Organic Shop, Sweet Almond & Sugar, Foamy Body Scrub (Scrub do ciała `Słodki migdał`)

Scrub do ciała na bazie organicznego oleju migdałowego i cukru trzcinowego momentalnie nawilża skórę i nadaje jej naturalną gładkość. Migdałowy olej nasyca skórę substancjami odżywczymi. Cukier trzcinowy delikatnie oczyszcza skórę.

Cukrowa pasta do ciała

Uwielbiam tą pastę za to że skóra po wykonanym peelingu jest niesamowicie nawilżona :). Nie każdy lubi efekt jaki ona pozostawia bo na ciele pozostaje tak jakby mała warstwa olejku co ja uwielbiam. Bardzo ładnie oczyszcza skórę i przepięknie pachnie :)

totalna porażka

Zwykle konsystencja produktu nie jest dla mnie ważna i mało kiedy mam z tym problem, natomiast to jest jakiś fenomen pod względem trudności aplikacji. Peeling czy też pasta peelingująca jest bardzo twarda i ciężko dobrać do niej idealne zwilżenie skóry - kiedy za mokro, wszystko spływa w zbitej grudce, kiedy zbyt sucho produkt jest tępy. Mało kiedy udaje mi się uzyskać odpowiednio wilgotną skórę na tyle, by produkt z brązowej mazi zrobił się biały i ładnie peelingował. Niestety nie daje się tym dłużej przytrzeć skóry, a żeby porządnie złuszczyć lubię kilka minut się cała powycierać takim zdzieraczem suchych skórek. Produkt jest niewydajny przez tę konsystencję, nie robi niczego wow, nawet porządnie nie wygładza, a gdzie tu o nawilżeniu mowa. Naprawdę rozczarowałąm się, bo zachęcił mnie ten brak parabenów itd. Pojemny i tani (w mojej ulubionej drogerii zawsze za 10zł), ale nie robi u mnie nic poza denerwowaniem mnie, że produktu ubywa, a nie mogę się dobrze wypielęgnować. Dodatkowo mdlący aromat.

nie lubiłam

Nic mi się w tym peelingu nie podobało. ani działanie, ani zapach. Konsystencja była mocno zbita, bardzo trudno było ją rozetrzeć na skórze. Działanie złuszczające dosyć słabe. Bardzo łagodny peeling. Wystarczył mi na 3 użycia, które nijak mi się przysłużyły. Zapach był dla mnie za słodki. Bardziej kojarzył mi się z cukrem trzcinowym niż migdałem. Za każdym razem aż mnie zęby bolały. Ten peeling jest porażkowy

Słaby

Kupilam go skuszona bardzo niską ceną i migdalowym zapachem, poniewaz kiedys uzywalam marcepanowego peelingu z Perfecty ktory bardzo dobrze wspomniam. Niestety z tym sie nie polubiłam.

Porządny, mocny „zdzierak”

Takie peelingi lubię. Duże drobinki i mocne działanie – wtedy czuję, że skóra faktycznie jest dobrze oczyszczona i ujędrniona. Pozostawia ciało stosunkowo dobrze nawilżone choć bywa, że zimą i tak sięgam po nim po balsam. Zaletą na pewno jest niska cena i dobra wydajność. Jedyne co troszkę mnie zawiodło to zapach. Miałam nadzieję na coś bardziej naturalnego. Ale też nie mogę powiedzieć że jest nieprzyjemny czy odstręczający. Jest ok. Opakowanie jednak mogłoby dostać mały upgrade bo peeling zamówiony przez drogerię internetową przyszedł z połamanym wieczkiem.

słaby pilling

generalnie marka organic shop mi nie podchodzi.
ani maski, ani odżywki, ani pillingi...

scrub roluje się, spada, cięzko jest się nim natrzeć, mam wrażenie że nie spełnia swojego zadania, nie pillinguje, nie ściera naskórka, ma dziwną konsystencję,

dla mnie zdecydowanie nie.
plus za dostępność kosmetyków i cenę - są takie ok 10zł i dostępne w tesco i małych drogeriach.

Plastelina?

Peeling kupiłam skuszona zapachem, bardzo przypominał mi żel z yves rocher ze świątecznej limitki. Niestety poza zapachem i fajnym opakowaniem oraz niezłym składem plusów brak. Lubię konkretne peelingi, kawowy to mój hit a nie cierpię żeli peelingujących w których drobinki tylko denerwują.
Ten peeling ma konsystencje plasteliny. Serio można sobie ulepić kulkę, bałwanka, co kto woli. Drobinek jest mało więc na mokrej skórze efekt prawie żaden. Na suchej nie da się go rozsmarować gdyś posiada sporo substancji myjących więc przypomina to smarowanie się gęstym żelem pod prysznic na sucho. Lepka maź z pianą. Dzięki temu może dam rade zużyc go go żel pod prysznic bo peeling z niego żaden. Ciekawe czy inne też są takie kiepskie czy tylko ten zapach to taka czarna owca. Ogolnie słyszałam o nich wiele dobrego wiec jestem mocno rozczarowana

Swietny peeling

Bardzo dobry peeling, swietnie zdziera naskorek. Skora jest po nim gladka i nawilzona. Peeling jest bardzo gesty, trzeba go uzywac z woda.
Pachnie cudownie i starcza na bardzo dlugo.
Duza pojemnosc, super cena i opakowanie

Można spróbować...

Dość spore drobinki cukru zanurzone są w gęstej, kremowej masie o miodowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, nuta migdałowa jest wyczuwalna. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml