Essence, Lash Princess Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Essence, Lash Princess Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Królestwo za takie rzęsy! maskara lash princess ze specjalnie wygiętą szczoteczką w kształcie głowy kobry pokryje każdą rzęsę i pozwoli wyczarować królewską objętość i zachwycające, urocze, powłóczyste spojrzenie. Do intensywnego makijażu oczu. Jest unikalna, jak każda księżniczka, dlatego ubrana jest w wieczorową suknię. princess(ence)!

A mnie dla odmiany zachwycił i należy do moich ulubieńców.

Jak już nieraz pisałam bardzo lubię kosmetyki marki Essence i często sięgam po nie w codziennym makijażu. Jak w przypadku każdej marki firma ma w ofercie zarówno dobre jak i nieco gorsze produkty.

Jeśli chodzi o tusze do rzęs marki Essence to naprawdę bardzo je lubię i nalezą one do moich ulubionych.
Zaprzyjaźniłam się zwłaszcza z jednym z nich a mianowicie recenzowanym tutaj tuszem Lash Princess Volume Mascara.

Tusz ma dość słabe recenzje i widzę, że wiele osób nie jest z tego produktu zadowolonych. Nie wiem skąd takie niskie jego oceny.
Mnie dla odmiany ten kosmetyk do makijażu rzęs bardzo się spodobał i zajmuje u mnie trzecie miejsce pod względem moich ulubieńców zaraz po tuszach firmy Eveline.
Produkt ma bardzo wygodne i ładne opakowanie w kolorze czarnym z różowymi akcentami.
Posiada ciekawą i unikatową szczoteczkę w kształcie głowy kobry i rzeczywiście tak jak zapewnia producent ta szczoteczka dociera do każdej rzęsy pogrubiając ją, podkreślając i wydłużając.
Tusz ma bardzo ładny kolor w odcieniu wyrazistej czerni i bardzo fajną konsystencję, dzięki której bez problemu nakłada się na rzęsy.

Moje rzęsy są naturalnie długie i dość gęste więc przede wszystkim potrzebuję ich przyciemnienia i podkreślenia, a tek produkt robi to doskonale.
U mnie tusz idealnie wytrzymuje na rzęsach cały dzień - nie kruszy się, nie rozmazuje, nie wysusza rzęs i w żaden sposób im nie szkodzi a już na pewno nie tworzy efektu pandy.
Przy demakijażu schodzi, łatwo i bez pozostałości.
Mam dość duże wymagania co do tego typu kosmetyków ale ten produkt spełnia je całkowicie i naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia i z całą pewnością nie zaliczyłabym tego produktu do złych i nieudanych kosmetyków.

Wykorzystała: kilka próbek

Bez efektu

Księżniczka niech się trochę umaluje i odejdzie od tego tuszu... My pandy nie potrzebujemy.
Tusz bardzo słaby, nie podkręca, nie wydłuża, nie pogubia, nie rozdziela, nie robi nic.
Szczotka potrafi pobrudzic powieke, rzęsy się przemykaja i tylko niektóre mają styczność z tuszem.
Nie podoba mi się, bo niestety nie robi żadnego makijażu. Rzęsy wyglądają naturalnie (przy kilku warstwach - skleja)
Cena nie jest wysoka, opakowanie bardzo miłe dla oka

Tusz na kilka dni.

Nie maluję rzęs na co dzień, więc szukałam tuszu który będzie tani i dobry na wypadek gdybym miała ochotę je malować. Sięgnęłam po tę, bo była na promocji i miała ciekawą szczoteczkę.
Przez pierwszy tydzień był naprawdę dobry, ładne podkreślał rzęsy i nie osypywał się. Niestety po tygodniu, kiedy już trochę zgęstniał, zrobił się okropny, nie dało się nim umalować, bardzo sklejał rzęsy i pozostawiał grudki oraz okropnie się osypywał!

Żaden

Żaden z tej serii po mimo super dizajnu nie jest wart uwagi. Jestem zawiedziona rozczarowana i przekazałam go znajomej by i ona sobie wypróbowała. Szczoteczka nie wygodna , nabiera za dużo produktu, który się obsypuje i nie trzyma na rzęsach. Nie polecam

Słaby

Tusz mnie rozczarował. Skleja rzęsy, pozostawia grudki, kruszy się. Szczoteczka jest nie wygodna ( przez specyficzny kształt, ciężko pokryć wszystkie rzęsy).

Tusz jak tusz

Tusz kupiłam po pochwałach z internetu i trochę mnie rozczarował. Ma bardzo ładne opakowanie, szczoteczka jest ok chociaż wolę trochę prostsze, konsystencja tuszu również jest poprawna aczkolwiek dość szybko zaczyna się kruszyć powodując tuszowy opad pod okiem. Reasumując źle nie jest ale osypywania się nie toleruję więc miłości nie będzie.

Za tę cenę - dobry

Nie wiem, czy trafiłam na jakąś genialną partię, ale ten tusz jest naprawdę dobry. Używam go na co dzień, ładnie podkreśla rzęsy bez teatralnego efektu. Nie skleja, wydłuża, delikatnie pogrubia. Ma fajne opakowanie. Odejmuję gwiazdki za osypywanie się i trudność zmycia

Recenzja

Tusz w porządku. Trzymał się cały dzień, ładnie pogrubił rzęsy i je wydłużył. Bardzo fajne opakowanie, które na pewno przyciąga uwagę i dodaje uroku. Nie osypywał się.

Po prostu nie.

Jestem tuszo-maniaczką.
Staram się znaleźć pozytywy,ale tutaj poza głęboką czernią nie ma nic. Jest za rzadki, odbija się na górnej powiece. Po około.dwóch godzinach zaczyna się obsypywać i muszę sprawdzać w lustrze czy znów nie muszę poprawić makijażu.

Faktycznie pogrubia

Chciałam przetestować czy tusz faktycznie jest takim hitem jak to opisują w internecie. Osiągnąć taki efekt za niecałe 9 zł, uważam, że warto :) moje rzęsy są z natury dosyć proste i krótkie, ten tusz naprawdę zdziałał więcej niż nie jeden tusz za 40 zł.

Nie, nie i jeszcze sto razy nie

Co sprawia, że ten tusz jest wyjątkowy ?! Wystarczy spojrzeć na opakowanie. Połączenie czerni z kolorem brzoskwini, który widzę pierwszy raz. Co jest też niesamowite w tym opakowaniu ?! Na szczoteczce część w kolorze brzoskwiniowym jest wypukła i silikonowa, wszystko po to by tusz nie wyślizgnął się z ręki podczas malowania. Cena jest również atrakcyjna bo kosztuje mniej niż 15 zł a widywałam promocje, na których można go było kupić z eyelinerem za 20 zł. Ale niestety tu plusy się kończą. Mówi się, że nie liczy się opakowanie a wnętrze. I tu to się sprawdza. Co z tego, że tusz ma piękne barwy i ciekawy design jak tusz jest porażką ! Skleja rzęsy do granic możliwości. Ja dałam się uwieść opakowaniu jak Królewna Śnieżka na piękne jabłko, które było otrute a mój tusz jest sklejającym mazidłem. No niestety. Bywa i tak, że kupujemy produkty złe.

Bardzo przeciętny produkt.

Produkt niskiej ceny - adekwatny do swojej jakości. Wydajny, z wygodną szczoteczką. Jednak jeśli chodzi o samo malowanie rzęs tu nie wywołuje żadnego szału. Rzęsy są pomalowane, a raczej poczernione - nie pogrubia, nie wydłuża a do uzyskania ładnego efektu potrzeba kilka warstw. Polecam dziewczynom, które zaczynają się dopiero malować lub tym którym nie zależy na piorunującym efekcie na rzęsach tylko ich znikomym podkreśleniu.