Avon, Collection de Fleurs, Sentimental Pink Eau de Toilette (Woda toaletowa Zauroczenie)

Typowo kwiatowy zapach, przejrzysty, wiotki, z bladoróżową duszą. Zbudowano go z woni frezji, jabłka i nut zielonych na szczycie, owiniętych w nucie środkowej przez akcenty konwalii, róży, jaśminu i cyklamenu, z ambrą, drzewem cedrowym i piżmem w tle.

Cena: 32,90 zł / 30 ml

uwielbiam

kupiłąm go przypadkowo, nie mogłam nigdzie znalećź żółtego B.U., a ten zapach mi się z nim kojarzył, zakup okazał się strzałem w 10!
zapach jest delikatny, jednak intensywny, ale nie duszący ;) długo się utrzymuje, a im dłużej jest na skórze, tym ciekawiej pachnie ;)
szkoda, że nie jest dostępny w sprzedaży regularnej

Używam tego produktu od:nie pamiętam

byly fajne...

Bardzo ladny zapach, ktory bardzo przypadl mi do gustu. Szkoda tylko, ze opakowanie nie moglo byc wieksze :)
Zapach mocny, kwiatowy, zdecydowany. Szybko jednak "lagodnial" na skorze. Bardzo trwaly - wyczuwalam go jeszcze pod koniec dnia
Szkoda, ze nie ma juz go w regularnej ofercie Avonu, ale jak tylko bede miala okazje, to zakupie go ponownie.

Używam tego produktu od:

wiosenne

Nie używam na specjalne okazje :D tylko na co dzień :), bo doskonale sie do tego nadaje. Na początku świeży, kwiatowy zapach, po 3 godzinach przechodzi w taki lekki, pudrowy. Średnio trwały, no ale za tą cenę...W porównaniu z wersją żółtą wypada tak samo, czyli dobrze, z tym że tamten zapach jest bardziej świeży, roślinny. Opakowanie dość ładne. Nie są to przecież luksusowe perfumy, więc luksusowego opakowania też nie wymagam :).

Avon Mark - relacja

milutkie

niewysoka cena zacheca do zakupu, przekonałam się w sumie do tego zapachu dopiero gdzieś po roku - na początku bardziej podobała mi się Radość z tej serii :) ten jest taki bardzo kwiatowy, ale nie nachalny i nie za ciężki, romantyczny ;) doskonale nadaje się na lato :)

Miły ;)

Kupiłam go na promocji,z rabatem za 16 zł ;) Mam go od zeszłego lata-miły,kwiatowy zapach,nie nachalny :) Dobry na każdą okazję :) Buteleczka może nie jest jakimś szczytem elegancji,taka...przyzwoita ;)

Kwiaciarnia :]

Oceniam ten zapach wyżej od wersji Zauroczenia, ponieważ w końcu dostałam buteleczke z kwiatkami ;) no i zapach nie jest tak oklepany jak w tamtej wersji. Zapach jest prawdziwie kwiatowy, naprawdę miły dla nosa :]. Przypomina mi troche perfumy Yves Rocher, ale tylko trochę. Podobny aromat unosi się w kwiaciarni mmmmm :] i chociaż zapach mi nie pasuje, to daje ****

2/4

Ze wszystkich trzech zapachów kolekcji, ten podoba mi się najbardziej - zauroczył mnie ;)
Jest wybitnie kwiatowy - słodziutki, delikatny, ale zarazem intensywny. W zapachu dominuje konwalia z różą, nadają mu dziewczęcość i subtelność. Nie należy on może do najtrwalszych, ale uważam, że za tę cenę nie można wiele wymagać (chociaż opakowanie woła o pomstę do nieba ;)

ładny zapach

Bardzo ładny zapach, kwiatowy, moze trochę za słodki zaraz po psiknięciu akle i tak mi się podoba;)
Buteleczka śliczna.
Trwałośc taka sobie, ale ja zapłacilam za tę wodę niecałe 17 zł za 30 ml więc mozna to wybaczyć.

Używam tego kosmetyku odkilku dni
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego