Planet Spa, Dead Sea Minerals, Pedicure Salt (Scrub do stóp z minerałami z Morza Martwego)

Sól morska, pumeks i inne naturalne eksfolianty zanurzone w kremowym żelu łagodnie lecz dokładnie usuwają stwardniały, przesuszony naskórek stóp. Naturalne substancje odżywiają skórę, sprawiając, że stopy stają się gładkie i miękkie.

Fajny, tylko ten zapach...

Dobrze działał, doskonale spełniał swoje zadanie. Skóra stóp po jego użyciu wyglądała o wiele lepiej. wydajne opakowanie. Przyjemnie go się używało.
Niestety przy tych zaletach jest jedna jedyna wada- zapach. Za to 1,5 gwiazdki mniej.

Używam tego produktu od: 3 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1/4 całego opakowania

Bardzo delikatny.

PLUSY
- brak

MINUSY
- jest zbyt delikatny
- na moich zmaltretowanych stópkach nie zauważyłam efektu
- nie działa ani na stwardniały naskórek, ani na popękane pięty

Używam tego produktu od: czerwiec 2011

za delikatny!

Bardzo fajny kosmetyk tylko ze nie do stóp. Jest bardzo delikatny i nie radzi sobie z piętami. Lepszy do nich jest zwykły peeling do ciała. Ten to chyba nawet do twarzy byłby za delikatny. Plusy za fajny zapach, opakowanie. Ale to tyle. wiecej minusow. Raczej nie polecamUżywam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

Avon Mark - relacja

super

Obok diamentowego to moj ulubiony scrub do stop z Avonu. Swietnie sciera (jest jak piaseczek), ladnie pachnie i jest wydajny. Stosuje go na wilgotne (nie mokre) stopy i daje naprawde dobre efekty. Skora jest gladka i pachnaca :)
Nie wiem, czy go kupie ponownie, bo wycofali go z regularnej sprzedazy, ale jakby tylko sie pokazal w jakiejs promocji, to bym go na pewno kupila.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol

jestem za a nawet za

Scrub nie jest zły. Dobrze wygładza skórę na stopach, radzi sobie z częścią stwardniałego naskórka, w trio ze ścieraczem do stóp avonu (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i kremem z kwasami aha tej samej firmy, tworzy zestaw nie do pobicia. Nie pamiętam już kiedy miałam tak zadbane i gładkie stopy, a krem nawiasem mówiąc to najlepszy jakiego używałam. Peeling przyjemnie się pieni, nawilża stopy, pachnie-rzecz gustu, mnie akurat się nie podoba, nie jest niestety wydajny - użyłam 3 razy i pół opakowania nie ma. Ale teraz już czekam na zamówiony peeling avonu z diamentowymi drobinkami, więc może i lepiej. Chyba jest przesadą mieć w łazience (w moim przypadku sklepie kosmetycznym;-) dwa peelingi do stóp.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/2

rozczarowanie

Scrub ma przyjemną konsystencję,znośny zapach i na tym kończą się zalety.Używam go od 2 tygodni codziennie i mimo,że moje stopy są ogólnie zadbane to scrub nie radzi sobie z lekkimi stwardnieniami na piętach :( nie jest w stanie ich pokonać.Także, jest to dla mnie rozczarowanie..Używam tego produktu od:2tyg

bardzo dobry

+ zawiera obfite, małe, ostre drobinki, które świetnie ścierają naskórek,
+ scrub jest wydajny, trochę się pieni, dobrze ściera i wygładza
+ pachnie ładnie, jak cała seria
+ ma świetną konsystencję

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

lubię

+dobrze ściera nawet pięty
+świetny zapach
+wydajność
+cena w promocji ;)
Używam od ok miesiąca i dawno nie miałam tak ładnych i gładkich stópek :) Szkoda, że w lecie nie wiedziałam o jej istnieniu ;)

Pasuje mi

Po pierwsze: plus za zapach - dość ostry, intensywny, do nóg idealny :). Po drugie: plus za drobnoziarnistość - mimo małych drobinek jest skuteczny i ładnie wygładza skórę na stopach, a po spłukaniu drobinki czuć w całej wannie :P. Produkt wydajny - naprawdę polecam.

Kolejna pomyłka z Avonu

No do Avonu to ja sie raczej nie przekonam. Poza tym, ze specyfik ma fajny (morski) zapach to jest nieskuteczny, czyli zachowuje sie jak wiekszosc kosmetykow tej firmy. Zadnego odzywienia, wygladzenia czy efektu scrub nie zauwazylam (czyli obiecanki producenta nie spelnione). Ot zwykly zel myjacy z jakimis grudkami nic ponad to. Szorowanie zwyklym pilingiem do ciala i pumeksem dziala o wiele lepiej, wiec uwazam, ze szkoda pieniedzy na taki gadzet, ktory tylko zawala polke w lazience i przypomina swoim istnieniem o nieudanym zakupie. Nie polecam, bo nie ma co polecac. Za to pudelko po wymyciu na pewno sie przyda! Z tego powodu i ze wzgledu na przyjemna won oraz zastraszajaca wydajnosc daje az 2 gwiazdki ;)

skuteczny

W przeciwieństwie do zwykłego kremu do złuszczania skóry pięt z serii FootWork, ten stosuje w waniie podczas kąpieli.Głównie dzięki wodnistej konsystencjii i przyjemnemu zapachowi.Nie psuje mi nastroju ani zapachu piany.No i cholernie wydajny.Ale najważniejsze jest to że jest to pierwszy taki peeling który zwalnia mnie z uzycia dodatkowej tarki.Nie potrzebowałam jej już :D A z kremem FootWork juz tak :/
GEneralnie polecam, jest wart swojej ceny

tak tak

To co mi się najbardziej podoba, to konsystencja - płynna i doskonała do codziennego stosowania pod prysznicem. Dotychczas spotykałam się z pilingami w postaci kremów, twardych i wychodzących z tubki w postaci sznurka. A ten oto kosmetyk całkiem inny i skuteczny, a problemów ze stopami mam a mam - odciski bezbolesne, ale szpetne nagminnie. I zapaszek fajny, i słoiczek dobrym pomysłem się okazał. Lepszym niż tuba, któa zawsze się usmaruje.