Wellness & Beauty, Körperöl Kirschblüte und Rosen-Extrakt (Olejek do ciała `Kwiat Wiśni & Róża`)

Poczuj się fantastycznie uskrzydlona- dzięki zmysłowo pachnącej Poczuj się fantastycznie uskrzydlona- dzięki zmysłowo pachnącej, specjalnej mieszance ekstraktów z kwiatów wiśni i kwiatów róży. Starannie dobrane oleje naturalne, takie jak olej słonecznikowy i olej z orzechów makadamia w połączeniu z witaminą E wspomagają gospodarkę wodną skóry i pielęgnują skórę tak, aby była cudownie delikatna. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

super

Opakowanie praktyczne, ładne, smukłe, pompka się nie zacina. Pachnie delikatnie kwiatowo, przyjemnie. Olejek idealnie stosuje się po prysznicu, na lekko wilgotną skórę - ułatwia to aplikację. Dobrze odżywia, niewiele kosztuje.

Średni

Olejek ten dostałam od koleżanki w prezencie na wigilijkę klasowa ;)

Ma całkiem ładny zapach, fajnie nawilża. Jest bardzo wydajny i niedrogi.

Jest strasznie tłusty. Zostaje na butelce z zewnątrz, mimo iż zawsze ją wycieram. Dość długo się wchłania, używałam go zawsze po kąpieli, więc jakaś jego część wsiąkała w moją piżamę.

Ogólnie to nie jest zły, ale ja sama bym sobie go nie kupiła ;)

To nie to

Szukałam różanego olejku do ciała w przystępnej cenie, padło na ten produkt. Jednak nie jestem zadowolona.

Plusy:

+ cena,
+ wydajność,
+ dostępność,
+ praktyczne opakowanie ułatwiające aplikację.

Minusy:

- ciężko mi wyczuć zapach róży, zapach kwiat wiśni też słabo wyczuwalny,
- baaardzo długo się wchłania,
- skóra pozostaje miękka tylko przez chwilę, do następnego dnia efekt niestety się nie utrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Cudny!

Ten olejek to moje must have na okres jesień-zima.
Już dawno nie trafiłam na tak przyjemny w użytkowaniu olejek do ciała :) Stosowanie go to czysta przyjemność, a i zastosowań można znaleźć kilka. Ja stosuję go przeważnie na całe ciało, na skórę po depilacji oraz do masażu. Nie widzę jednak przeszkód, używać go również na włosy albo twarz.

Olejek ma świetną konsystencję - nie jest zbyt lejący, nie ścieka ze skóry, daje się łatwo wmasować, niczym rozpuszczone masło.
Pozostawia skórę natłuszczoną, ale nie klejącą i za to również duży plus, ponieważ większość olejków powoduje przyklejanie się włosów/ubrania/paprochów z powietrza do skóry. A tutaj tego nie ma.

Właściwości nawilżające i pielęgnujące skórę ma genialne. To ratunek przed wysuszonym kaloryferami powietrzem. Zmiększa skórę, pielęgnuje ją i przede wszystkim głęboko nawilża.

Kolejnym ogromnym plusem jest zapach, w którym się zakochałam. Świeży, ale luksusowy, trochę perfumeryjny - bardzo, bardzo przyjemny i z przyjemnością używałabym takich perfum. Rzadko zapachy kosmetyków pielęgnacyjnych mnie tak urzekają. Super!

W składzie znajdziemy sporo naturalnych olejków, ale jednak też trochę chemii, której można by było jednak się pozbyć. Nie jest to jednak nic szkodliwego, ponieważ działanie pielęgnacyjne jest genialne.

Mały minus będzie za butelkę i pompkę - ciężko jest wydobyć olejek za pomocą tej pompki bez brudzenia butelki... Raczej słabo pomyślane, już lepiej gdyby tej pompki nie było.

Wydajność - u mnie raczej średnio, przy stosowaniu na całe ciało olejek jednak szybko znika.
Na szczęście kosztuje bardzo mało, więc ja zawsze zaopatrzam się w kilka buteleczek. No i właśnie - za cenę również duży plus!

Zdecydowanie polecam ten olejek, można brać w ciemno, bo zadowolenie gwarantowane.
Małe minusiki rekompensuje działanie i zapach oraz sama przyjemność stosowania, dlatego daję zasłużone 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Magia ;)

Przyznam szczerze, że nie planowałam zakupu tego olejku, wzięłam go spontanicznie jako, że akurat był w przecenie. No i nie żałuję, gdyż pachnie cudownie, po prostu bosko, hipnotyzująco - w dodatku owy zapach na skórze utrzymuje się bardzo długo. Olejek jest wydajny, łatwo się rozprowadza, łagodzi podrażnienia, miejscowe zaczerwienienia skóry i przesuszenia. Sprawia, że skóra jest po nim gładziuteńka i mięciutka, mniej się przesusza, jest bardziej odporna na niekorzystne działanie różnych czynników (np. słońce, podrażnienia, otarcia, depilacja). W dodatku sam kosmetyk jest dość wydajny - polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Ahhhh jak pachnie *.*

Długi czas unikałam olejków. Może to ta tłusta warstwa, którą zostawiają.. a może brak zapachu większości z nich.
Gdy tylko dostałam olejek Wellness & Beauty "kwiat wiśni i ekstrakt z róży" z nieznanych mi przyczyn potwornie mnie do niego ciągnęło ;))
I już po pierwszej aplikacji przepadłam! Zapach... zniewalający, prześliczny, kwiatowy... Uzależniający! Bardzo przypomina mi perfumy, jakie kiedyś używałam, ale jakie? Tego sobie przypomnieć nie mogę.
Ale gdybym miała przyrównać je do czegoś.. to zapewne kojarzycie zapach jaki pierwszy wyczuwacie wchodząc do kwiaciarni.. róża (ale nie ten babciny aromat jaki często nam się kojarzy), frezja, jaśmin... Kwiatowo, słodko... ale słodycz jest tu dobrze wyważona i przeplata się z delikatną, cytrusową nutą.
Bez wątpienia zapach to największy atut tego oleju i coś co sprawia, że z ogromną przyjemnością po niego sięgam.

Po aplikacji wchłania się ok 5 minut. Czy nie pozostawia tłustej warstwy jak obiecuje producent? U mnie delikatną, ale jednak tłustą powłokę zostawia... Mam normalną skórę, może przy suchej ten efekt byłby inny.
Dla mnie na dzień się nie nadaje, ale na noc.. z przyjemnością go używam i za każdym razem zachwycam się zapachem! ;)
Nawilża dobrze, skóra staje się miękka, gładka, bardziej elastyczna i \'lśni naturalnym blaskiem\'.

Olejek skrywa się w wygodnej i poręcznej butelce z pompką.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Fajny

Kupiłam go głównie z myślą o włosach, ale jednak wróciłam do jego standardowego przeznaczenia.Jako olejek do ciała spisuje się bardzo dobrze.Nie odczuwam swędzenia łydek.Skóra jest dobrze nawilżona, zmysłowo pachnie (na prawdę ten zapach jest genialny!) Na dodatek olejek szybko się wchłania i nie brudzi ubrań.Ma bardzo wygodny dozownik do aplikacji i jest bardzo wydajny.Wart uwagi.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Czy tylko ja jestem zauroczona zapachem?

Dobry olejek na kilka godzin. Swietne uczucie naqilzonej skory. W rezultacue jest ona jednak jedynie natluszczona. Po wieczornej kapieli skira gladka i delikatna. Rano konieczne nasmarowanue dobrze nawilzajacym balsamem bo oliwka zostaje widac w poscueli a nie na ciele :-( ale nawet dla tych kilku gidzin warto. I w przeciwienstwie do pozostalych - zapach uwielbiam :-) Kupie drugie opakowanie for sure

Bardzo dobry, tylko zapach trochę zbyt ciężki

Olejek kupiłam ot tak, na poprawę humoru. Nie ukrywam, że bardzo mnie skusił zapach-uwielbiam kwiatowe aromaty, a połączenie nut róży i kwiatu wiśni wydało mi się bardzo interesujące:)

Bardzo podoba mi się opakowanie-jest schludne, eleganckie i plastikowe-jak trzymam olejek w szafce w łazience, a do tego jestem urodzoną niezdarą, to dla mnie plus, nie stłucze się. Wprawdzie brakuje mi tu nakrętki/zatyczki na główkę pompki, jednak tutaj zabezpieczenie na przekręcanie jest bardziej stabilne, nie przesuwa się tak łatwo jak w olejkach Alterry;)
Pompka działa bez zarzutu, jednak pod koniec ciężko jest wydobyć olejek, bo rurka pompki nie sięga tak dobrze.

Konsystencja-wiadomo, tłusta i leista. Rozprowadza się bardzo gładko na ciele(zarówno na suchej jak i wilgotnej skórze), zostawia taki aksamitny, ochronny film na skórze-solidny, ale nie zbyt tłusty, nie brudzi piżamy.
Zapach mnie trochę rozczarował. Owszem, kwiatowy, całkiem miły, jednak zbyt ciężki, mocny, czasami wręcz męczący. Kiedyś naolejowałam nim włosy i siostra stwierdziła, że jestem zbyt mocno wyperfumowana:D

Olejek spisuje się bardzo dobrze na <b>skórze ciała</b>. Nawilża, odżywia, nadaje miękkość i gładkość. Bardzo szybko radzi sobie z przesuszonymi ramionami, suchą łuską na łydkach, szorstkimi kolanami. Świetnie łagodzi podrażnienia po goleniu, zapobiega wrastaniu włosków(lecz tu trzeba pamiętać o złuszczaniu i peelingu;)).
Można nim wykonać długi masaż, nie wchłania się od razu, więc można tak masować, masować i masować. Często tak robię na udach i dzięki takiemu masowanku mam dobre wsparcie ujędrniające.
Używam też do <b>olejowania włosów</b>-moje kłaczki są po nim wygładzone, błyszczące(rycyna na drugim miejscu w składzie, więc jeśli wasz skalp lubi olejowanie, to warto nakładać go też na skórę głowy:ehem: ) i miękkie. Zmywa się w jednym myciu ciepłą wodą i szamponem ziołowym.
Sprawdza się też do <b>olejowania paznokci</b>, są dzięki niemu nawilżone i elastyczne, skórki też się radują, są miękkie i niezadziorne. Jednak zalecam ostrożność, bo rycynka może wysuszać;)
Lubię go też <b>dodawać do kąpieli</b>, kiedy akurat mam sympatię do tego zapachu. Olejek roznosi po całej łazience przyjemną woń, już nie tak mocną. Ciało jest porządnie natłuszczone i odżywione, nie trzeba się potem balsamować. Tylko trzeba uważać, aby nie fiknąć, bo wanna jest strasznie śliska;)
Olejek mnie nie uczulił, nie podrażnił, ani nie zapchał, nawet na dekolcie czy udach.

Wydajność jest średnia-wystarczył mi na trzy miesiące, ale dodam, że czasami wolałam sięgać po inne olejki, odstawiając ten na chwilkę w kąt(zapach jednak czasami męczy aż za bardzo). Dosyć szybko widać ubytek, po dwóch-trzech użyciach na ręce i nogi widać różnicę w ilości olejku pozostałego w butelce;)

Miły olejek. Pielęgnuje, odżywia i solidnie natłuszcza, jest wielofunkcyjny i gdyby zapach nie był tak mocny, to sięgałabym po niego chętniej:)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Działanie na plus, zapach na minus

Bardzo ciekawy olejek do ciała w dobrej cenie, minusem jest zapach.
Olejek szybko się wchłania, świetnie nawilża skórę, od razu robi się miękka i delikatna. Nie brudzi ubrań, zostawia skórę idealnie wręcz nawilżoną i aksamitną. Plusem jest praktyczne opakowanie i niska cena.
Produkt ma jednak dwa minusy, jest mało wydajny, a dodatkowo posiada nieprzyjemny zapach, który tak zachwala producent. Jest on zbyt intensywny i zbyt nachalny.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Naprawdę dobry olejek za niewielkie pieniądze

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku i z pewnością kupię kolejne opakowanie. Cieszy mnie wygodne opakowanie z atomizerem, bardzo ułatwia aplikację. Mimo, iż butelka zawiera \'tylko\' 150 ml kosmetyku, wystarcza mi na ok. półtora miesiąca użytkoiwania. Kompozycja olejków - za tę cenę, znakomita :) Olejek szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną i baardzo przyjemną w dotyku. Uwielbiam używać wieczorem, po ciepłym prysznicu. Nie używałam na twarz, stosowałam wyłącznie do ciała.

W przeciwieństwie do recenzentki poniżej, ja na zapach olejku nie narzekam :) Nie jest to nachalna, ostra woń - szybko się ulatnia, nie męczy w trakcie nakładania, zapach jest lekko pudrowy.

Polecam innym wizażankom do wypróbowania. W promocji można go nabyć za ok. 10 zł.

Używam tego produktu od: ubiegłego roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetnie działa, ale nie ten zapach...

Butla z wygodnym aplikatorem(w końcu!). Pompka nie zacina się, wszystko jest ok.

Zazwyczaj stosuję ten olejek na mokrą skórę, wmasowuję w ciało i czekam chwilkę aż wchłonie się. Konsystencja jest typowo oleista, nie może być inaczej ;) Kosmetyk ten działa genialnie! Olej słonecznikowy, olej z orzechów makadamia oraz witamina E wpływają zbawiennie na ciało! Skóra jest miękka, gładka, dobrze nawilżona i odżywiona. Olej wchłania się szybko, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy.

Jedynym minusem jego jest... zapach. No nie podeszła mi ta mieszanka. Niby wiśnia, niby róża - powinno wypalić. Ja mam pogrzebowe skojarzenia a dokładnie - olejek pachnie jak trumna. Przepraszam, jeśli kogoś tym urażę, ale według mnie rzeczywiście tak jest i nic tego nie zmieni. Przykro mi. Wszytko ok, oprócz zapachu... Kosmetyku tego używało mi się przyjemnie jeśli nie zbliżałam go do nosa ;)