Avon, Naturals, Apricot & Shea, Detangling Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie `Morela i masło shea` (nowa wersja))

Eksplozja odżywienia dla twoich włosów. Spray ułatwiający rozczesywanie Morela i Masło Shea nawilża włosy, zmniejsza uszkodzenia i ułatwia rozczesywanie. Przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Działanie: Spray wzmacnia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Moje wybawienie!!

Ten kosmetyk to moje wybawienie przy moich kręconych włosach, które mają takie hobby że plączą się niemiłosiernie! Spray pachnie pięknie morelą i masłem shea. Włosy po spryskaniu nim stają się bardziej nawilżone i mniej się puszą. Ułatwia to znacznie rozczesywanie ich i późniejsze układanie. Nawet bardzo poplątane kołtuny stają się łatwiejsze do rozczesania! Oczywiście spray nie powoduje, że włosy same się rozczeszą, ale jest to o wiele łatwiejsze i mniej bolesne. No i piękny zapach zdecydowanie to umila Opakowanie wystarcza na dość długo jeśli używamy sprayu jedynie sporadycznie. Spray może być stosowany także na włosach dzieci.

dobry

Mimo iż jestem po zabiegu keratynowego prostowania i mam w miarę proste i odżywione włosy to mam jedno miejsce gdzie stale mi się kołtunią. Z pomocą przychodzi właśnie ten spray, który zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Aplikowany na mokre włosy ułatwia rozczesywanie, dzięki nim szczotka gładko po nich sunie. Nie obciąża włosów, nie skleja ich. Czy nawilża? nie wiem nie zaobserwowałam poprawy kondycji włosów. Może przyspieszać przetłuszczanie się włosów. Ma wygodne opakowanie, atomizer się nie zacina, aplikuje odpowiednią ilość kosmetyku. Spray ma bardzo przyjemny zapach, który niestety nie zostaje długo na włosach.Zapłaciłam za niego coś około 6 zł także koszt niewielki a naprawdę pomaga w rozczesywaniu włosów.

nie sprawdziła się u mnie

Mgielka ma piękny zapach, ale niestety nie ułatwiła rozczesywania moich włosów, po spryskaniu nią mokrych włosów nadal się plątały i wyrywały podczas czesania.

celujący :)

+ widać ile zostało produktu
+ atomizer rozpyla odpowiednią ilość, nie sika nam strumieniem
+ bardzo słodki zapach, mi się podoba :) (krótko utrzymuje się na włosach, szkoda:()
+ wygładza
+ dodaje blasku
+ nie obciąża
+ DZIAŁA spray doskonale ułatwia rozczesywanie, a zazwyczaj zawsze coś tam się zaplącze i wywrę sobie trochę włosów

POLECAM :)!

Warty wypróbowania

Mam w tej chwili włosy do połowy pleców, które lekko się kręcą. Bez tego sprayu nie byłabym w stanie rozczesać włosów, nawet z pomocą szczotki Tangle Teezer. Generalnie sprawdza się nieźle. Dozownik w sprayu ułatwia nakładanie. Preparat ma też bardzo przyjemny zapach. Muszę suszyć włosy suszarką, więc spray jest też dodatkową porcją nawilżenia dla moich włosów.

Nie do końca to

Ułatwia rozczesywanie, owszem. Ładnie pachnie i ma niezłą formę, plus za spray, wtedy możemy kontrolować ilość kosmetyku, który wyląduje nam na włosach.
Niestety nie odczułam nawilżenia, włosy jak były suche takie pozostały.
W zasadzie używam bez przekonania i zaczęłam korzystać na zmianę z innymi kosmetykami podobnego typu.

Idealny spray dla włosów suchych i zniszczonych

Plusy
+włosy się świetnie rozczesują
+szybkie nawilżenie włosów
+fajny produkt jako pomoc w stylizacji włosów

Minusy
+idealny jedynie po umyciu włosów ( później obciąża włosy - nie daje znaczącego efektu )

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 150 ml

Nie do włosów przetłuszczających się

Mam włosy przetłuszczające się i niesamowicie plątliwe. Nie sprawiają kłopotu, gdy są krótkie, jednak kilka lat temu sięgały do pasa i czesanie przypominało chińskie tortury, pomimo masek, odżywek i ofiar z ludzi i innych zabiegach po myciu włosów. W końcu, odkryłam odżywki w sprayu. Tę odżywkę używałam razem z szamponem, który też mi nie podpasował. Jej plusem jest to, iż rzeczywiście rozczesywanie kłaków było dużo prostsze. Niestety, w efekcie, moja niezbyt puchata z natury czupryna, wyglądała tak, jakbym rozpuściła na niej smalec i usmażyła jajko. Włosy po odżywce są mocno obciążone i niesamowicie się przetłuszczają. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Nie działa

Odżywka ani trochę nie działa, przynajmniej nie tak jak powinna. Na moich włosach nie widać żadnej różnicy, produkt ma na działanie jak woda. Dlaczego więc aż dwie gwiazdki? Jedna za zapach, bo jest przepiękny, owocowy i intensywny. Druga za to, że faktycznie rozczesywanie włosów jest maksymalnie ułatwione, dlatego polecam używać tego produktu tylko do rozczesywania, a odżywkę i tak nałożyć. Po nałożeniu od razu jest rozczesuję - nie łamią się, nie plączą, więc do czegoś się jednak nadaje.

Minusy:
-wcale nie odżywia włosów, nie ma na nie żadnego pozytywnego wpływu,
-przy długich włosach mało wydajna, żeby spryskać całe włosy trzeba się trochę napsikać.

Cechy neutralne:
-cena w porządku jak na produkt do rozczesywania włosów.

Plusy:
-genialnie ułatwia rozczesywanie,
-wygodne opakowanie z atomizerem,
-piękny owocowy zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie jest źle...

Ten spray nie dał nic na moje włosy, a czasami wręcz przeciwnie, miałam wrażenie jakby były bardziej tłuste. Jedyne co spodobało mi się, to prześliczny zapach, szkoda, że tylko tyle ;(

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Cudeńko.

Krew mnie zalewa jak czytam recenzje, że taka mgiełka nie polepszyła stanu włosów... Czy producent gdziekolwiek wspomniał, że jest to cudowny produkt na zniszczone włosy, zapewniający regeneracje?!

Tak jak pierwsza opinia - efekty miód-malina, naprawdę wielkie WOW, ale nie na długo.
Według mnie, jest to produkt dobry, dlatego że:
+ po spryskaniu, włosy są elastyczne, przez co łamanie zmniejszyło się do minimum (mój odwieczny problem) !
+ cena w stosunku do jakości bardzo mnie zadowala
+ fajnie, że takie zastosowanie jest w mgiełce, spoko atomizer, ogólne opakowanie
+ ułatwia rozczesywanie
+ nawliża - ale jak już wcześniej wspomniałam, na krótko.

Jedynym minusem jest właśnie ten krótkotrwały efekt, za który odejmę jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Luty
Ilość zużytych opakowań: jendo

bez szału

Myślałam, że mgiełka może polepszy kondycję moich dość suchych końcówek, jednak się przeliczyłam.

Do zalet produktu należy z pewnością bardzo przyjemny zapach, utrzymujący się na włosach baaardzo długo oraz fakt, że mgiełka nawet w dużych ilościach nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.

Jednak na mocno zniszczonych włosach nie da efektu.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1