Schwarzkopf Professional, Osis +, Rough Rubber (Gumowa pasta teksturyzująca)

Schwarzkopf Professional, Osis +, Rough Rubber (Gumowa pasta teksturyzująca)

Rough Rubber to plastyczna pasta-guma. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikrogąbki włosy uzyskują szorstką i zmatowioną teksturę z lśniącą powłoką. Z łatwością rozprowadza się na włosach i nie obciąża ich a jednocześnie zapewnia ich plastyczność.
Moc utrwalenia 3/4.

Słaba

Produkt kupiłam trochę w ciemno bo z Osis+ nigdy nie miałam styczności (moja fryzjerka korzysta raczej z L\'oreala).

Tak na spróbowanie bo kosmetyków do stylizacji nigdy dość ;)

Gumo-pasta zapakowana jest w śmieszne acz podstępne opakowanie. Na zdjęciu tego nie widać ale opakowanie to rozkręcana kulka z doklejoną podstawką. W pierwszej chwili chciałam tą podstawkę urwać bo jest zupełnie przezroczysta i myślałam, że to część pudełka zewnętrznego. Ale nie. Wygląda to dość...dziwnie. Kulka to fajny pomysł ale ta doklejona podstawka mniej.

Koniec o opakowaniu czas na zawartość. Zapach ma ładny, dość świeży i nieinwazyjny. A sama guma jest w kolorze spranego błękitu i wygląda nieco jak zużyta guma do żucia.
Konsystencję też ma dziwaczną. Ugina się pod palcem nie przyczepiając się do niego. Trzeba paluch wbić w gumę i nieco wyciągnąć bo mizianie po powierzchni nic nie daje. Jest faktycznie nieco jak klasyczna guma do żucia. Używana...

Niestety efekt na włosach jest mizerny i go właściwie nie ma. Mam włosy cienkie i delikatne, krótkie oczywiście. Lubię je stawiać i ogólnie wszelkie fryzury typu "out of bed" to mój typ. Ta gumo-pasta w ogóle się do tego nie nadaje. Czy nakładam dużo czy mało włosy nie chcą się układać. Jakbym na nie nic nie nałożyła. No ewentualnie ciut je dyscyplinuje jeśli są zbyt spuszone i świeże po myciu.
Ale na jakiekolwiek "rzeźbienie" we włosach nie ma co liczyć. A już na pewno nie na układanie jakiejś fryzury.

Nie nabłyszcza ale też niespecjalnie matowi. Siła utrwalenia jest żadna.
Nie polecam bo szkoda kasy na to "nic".

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 opakowania