Collection de Fleurs, Passionate Purple Yellow Eau de Toilette (Woda toaletowa Namiętność)

Purpurowy zapach z rodziny kwiatowo-piżmowej, gorący i pulsujący jak serce. Skonstruowany z akordów frezji, czerwonej porzeczki i cytryny na górze, z nutami konwalii i magnolii w sercu oraz akcentami białego piżma, ambry, drzewa sandałowego i wanilii na dole zapachu.

Cena: 32,90 zł / 30 ml

PIĘKNE

Bardzo tęsknię za tym seksownym i zmysłowym zapachem. Szkoda że już ich nie ma kupiłabym na 100% bo warto było.... Były dosć trwałe szkoda ze Avon pozbywa sie zazwyczaj najładniejszych perfumów

Używam tego produktu od: kilka lat

Śliczny, elegancki zapach

Zapach cudowny, elegancki, ale nie mulący. Długo utrzymywał się na skórze. Idealnie nadawał się na każdą okazję. Niestety, miałam go zaledwie kilka dni, ponieważ mi ją ukradziono na urodzinach kolegi. Widocznie nie tylko mi się zapach podobał.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Cudowny zapach

Dostałam go na urodziny i tak cudownie pachniał, że od razu się w nim zakochałam. Bardzo długo się trzyma, jest bardzo też wydajny bo nie trzeba go psikać dużo aby było go czuć. W fajnym opakowaniu był idealny do torebki. Zapach cudownych chwil.

Używam tego produktu od: siedem lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

kocham ten zapach

miałam owe perfumy pięc lat temu i tęsknie za tym zapachem, stale ich poszukiwałam, dopiero wczoraj znalazłam jak się nazywały, czy ktoś orientuje się czy gdziekolwiek można je jeszcze zakupic? był to zdecydowanie mój ukochany zapach

Używam tego produktu od: 5 lat tem
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

WARTO GO ZAKUPIĆ

PIĘKNY ZAPACH.DŁUGO TRZYMA SIĘ ZAPACH:) JEST DOSTĘPNY NA ALLEGRO. TROCHĘ DROGI ALE WARTO . JA JUŻ GO KUPIŁAM. CIESZĘ SIĘ BO DŁUGO GO NIE BYŁO:) A JEST BOSSSKI!!!

Używam tego produktu od: SAMEGO POCZĄTKU JEGO ISTNIENIA:)
Ilość zużytych opakowań: 9 SZTUK

REWELACJA!!!!

nie wiem dlaczego wycofali ten zapach??!!!
Po prostu uroczy ,niezwykły wabik na facetów.
Czekam aż ktoś ,kto wycofał ten zapach ocknie się i przywróci go na sprzedaż.!!!!!!
Ja na pewno kupie kilka flakonów

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 5 flakonów

Szkoda, że już nie ma...

Perfumy te używałam jakies 4 lata temu... Pamiętam, że zapach był bardzo, bardzo ładny! Intensywny, ale nie duszący. Trwałość jak na te cene standardowa. Opakowanie ciekawe, z motywem kwiatowym. Ogólnie produkt godny polecenia, szkoda, że został wycofany. I tylko dlatego zaznaczylam, ze nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około 4 lata temu

wycofany

To chyba jedyny z zapachów Avonu, który przypadł mi do gustu (i mojej mamie). Wodę toaletową zakupiłyśmy z mamą tylko dwa razy, ponieważ nagle została wycofana ze sprzedaży. Szkoda, bardzo podobał mi się ten kwiatowy zapach. Był dosyć lekki, a jednocześnie mocny i intensywny, a przy tym nie mdlił, jak inne z Avonu. Ładnie pachniał na skórze.

Używam tego produktu od: chyba 3,4 lata temu.

Przyjemny :)

Jestem na TAK jeśli by się jeszcze pojawił to na pewno bym kupiła :) cena bardzo przystępna :)co tu dużo mówić zapach jest ładny i godny polecenia, trwałość może nie powalająca- jak na tą cenę to zrozumiałe ale też nie jest zła :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

NAJLEPSZY ZAPACH AVONU!

Wlasciwie to dziwne ze ta firma wypuscila cos takiego :P Perfumki mialy nieziemski zapach, bardzo elegancki. Oczywiscie byly dosc nietrwale. Polityka firmy wycofuje wszystko co dobre..nie zdziwilam sie ze i ten zapach zniknal. Mam jeszcze kilka ml w buteleczce..ale zachowania wspomnienia. Gdyby sie gdzies pojawil ponownie - z pewnoscia bym go kupila. Co prawda znam milion ladniejszych zapachow..ale za ta cene... Poza tym byl dosc orginalny.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Czekam na jego powrót...

Używałam tego perfumu latem i się sprawdził. Faktycznie, raczej nietrwały, ale zapaszek super, bardzo kobiecy, idealnie pasuje do mnie. Niestety nie mam go już, bo mi mama podkradła :) Szkoda, że już nie jest dostępny w katalogu Avonu, bo na pewno go znowu kupię. Mogliby też zrobić kulkę pod pachy o tym zapachu.

Używam tego produktu od: kupiłam go 3 lata temu

Czysta tajemnica

Jak to się stalo, że ja do tej pory nie oceniłam tej wody???? No koszmarne niedopatrzenie. Uwielbiam ten zapach. Zrobiłam sobie zapasy z Allegro i mam w ten oto sposób 2 nietknięte jeszcze buteleczki. Zapach jest taki.... inny, oderwany od rzeczywistości. Tajemniczy, otulający, trochę ciężkawy, ale nie przytłaczający i jak na wodę toaletową to zaskakująco trwały. Zdecydowanie najlepszy z tria zapachowego. Jak się pojawi jeszcze kiedyś w katalogu, to oczywiście kupuję w ciemno!!!

Używam tego produktu od: 2 lata