Manhattan, Bonnie Strange, Endless Stay Duo Eyeshadow (Podwójny kremowy cień do oczu)

Manhattan Bonnie Strange Colour Collection to komplet dwóch długotrwałych cieni o kremowej konsystencji. Idealne połaczenie kolorów. Szczególnie lekka konsystencja musu zapewni długotrwały, perfekcyjny makijaż oka. Cień pozwala uzyskać natychmiastowy efekt za pomocą tylko jednej warstwy. Błyskawicznie się je rozprowadza zapewniając jednocześnie doskonały kolor. Cienie te, są bardzo trwałe i trzymają się cały dzień, mimo że łatwo je zmyć zwykłym mleczkiem. Nie przesuszają skóry.

Cena: 10zł / 3 g
/w/

bardzo kiepski kosmetyk

Moje oko nie jest łaskawe dla cieni w kremie, jednak ten fakt nie tłumaczy zawodu, jaki mnie spotkał ze strony Manhattan Endless Stay Duo Eyeshadow.

+ solidne opakowanie
+ nałozone w minimalnej ilości potrafią wytrzymać kilka godzin bez odbijania i rolowania, a dla kremowego cienia na mojej powiece to pewien wyczyn

- kolory w opakowaniu wyglądają bardzo obiecująco (mam zestaw Emerald Elegance), jednak mają się nijak do tego, jak prezentują się na oku (a prezentują się buro)
- woskowa konsystencja, trudna do nabierania
- cienie ślizgają się po skórze przy aplikacji i trzeba się mocno nagimnastykować, by przenieść je z palca czy pędzla na powiekę
- jest to jedyny kosmetyk w mojej karierze, którego nie potrafię równo nałożyć; jak bym się nie starała, zostają plamy, łaty, dziury i gorzki smak rozczarowania
- przy próbie nałożenia na choćby najcieńszą warstwę pudrowego cienia, działają jak płyn do demakijażu: na oku nie zostaje ani jedno, ani drugie (a nakładałam już inne cienie kremowe na pudrowe, więc wiem, że się da)

Używam tego produktu od: 14 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

nie dla mnie

Konsystencja produktu jest dosyć gęsta. Szybko zastyga w pojemniczku.Ciężko się z nim pracuje. o ile blenduje się dość dobrze to nie pozostawia zbyt wiele pigmentu na oczach. przy profesjonalnym makijażu trzeba mocno kombinować żeby wyglądało to dobrze. Jeśli nie rozblendujemy produktu, to ładnie zastyga i raczej nie wędruje po powiece. Jak nałożymy na wierzch jakiś sypki cień/pigment/cień prasowany fajnie podbija kolor. Jako baza jest ok. Czasem ma tendencje do rolowania się pod cieniami. Kolory są ładne. Myślę,że jak dopiero zaczynasz z makijażem, może ci się sprawdzić. jako delikatny akcent na oku. Jednak ja oczekuje więcej od tego typu kosmetyków. I przy porównaniu go do innych tego typu wypada raczej słabo.

bardzo fajne

Cienie kupiłam na All za śmiesznie niskie pieniądze, a w sklepie ich jeszcze nie spotkałam.

Cienie składają się z dwóch kremowych cieni - w moim przypadku delikatnego różu u jasnego grafitu.

Konsystencja - dość gęste, kremowe, w opakowaniu podzielonym na pół.

Kolory - bardzo fajne, delikatne ale zarazem wyraziste, po nałożeniu nie zlewają się ze sobą ale widać granicę między nimi.

Nakładanie - można to robić palcem, albo pędzelkiem abo patyczkiem, każdy sposób jest prosty i łatwy i nie sprawia problemu.

Trwałość - ja nakładam je na bazę pod cienie i trzymają się w zasadzie przez ok. 10 godz bez najmniejszego problemu.

Zmywanie - używam płynu micelarnego i demakijaż nie sprawia mi najmniejszego problemu. Nie muszę pocierać wielokrotnie, wystarczy dwa razy przejechać wacikiem.

Cena a jakość - wypada super, miałam kiedyś cienie w kremie (w kredce) do makijażu smokey eyes z Max factor i to była porażka. Zero różnicy w odcieniu, nakładanie to też była maskara. Te są super za śmieszne pieniądze.

Wydajność - używam i używam i niewiele ubywa.

Nie podrażnia, nie osypują się (bo to krem), są trwałe, wyraziste. Za takie pieniądze rewelacja.

Używam tego produktu od: kilku tygodni