Bath & Body Works, PocketBac, Sweet Cinnamon Pumpkin, Anti - Bacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do rąk)

Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody. Zawiera naturalne składniki. Idealny na co dzień i w podróży. Ten niewielki produkt zadba o czystość rąk eliminując 99,9% bakterii. Utrzymuje ręce czyste i świeże, a także pięknie pachnące. Żel szybko wysycha na skórze, nie pozostawiając uczucia lepkości.
Zapach to mieszanka dyni, słodkiego kremu waniliowego i świeżo mielonego cynamonu.
Produkt zawiera etanol.

Jesienny zapach.

Wstępując do sklepu B&BW trzeba się liczyć z dużym przetrzepaniem portfela. Mnogość dostępnych zapachów, również tych limitowanych, przyprawia o zawrót głowy.

+ urocze opakowanie, któremu trudno się oprzeć
+ jest niewielki, zajmuje mało miejsca i wszędzie można go zabrać
+ przyjemny, otulający, typowo jesienny zapach, dynii, cukru trzcinowego, wanilii, przypraw
+ zapach utrzymuje się na dłoniach
+ żelowa konsystencja, bez problemu wylewa się na dłoń z opakowania
+ nie pozostawia klejącej się warstwy, wystarczy odrobinę żelu wylać na dłoń i delikatnie potrzeć
+ nie wysusza dłoni
+ przydatny " na mieście", w podróży
+ spełnia swoją rolę oczyszczająco, dezynfekującą

- cena, wysoka, ale do przejścia, poza tym kilka razy w roku sklep organizuje duże obniżki
- niestety, słaba dostępność.

Najlepszy !

Najlepszy żel antybakteryjny jaki do tej pory miałam.

Małe, bardzo poręczne i wytrzymałe (wiele razy upadało mi na podłogę i nic się z mim nie działo).
B&BW dodatkowo oferuje specjalne "opakowania" w przepięknych kształtach i kolorach.

Sweet Cynamon Pumpkin jest moim ulubionym zapachem. Jest to połączenia zapachu dyni, brązowego cukru i cynamonu. Zapach utrzymuje się dość długo na rekach.
Pewnie gdybym nie miała silnej woli to bym uznała ten zapach za minus tego produktu gdyż za każdym razem jak używam tego żelu nachodzi mnie ochotą na ciasto dyniowe.

Aplikacja:
Żel się bardzo łatwo aplikuje, nie ma problemu z dozowaniem odpowiedniej ilości na 1 raz.
Jak na takie maleństwo jest dość wydajny.

Właściwości:
Nie byłam w stanie zweryfikować ze zabija bakterie ;) .
Ale za to stwierdziłam ze mimo częstego stosowania nie powoduje wysuszenia rak.
Bardzo mnie zaskoczyło (pozytywnie) że tuz po oczyszczeniu rąk mogę bez problemu zjeść np. kanapkę i nie czuje ze ręce przed jedzeniem oczyszczałam (przy innych żelach czasami musiałam trochę poczekać bo jedzenie miewało gorzki posmak).

Podsumowanie:
Fantastyczny produkt! Nie wyobrażam sobie bym mogła teraz stosować jakikolwiek inny żel (chodzi ogólnie o żele B&BW).
Jedyne co mi w tym produkcie się nie podoba to jego cena.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 roku (ogólnie zele B&BW)
Ilość zużytych opakowań: 3 całe (dyniowego) i ok. 10-12 sztuk ogólnie

Idealnie jesienny

Uwielbiam wszystkie żeliki z B&BW, ale ten jest moim jesiennym ulubieńcem. Przepięknie pachnie, już wielokrotnie słyszałam pytania o ten zapach i to całkiem długo po użyciu. Co najważniejsze: nie wysusza dłoni, mam wrażenie, że wręcz nawilża!
Warto też tu wspomnieć o ślicznych wieszaczkach/pokrowcach na te maleństwa, które stają sie ozdobą torebki czy plecaka i pozwalają zawsze mieć je pod ręką. Super sprawa przy podróżach zwłaszcza komunikacją miejską.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5