Cztery Pory Roku, Jogurtowy krem do ciała

Cztery Pory Roku, Jogurtowy krem do ciała

Krem do pielęgnacji ciała, także skóry twarzy. Jogurtowo-owocowy koktail dostarcza składników odżywczych, pielegnacyjnych, regenerujących, a aromat świeżych owoców nadaje skórze wspaniały zapach i wpływa korzystnie na poprawę nastroju.
Występuje w czterech wersjach: wiśnia, poziomka, morela i grejpfrut.

całkiem fajny

kupiłam go bo uwielbiam wszystko co grejpfrutowe, byłam nim zauroczona, głównie zapachem, ale również działaniem, spełniał moje potrzeby, jednak kiedyś się zapomniałam i posmarowałam się nim po goleniu nóg... i to był mój błąd bo strasznie szczypało, ale wiadomo dlaczego;) obecnie posiadam już drugie pudełko bo pierwsze przypadkiem rozpadło mi się na kawałki:( jestem ogólnie zadowolona, chętnie przetestuję inne wersje zapachowe

Używam tego produktu od: dawna

Fajny ;)

Nie cierpię grejpfrutów, a właśnie o takim zapachu dostałam krem. Ku mojemu zdziwieniu zapach był naprawdę przyjemny. Orzeźwiający, poprawiający humor ;) podobny do jogurtu grejpfrutowego (który lubię w przeciwieństwie do samego owocu i soku). Właściwości pielęgnujące kremu pamiętam, że były całkiem dobre. Może kiedyś wypróbuję jeszcze inny zapach (a może znów grejpfrut) jeśli nadal można ten krem kupić.
Używam tego produktu od: kilka lat temu

Nie nawilża

Użyłam tego kemu kilka razy. Poziomkowy zapach jest śliczny, ale szybko on znikał ze skóry, poza tym nie była ona wystarczająco nawilżona. Moja mama kupuje ten krem cały czas i używa jako krem do rąk, jest bardzo zadowolona.

Manicure - pastelowe paski

przyjemne

Miałam wszystkie warianty zapachowe tego balsamu, najbardziej przypadła mi do gustu wersja grejpfrutowa ale pozostałe tez są ciekawe.
To taki typowy letni balsam, ma lekką konsystencję i świeże, owocowe zapachy. Kremy nawilżają skórę ale z bardzo sucha sobie nie radzą niestety. Mają lekką konsystencję, dość szybko się wchłaniają ale pozostawiają lekki film na skórze. Skóra jest miękka i odżywiona. Zapach są intensywne, dość naturalne, bardzo przyjemne, długo utrzymują się na skórze i ubraniach.
Opakowanie praktyczne ponieważ można do końca zużyć kosmetyka el jest trochę za duże, nieporęczne przez to.
Balsam jest niedrogi i wydajny.

Używam tego produktu od: kilka razy w ciągu 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Milutki

Kupiłam go z ciekawości :D. Szkoda, że nie trafiłam na promocję 2 za 1 :D. Z chęcią bym skorzystała :D. Mam wersję wiśniową. Na początku zbytnio nie byłam przekonana do tego jogurtowego kremu, ponieważ odraził mnie zapach, mdlący. Aczkolwiek po dłuzszym zastosowaniu zauważyłam także plusy;
x konsystencja; zbita a jednak jogurtowa
x baaaardzo wydajny
x pieknie nawilża
x u mnie długo zapach utrzymuje się na skórze

Mam ochote na poziomkę, ale nigdzie nie umiem w ogóle znależć tych kremów. Pouciekały chyba z drogerii :P

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

WIŚNIA I MORELA MNIAM

Zacznę od tego, że wypróbowałam całą gamę, czyli grejpfruit, morela, poziomka i wiśnia. Mimo informacji na opakowaniu nie używałam tego kremu do twarzy, a tylko do ciała.
Trzeba przyznać, że producent niewiele obiecał, ale dzięki temu wszystkie zapewnienia się sprawdziły w użyciu.
Faktycznie dostarcza składników odżywczych skórze i po zastosowaniu tego kosmetyku skóra zyskała przyjemną miękkość i gładkość. Zapach owoców nadaje skórze wspaniały delikatny zapach. Aromat korzystnie wpływa na poprawę nastroju, na mnie szczególnie działały wiśnia i morela. Według mnie chodząca doskonałość.
Warto jeszcze dodać ogromny plus za opakowanie(pudełko), z którego bez problemu można nabrać dowolną ilość kremu i wydobyć go do ostatniej kropelki.
Istotny plus za realne obietnice producenta, nie ma przerostu treści nad formą.

Używam tego produktu od: ROKU

Dość fajny:)

Kupiłam w promocji, 2 za 1. Bardzo podoba mi się konsystencja, gęsta. Zapach już średnio, bo na skórze zamienia się raczej w taki lekko śmierdzący. Opakowanie obszerne, troszke niewygodne, ale za to mozna krem zużyć do ostatniej kropli.
W sumie to warto przetestować:) ale jdnak popróbuję innych balsamów.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5

dobre mazidło

Miałam dwie wersje-wiśniową i morelową. Z obu jestem bardzo zadowolona. Kremy mają owocowe zapachy, fajną konsystencję, wygodne opakowania. Dobrze nawilżają ale nie są przesadnie tłuste-dość szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu na ciele. Bardzo polubiłam te kremy i na pewno skuszę się na inne wersje zapachowe-cena jest naprawdę niska jak na ten krem.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Warto wypróbować

Nabyłam, jak większość Poprzedniczek, promocyjny dwupak 2 w cenie 1. Były to wersje poziomkowa i wiśniowa. W takiej cenie i pojemności naprawdę warto wypróbować.

Dziwią mnie wcześniejsze uwagi o tym, że jest "toporny" i "bez poślizgu", bo w moich egzemplarzach zauważyłam dokładne przeciwieństwo tych cech. Mogę nawet powiedzieć, że rozsmarowuje się wyjątkowo leciutko i przyjemnie. Właśnie tak "jogurtowo", co kojarzy mi się z lekką, delikatną konsystencją.
Wchłania się także przyzwoicie, jeśli nabrać na dłoń odpowiednią ilość specyfiku (przesada, jak wiadomo, zawsze bywa szkodliwa). Nie maże się i nie wałkuje, przy zachowaniu zasad BHP jak wyżej ;> Nie pozostawia tłustego filmu. Przyjemnie wygładza skórę.
Nawilżenie jak dla mnie całkowicie wystarczające, aczkolwiek na nadmiernie przesuszoną skórę nie narzekam.
Bardzo wydajny.

Zapach poziomki był przeapetyczny, natomiast wiśniowy nie przypadł mi do gustu. Z opakowania pachnie nawet w miarę (o ile ktoś gustuje w tym charakterystyczny, lekko migdałowym zapachu wiśni), ale na skórze zmieniał się u mnie w coś z uwędzoną nutą... Oczywiście może to być wina mojego pH, nie samego kremu.

Stosowałam go tylko do ciała i w tej roli całkiem nieźle się sprawdził. Na twarz nie próbowałam.

Opakowanie bardzo estetyczne.

Używam tego produktu od: parę miesięcy z przerwami

ok, ale szukam dalej

też oczywiście kupiony w promocji - 2 w cenie 1.
pytali mnie na uczelni co mam w torebce i czy to przypadkiem nie nabój do czołgu - tak mniej wiecej ten dwupak wyglądał ;)

sam balsam:

zapach - miałam wiśnię i morelę. mi do gustu bardziej przypadła ta druga. generalnie zapachy przyjemne, naprawdę owocowe.

konsystencja - nie przepadam za balsamami tego typu. matowi skórę, mam wrażenie jakbym nacierała się czymś "tępym", kiepsko się smaruje, za to dobrze wchłania, ciało nie jest tłuste.

działanie - przeciętne. nawilża, ale czy odzywia? jakiejś oszałamiającej poprawy nie zanotowałam.

WNIOSKI - wypróbować na pewno warto, zwłaszcza jak się trafi na promocję, niemniej jednak ja szukam dalej mojego "balsamu idealnego" :)Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:2 gie zaczęłam

może być

Całkiem może być - biorąc pod uwagę oczywiście jego dość dużą dostępność i wyjątkowo niską cenę. Jak większość dziewczyn - kupiłam na promocji w Rossmannie w promocji 2 w cenie 1. Za 2 sztuki (morelową i cwiśniową) zapłaciłam tylko ok.10 zł! :) Takie promocje to tylko w Rossmannie....:)

Zapach - mój nr 1 w wyborze chyba wszystkich kosmetyków - wiśniowy całkiem ładny, bardzo apetyczny, choć mało dosłowny.

morelka - za mało intensywna, anemiczna, słabo wyczuwalna.

Zdecydowanie wolę wisienkę! Zapach wiśniowy - średnio trwały :(
Konsystencja tego jest taka sobie- ciężko się rozprowadza po ciele, nawet robią się grudki.
Skóra jest nawet dość dobrze nawilżona, tylko że ta warstwa jest zbyt tłusta :(

Estetyka opakowania - średnia ale może być.
Jeśłi uda Wam się kupić w promocji to zachęcam żeby wypróbować. Jednak ja tej morelki chyba nigdy nie zużyję :( Jeśli kupię następnym razem to na pewno wiśnię i może jeszcze wypróbuję inne zapachy.

Używam tego produktu od:kilku mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

dla bezproblemowej skóry

Używam go od czasu do czasu. W sumie ok, bez rewelacji... Nie sprawdza się gdy skóra jest bardzo przesuszona.
W lato zachowuje się przywoicie, jednak zimą to dla mojej skóry za mało. Do rąk ok, bo nie natłuszcza zbytnio. Zapach po dłuższym stosowaniu może się wydać męczący, mi pasuje.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:4-5