Delia, Dermo System, Mleczko nawilżające do demakijażu twarzy i oczu

Delia, Dermo System, Mleczko nawilżające do demakijażu twarzy i oczu

Doskonale usuwa makijaż twarzy i delikatnej skóry wokół oczu. Odpowiedni dla każdego typu cery.
Idealny dla skóry suchej, która nie toleruje kosmetyków z użyciem wody. Zapewnia dodatkową pielęgnację podczas oczyszczania cery. Działa odświeżająco i nawilżająco.
Ekstrakt z ryżu, naturalna betaina i alantoina - zapewniają optymalny poziom nawilżenia i łagodzą podrażnienia.
Olej bawełniany - działa odżywczo, regeneruje, poprawia elastyczność i wygładza.

dobre mleczko za niską cenę

Jestem bardziej za mleczkami niż płynami micelarnymi są dla mnie wygodniejsze i mam wrażenie, że lepiej zmywają makijaż. Mleczko jest gęste i delikatnie pachnie, nie podrażnia oczu, bardzo dobrze domywa makijaż. Na dodatek cena jest bardzo atrakcyjna.

Taki sobie

Formuła jest po prostu idealna nie za tłusta, nie za gęsta i nie za wodnista.Mleczo nie uczuliło mnie, nie piekło w oczy, wydajność bardzo dobra, opakowanie poręczne, cena fajna, wszystko cacy tylko szkoda, że tak dobrze makijażu nie domywa, musiałam się wspomagać dodatkowym kosmetykiem bo np w 100% Revlonu (podkład) nie zmywał....a w demakijażu chodzi o to żeby skóra była czysta a nie prawie czysta...

prawie ideal

Mleczkiem zainteresowalam sie jako kolejnym produktem tej marki, bo jestem z niej coraz bardziej zadowolona.
To kupilam za ok 9 zlotych, co jest bardzo atrakcyjna cena.
Jesli chodzi o jakosc produktu to bardzo zaskakuje. Mleczko jest dosc zbite, ale absolutnie nie ma problemu z rozprowadzaniem i w sumie jest dosc wydajne. Rozprowadza sie bez problemu, ladnie zbiera resztki makijazu. Zostawia lekko natluszczona skore, ale kazde mleczko do demakijazu zostawia jakas chociaz minimalna warstewke, ktore mozna usunac tonikiem. Ja akurat te warstwe bardzo lubie, bo skora nie wysycha tak szybko.
Jedyny minus dotyczy demakijazu oczu. Mleczko nie do konca go domywa, nawet jesli jest to tylko tusz w wersji dziennej. Ale i tak oczy zmywam plynem, nie oczekuje od mleczka demakijazu oka.
Na pewno kupie go jeszcze kiedys.

Dobre i tanie.

Mleczko Delia kupiłam wkrótce po zmianie opakowań, czyli dobre kilka miesięcy temu. Bardzo lubię ich płyn dwufazowy i żel do twarzy, więc wzięłam na próbę, a co.
Znów się nie zawiodłam i kończę już drugie opakowanie ;)

Mleczko używam do demakijażu (głównie gdy rezygnuję z wodoodpornego tuszu) jak i do porannego oczyszczania twarzy. Produkt ma delikatną, niezbyt gęstą konsystencję, klasycznie biały kolor i neutralny zapach.

Przyjemnie się rozprowadza, zwłaszcza przy użyciu gąbeczek do twarzy. Nie wysusza skóry, nie powoduje ściągnięcia. Co dla mnie ważne, mleczko nie zapycha, a zdarzało się to już u mnie przy tego typu produktach.

Wydajność jest bardzo dobra, wystarczy nie duża porcja, przez co mleczka powoli ubywa.

Cena jak to przy produktach Delia bywa, bardzo zachęcająca, trudno o lepszy kosmetyk za tak śmieszne pieniądze.

Jeśli chodzi o minusy, to średnio radzi sobie z wodoodporną kolorówką. Tusz się rozmazuje i trzeba poprawiać płynem dwufazowym.

Nie lubie też że mleczko po użyciu zostawia tłustawą warstwę na skórze, konieczne jest przetarcie tonikiem lub przynajmniej wodą. Nie są to jednak tak wielkie wady żebym z niego zrezygnowała, przeciwnie, przyzwyczaiłam się i na raze mleczko zostaje ;)

Ogólnie produkt ma dużo więcej zalet niż wad, więc sądzę że warto je wypróbować. Dobrze się sprawdza w codziennej pielęgnacji, więc polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie