formuła kremu została oparta na unikalnych składnikach, które stanowią skuteczną kurację przeciwzmarszczkową dla skóry wrażliwej. Połączono działanie Sensiline (wyciąg z lnu) oraz masła koi skórę i chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Oleju z avocado i z pestek z jabłka odżywiają, nawilżają i wygładzają, jednocześnie zmniejszając podatność skóry na podrażnienia. Innowacyjny peptyd stymuluje syntezę kolagenu, przyśpieszając regenerację i odnowę komórek skóry.

Efekty stosowania: wygładzenie zmarszczek. Ukojenie i złagodzenie podrażnień. Zmniejszenie uczucia "ściągania" i pieczenia skóry. Wzmocnienie naturalnych procesów regeneracji. Przeciwdziałanie utracie wody i przesuszeniu. Krem łagodzi podrażnienia, intensywnie odżywia i wygładza zmarszczki, przywracając skórze naturalną jędrność i elastyczność.
0% parabenów. Przebadano dermatologicznie. Potwierdzone bezpieczeństwo i skuteczność.

Odżywczy krem na zimę - bez działania przecizmarszczkowego

Lubię zimą używać mocno odżywcze kremy. Moja skora się wtedy przesusza, a pod oczami wręcz robią się suche plamy. Mimo, że mam ŁZS moja cera wymaga zimą dodatkowego nawilżenia. Kupiłam ten krem bo ma filtr 30, czyli dobry na zimę.

<b>Moja cera:</b>
Łojotokowe zapalenie skóry w strefie &quot;T&quot;. Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 25 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna.

<b>Opakowanie:</b>
Elegancki plastikowy słoiczek. Niestety w nim jest pies pogrzebany, bo ścianki słoiczka są za grube i przez co ilość kremu jest znacznie mniejsza niż być powinna :pala: Gdy go weźmiemy w rękę wydaje się, że jest go więcej, a tu taki psikus. Odejmuję za to 1 gwiazdkę, bo bardzo mi się to nie podoba. Poza tym słoiczek jest plastikowy, wygodny w stosowaniu - da się z niego wyciągnąć wszystko.

<b>Konsystencja:</b>
Gęsta, kremowa typowa dla kremów odżywczych. Czyli tak jak ma być.

<b>Działanie:</b>
Krem świetnie odżywia skorę. Ma działanie podobne do kremu z serii Świat Natury z Sorayi (chodzi mi o ten z amarantusem). Tu też jest odżywienie, nawilżenie i mocna regeneracja. Brak działania podrażaniającego. Czy cokolwiek zrobił z moimi zmarszczkami mimicznymi? Nie. Nie czuję spłycenia zmarszczek, ujędnienia - stosowałam go uczciwie przez 1,5 miesiąca na dzień. Osoby z cerą mieszaną niech nie będą zaskoczone, że krem się nie wchłania do matu. Zostawia po sobie kołderkę i błysk skóry - ale przy kremie odżywczym nie liczę na to, że będzie matowa.

<b>Dostępność / cena / wydajność:</b>
Każdy Rossmann i Natura. Czyli dobra. Cena - ok, choć ten słoiczek i pojemność mi się nie podoba. Wydajność? W normie - 1,5 miesiąca z kremem.

<b>Podsumowanie:

<b>Na plus / minus:</b>
+ / - Cena
+ / - Słoik

<b>Na minus:</b>
- Brak działania przeciwzmarszczkowego.

<b>Czy kupię ponownie?</b>
Nie. Zdecydowanie bardziej wolę krem z Sorayi gdzie odżywienie jest. Nie ma też deklaracji o działaniu przeciwzmarszczkowym - bo krem Lirene kompletnie nie spełnia się w tej funkcji - czyli mam to samo co w Sorayi. Filtr jest wysoki, ale jednak nie jest to krem, który chcę kupić - gdy kupuję filtr to kupuję filtr, a gdy krem odżywczy, to krem odżywczy.

<b>Dla kogo polecam?</b>
Dla osób nie oczekujących działania przecizmarszczkowego. Dla cer 18+ na zimę. Dla osób z cerą normalną / suchą lub nawet mieszańcom, które mają problem z wysuszeniem cery zimą.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik