Collection de Fleurs, Joyful Yellow Eau de Toilette (Woda toaletowa Radość)

Collection de Fleurs, Joyful Yellow Eau de Toilette (Woda toaletowa Radość)

Cytrusowo-kwiatowy zapach, promienny i radosny jak sama młodość :) Tworzą go nuty ozonowe, pomarańczowe i chińskiego owocu lychee, splecione w środku z akordami geranium, azalii i jaśminu, od spodu podtrzymywane przez akcent ambrowo-piżmowo-drzewny.

Cena: 32,90 zł / 30 ml

Przepiękny

Bardzo miły i trwały zapach, lekki i zmysłowy kwiatowo-owocowy z lekką nutą herbacianą. Dziwią mnie krytyczne opisy. Dla każdego kto ma dobry gust i rozeznanie w świecie zapachów perfuma ta bedzie naprawdę śliczna. Biorąc pod uwagę kompozycję zapachową i cenę dziwi mnie to, że nie ma jej w stałej ofercie Avonu w Polsce (w USA jest w ciągłej sprzedaży). Używam jej regularnie na różne okazje, doskonale nadeję się zarówno do pracy jak i na randkę. Wszystkie koleżanki i zanjome zawsze pytaja czym tak ładnie pachnę, jak podaję markę i cenę to zawsze słyszę : myślałam, że to jakieś bardzo drogie markowe perfumy. Gorąco polecam, jeżeli ktoś nie lata do USA to może kupić na ebayu.

Beznadziejny

Zapach przepiękny, szkoda, że tylko zapach. Trwałość koszmarna. Kiedy się nim popryskam, prawie od razu go nie czuć (nie to, że się szybko przyzwyczajam, ale inne osoby też nic nie czują). Nie nadaje się nawet na odświeżacz powietrza. Korek łatwo spada, a dozownik zacina się. Kupiłam go, bo skusiło mnie ładne opakowanie i niska cena. Więcej tego błędu nie popełnię.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 0,5

ładny

tani, ale nie tandetny!!! bardzo mi się podoba. na lato jest idealny nawet na wieczór. trwałość zapachu nie zachwyca, ale też nie jest najgorszza- taka w sam raz. pasuje do mnie, jest taki trochę "romantyczny"

Avon Mark - relacja

milutki ale nie ideał

zapach ładny, świezy i podoba mi się, a co do trwałości.. ehh.. wszystkie zapachy avonu nie są zbyt trwałe niestety ;/ nio ale ten ma przystepna cene i wylewam go troszkę :P

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
od miesiąca / w trakcie jednego

nietrwały

Wszystkie zapachy z tej serii mi się podobają (a przynajmniej w katalogu :P), kupiłam ten, bo taki cytrusowy w sam raz na lato. Jednak jest zupełnie nietrwały - ja go nie czuję już po dziesięciu minutach - i to nie dlatego, że się przyzwyczaiłam, tak było od początku. Zresztą mała strata, bo i tak dominującą nutą jest alkohol, a ten to ja wolę stosować wewnętrznie :).

Buteleczka jest ładna, prosta, ascetyczna wręcz, ale coś w sobie ma. Tylko nie ciekawe perfumy w środku, niestety...

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Trochę mnie zawiódł ten zapach, gdyż lubię nuty kwiatowo-cytrusowe, ale ten najzwyczajniej mi śmierdzi jak samochodowy odświeżacz powietrza. Ani krzty w nim radości i promienności. Zero fascynacji latem, lekkości i zwiewności. Bynajmniej nie tak wyobrażam sobie młodość, której ta woda miała przyświecać.
Zapach długotrwały, ale co z tego skoro nie ma czym się cieszyć?...

Użyłam tego kosmetyku parokrotnie/ ilość zużytych opakowań: 1 - 30 ml - wyrzucone

w sumie to ok:)

zapach jakos strasznie kojarzy mi sie z clinque "happy",chyba musi miec te charakterystyczna wspólna nute (przeze mnie zwana nuta gumowej rekawicy :) ) jegio wada jest trawolsc,w tym wypadku kilkanascie minut i zapach jest tylko wspomnieniem,a niewatpliwa zaleta cena,buteleczka jest ascetyczna,ale nie jest zla,ogolnie to calkiem niezla woda toaletowa dla mlodych dziewczyn

Takie sobie

Ta linia zapachowa jest calkiem niezla jak na Avon. Ja osobiscie uzywam od dzis:P wody toaletowej "Namietnosci", bo to jest obecnie moj numer 1:) "Radosc" to swiezy, cytrusowy zapach, ladny, ale malo oryginalny. Generalnie te perfumy sa malo trwale i trzeba sie nimi solidnie spryskac, zeby cos poczuc.