Nivelazione, Dermatologiczny krem regenerujący do rąk i paznokci

Nivelazione, Dermatologiczny krem regenerujący do rąk i paznokci

Krem, dzięki zawartości wosku pszczelego, tworzy na powierzchni skóry niewidoczny film hydrolipidowy, który działa jak ochronne rękawiczki chroniąc skórę rąk przed szkodliwym wpływem detergentów i czynników zewnętrznych oraz przed nadmiernym wysuszeniem. Unikalny składnik, beta-gluken, wspomaga mechanizmy obronne skóry, regeneruje jej strukturę oraz łagodzi powstałe podrażnienia. Dodatkowo olej z awokado, cenne źródło witamin, wspomaga naturalną odbudowę zniszczonego naskórka, silnie nawilża, nadaje dłoniom miękkość i delikatność .

kremy do rąk
100 – 250ml
Skóra
odwodniona, sucha

dla mnie porażka

Ten krem ma takie dobre recenzje, że naprawdę jestem zszokowana. Chyba, że coś zmieniło się podczas produkcji i krem się zmienił.
Dla mnie jest to bardzo słabiutki krem. Krem regeneracyjny? no nie bardzo. Jest to krem z serii :mogę wcierać cały dzień i efektu brak. Bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkich dłoni. Nawilżenia, czy odżywienia to też nie czułam. Miałam wręcz wrażenie wysuszenia. Nie likwidował suchości i szorstkości dłoni. Nie łagodził podrażnień. Nie miałam wrażenia, że mam ochronne rękawiczki na dłoniach. Bardzo trudno wydobyć krem, gdy zaczyna się kończyć i trzeba przecinać opakowanie.

Wskazany zgodnie z opisem - regenerujący do zregenerowania przesuszonych dłoni.

Szybko się wchłania, daje uczucia zniesienia suchości, skóra staje się elastyczna, miękka i miła w dotyku. Zabezpiecza dłonie nawet w trakcie ich opłukania - krem nie zmywa się od razu. B .ładnie pachnie - mega wydajny. Jedyny minus to po zużyciu połowy tubki ze zużyciem drugiej połowy pojawi się problem - źle wyciska się z tubki ( bez rozcięcia nożyczkami nie wydostaniemy przynajmniej 1/3 produktu :/ )

Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

Świetny!

Kupiłam go skuszona promocja w Hebe , zapłaciłam za niego 3.90zl (30ml).
Pięknie pachnie i cena jest bardzo niska!
Dodatkowo świetnie nawilża wysuszone dłonie.
Zdecydowanie kupie kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

nie dla mnie

Kupiłam go tylko dlatego, że skończył mi się inny krem również z tej serii. Na półce nie było za dużego wyboru, bodajże tylko dwa rodzaje z tej firmy i to tylko małe wersje. Zachwycona poprzednim za dużo się nie zastanawiałam i go kupiłam.

plusy:
-przyjemny zapach
-konsystencja
-szybko się wchłania
-łagodzi podrażnienia

minusy:
-przy za dużej ilości nałożonej na dłonie podczas wchłaniania robi się nieprzyjemne uczucie \'\'maski\'\'
-gdy jest już go mało ciężko go wydostać

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie