Caudalie, Soleil Divin, Soin Solaire Visage Anti-Age SPF 30 (Przeciwzmarszczkowy krem przeciwsłoneczny)

Przeciwzmarszczkowy krem z ochroną przeciwsłoneczną. Doskonale chroni i nawilża skórę twarzy. Przeznaczony dla każdego typu skóry. Główne składniki: vinolevure, polifenole z winogron.

ochronne, nawilżające
w tubie
krem
<50ml

Dla mnie ideał

Długo szukałam filtru przyjaznego dla mojej skóry i znalazłam o to ten!

Filtr jest idealny - w porównaniu z filtrami typu LRP, Vichy itd. nie zawiera alkoholu i nie przesusza mi skóry. Co najważniejsze nie powoduje powstawania zaskórników i nadmiernego świecenia mojej tłustej skóry! Makijaż minerałami trzyma się na nim idealnie. Produktu używam zamiast kremu na dzień, gdyż czuję jego działanie pielęgnacyjne - skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i ma zdrowy blask. Jego konsystencja jest lekka, ale na tyle bogata, ze idealnie nadaje się na zimę i chroni moją skórę przed chłodem.

Do zalet mogę oczywiście zaliczyć jeszcze takie szczegóły jak piękny zapach produktu, przyjemną (nie lepką!) konsystencję i wygodne opakowanie :)

Na pewno pozostanę mu wierna na długo i będę także chętnie testować inne produkty tej marki! :) :) :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego