Avon Solutions, Botanisource Eye Comfort (Relaksujący żel pod oczy)

Avon Solutions, Botanisource Eye Comfort (Relaksujący żel pod oczy)

Zielonkawy żel pod oczy, zawierający ekstrakty roślinne, między innymi żeń-szenia, zielonej herbaty, jeżówki, miłorzębu. Nawilża i odświeża skórę wokół oczu, usuwa obrzęk powiek i cienie, koi zmęczone oczy.

Cena: 32,90 zł / 30 ml

Sredniak

Nie jest zly. Moglby byc lepszy.
Jak dla mnie dobrze sie wchlania w skore, ladnie pachnie, nie wysusza skory, ale nie likiwduje jak obiecano cieni pod oczami.
Ehh tego sie nigdy nie pozbede.
Na szczescie likwiduje opuchlizne za co bardzo duzy plus :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

lubie go

Bardzo przyjemny zel pod oczka, ma fajna zelowa konsystencje, dobrze nawilza skore i niweluje podraznienia. Skora wokol oczu bardzo mi sie wysusza, czesto swedzi a ten zel znakomicie koi moja skore. szkoda ze został wycofajny

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Kiepski

Krem jak lokata > po prostu bez sensu. Nie wart swojej ceny. Nie nawilza, nie likwiduje cieni pod oczami. Jedyny plus to fajne opakowanie.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:5 lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Chyba się nie lubimy

Trudno mi powiedzieć cokolwiek na temat efektów jakie producent obiecuje. Jak dotąd nie udało mi się go stosować regularnie dłużej niż tydzień (ze strachu chyba). Nie odnotowałam więc zniknięcia cieni pod oczami, ani opuchlizny. Zauważyłam natomiast, że zawsze jak go tylko użyję zaczynają mi wypadać rzęsy. Nie mam pojęcia dlaczego. Przecież rzęs nim nie smaruję!

Próbuję czasem dać mu szansę, ale zawsze to samo :(

Używam tego produktu od: Może kilkanaście razy go użyłam.
Ilość zużytych opakowań: Chyba temu jednemu nie dam rady.

przyzwoity

nie jest to żel rewelacyjny, ale dla mojej jeszcze w miarę w dobrym stanie skóry wokół oczu wystarczajcy
+ szybko się wchłania
+ wystarczająco dobrze nawilża
+ lekko napina
+ jest wydajny
+ radzi sobie z zaczerwienioną, opuchniętą skórą wokół oczu
Można spróbować

kiespki

Krem jest bardzo słaby, w ogóle nie nawilża.
Po jego uzyciu miałam wrażenie zlepionej i suchej skóry pod oczami.
Wydawało mi się, że skóra jest bardziej przesuszona niz przed użyciem.

ocalił mi skórę

Miałam okazję kupić go taniej w zestawie z jego starszym bratem-kremem relaksującym (który jest świetny). Do tej pory leżał jednak bezczynnie na półce w łazience bo zawsze o nim zapominałam. Az do wczoraj....Moja pierwsza w tym roku wizyta w solarium skończyła się małą katastrofą-poparzyłam sobie powieki (nie pierwszy raz zresztą:()Były całe czerwone i spuchnięte. Próbowałam kilku rzeczy aby je schłodzić i doprowadzić do normalności aż wreszcie wczoraj sięgnęłam po ten specyfik i posmarowałam powieki jego grubą warstwą na noc. Rano wstaję a tu po pierwsze mam wypoczęte spojrzenie a po drugie i najważniejsze-obrzęk zniknął i zaczerwienienia w sporej ilości tez. :)...

Nic specjalnego

Mam ten kremik juz od paru dobrych miesięcy, więc jego ważną zaletą jest wydajność. Ładnie pachnie, szybko sie wchłania i ogólnie jest milusi w użyciu. Na tym jednak koniec, a przecierz przede wszystkim miał niwelować sińce i nawilżać. Może i po użyciu skóra jest rano bardziej wypoczęta, ale kiedy go nie nałożę to wydaje mi się, że nie ma róznicy. Nie polecam tego żelu. On po prostu NIC NIE ROBI

taki sobie

Nic szczególnego. Dobrze się wchłania,ale ostanio zacząl zostawiać jakieś białe ślady pod oczami. Ale jeśli chodzi o jakiekolwiek działanie to zero :( niestety

lubię

Mnie ten żelik nie uczula absolutnie. Dobrze napina skórę pod oczami. Średnio nawilża. Ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie podrażnia. Duże opakowanie starcza na dłuuuugo. Żel nie ma jakichś cudownych właściwości ale ja go lubię.

Edycja: 23.03.2006r.
Nie zmienię ilości gwiazdek ale dodoam jeszcze, że żel świtnie koi piekące oczka po przepłakanej nocy :)

dla mnie rewelacja

Dziwią mnie te krytyczne głosy...jest to jedyny, powtarzam JEDYNY produkt do pielęgnacji skóry pod oczami i na powiekach, który mnie nie podrażnił.:) A mam wyjątkowe problemy z powiekami i od 2 lat męczę się z tajemniczą chorobą skóry, nietolerującej niczego, łącznie (może zwłaszcza) kosmetyków do cery alergicznej i dla osób z atopowym zapaleniem skóry.
Żel może i nie ma takiej mocy działania, jak kremy, ale dla mnie to prawdziwe dobrodziejstwo i złego słowa nie powiem.:) Dostałąm w prezencie na Gwiazdkę i jest to jeden z najlepszych prezentów, jakie w życiu dostałam.:) Z pewnością go nieraz kupię, o ile nie wycofają, bo z tymi firmami handlu bezpośredniego nigdy nic nie wiadomo:(

może być

No nie wiem, mnie ten krem nie uczulił, a generalnie często tak się dzieje, zwłaszcza wokół oczu. Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i szybko sie wchłania.Używam go niedługo, dlatego z niecierpliwością czekam na spełnienie obietnic producenta, ciekawe czy się doczekam?(tak szczerze to wątpie, bo działania kremów z tej firmy nie są jakieś szczególnie widoczne)Jak będą efekty napewno dodam gwiazdeczke!:)