Alterna, Caviar Repair Rx, Instant Recovery Conditioner (Odżywka super regenerująca)

Odbudowująca odżywka Repair Rx Instant Recovery bez siarczanów i parabenów rekonstruuje bardzo zniszczone włosy, intensywnie odżywiając i regenerując każde pasmo włosów. Włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące oraz łatwo się układają. Odżywka także chroni pasma przed łamaniem i dalszymi uszkodzeniami.
Zawiera innowacyjne technologie:
Color Hold, to opatentowana i oryginalna formuła firmy Alterna. Gwarantuje najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiegając blaknięciu kolorów spowodowanemu promieniowaniem UVA, UVB oraz promieniowaniu światła widzialnego w tym pochodzących również ze sztucznych źródeł światła, jak również chroni kolor przed wypłukiwaniem się.
Enzymetherapy odpowiada za wnikanie odżywczych składników w głąb struktury włosów. Włosy są nawilżone, wzmocnione i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

naprawdę warto

Miałam kilka próbek i szamponu i odżywki a że byłam bardzo zadowolona, postanowiłam kupić zestaw.
Moja opinia:
ładnie pachnie, konsystencja jest zwarta, łatwo się wyciąga i rozprowadza na włosach, łatwo rozczesac włosy, nie są obciążone; poniżej któraś z wizażanek napisała, że jej włosy się puszyły-ciekawa jestem czy nie używała tych kosmetyków późną jesienią lub w zimie? ja używałam od końca marca i nie miałam takich problemów. Jestem bardzo zadowolona, w kolejce kolejne odżywki i szampony, ale na pewno wrócę bo u mnie sprawdziła się rewelacyjnie (włosy bardzo gęste, półdługie z tendencją do plątania się i okresowo do puszenia, farbowane).Polecam stosować z szampanem z tej samej serii.

Rozczarowanie..

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, a także promocyjną ceną, postanowiłam wypróbować tę odżywkę.
Słyszałam wiele dobrego na temat Alterny, a że włosy mam wysokoporowate, wysuszone, zniszczone, to miałam ogromne nadzieje i oczekiwania.... Myślałam, że ta odżywka będzie dla moich włosów ratunkiem.
Stosowałam ją na kilka sposobów: próbowałam zarówno pozostawiać ją na włosach 3-5 min, jak i dłużej - nawet 20 min.

Ratunek dla mocno zniszczonych włosów!!!

Kosmetyki marki Alterna stosuje już od kilku lat.
Ta odżywka to mój święty graal!
Zapach cudowny!
Poprawia stan włosów!
Po użyciu włosy są lśniące, miękkie i wyraźnie odżywione!
Polecam każdemu ze zniszczonymi,suchymi włosami!
Wart każdej złotówki!

nieziemska wydajność!

Nie spodziewałam się zbyt wiele po Alternie. To moje pierwsze spotkanie z marką. Nie jestem przekonana do wydawania ciężkich pieniędzy na luksusowe produkty do włosów. Ile by nie kosztowały nie ma co liczyć na cud. Działają kondycjonująco. Nic, poza nożyczkami, nie naprawi nam włosa na dłużej niż do kolejnego mycia.

Alterna zaskoczyła mnie działaniem i wydajanością z jaką nie spotkałam się jak żyję. Mam miniprodukty. Wyliczyłam, że moje długie włosy zużywam ok 3,5 ml jednorazowo. W prostym rachunku pełnowymiarowe opakowanie starczyłoby na 71 użyć! Jest to sprawka kremowej konsystencji, naprawdę mam wrażenie jakbym smarowała włosy kremem. Przy okazji używania odżywki działa ona także na dłonie ;-) mam wrażenie, jakbym używała kremu do rąk.

Minimalna ilość błyskawicznie wygładza włosy, co czuć podczas nakładania. Dalej jest już tylko lepiej. Włosy genialnie się rozczesują, są gładkie i uwaga, to co najbardziej lubię elastyczne, sprężyste, odżywione i nakarmione, ale nie obciążone. Zachowują naturalny połysk. Mam raczej cienkie włosy, więc jest to dla mnie szczególnie ważne, żeby nie zamieniły się w strąki.

Efekt na całych włosach jest taki sam, czyli końcówki zyskują nowe zycie.

Podoba mi się skład i zastosowanie certyfikowanych składników, a także składników spotykanych w kremach do twarzy.

Reasumując, polecam. Niespotykana wydajność oraz sprężyste, pełne życia włosy, to jest to, co przemawia za instant recovery i czyni zakup mniej bolesnym. Często można spotkać miniatury 40 ml w dobrej cenie, polecam przetestowanie czy przypadnie do gustu naszym włosom.

Świetna!

Zakupiłam tą odżywkę wraz z szamponem i kremem proteinowym do włosów zniszczonych z tej samej serii.Moje włosy zostały silnie rozjaśnione po nieudanym "ombre".Bałam się ,że się pokruszą. Ten zestaw je uratował.Polecam każdemu kosmetyki Alterny!Zdecydowanie warte swojej ceny!

Bez zachwytu...

Odżywka ma dość gęstą, przyjemnie kremową konsystencję o białym zabarwieniu. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Pachnie dziwnie, dość ciężko, dla mnie niezbyt przyjemnie. Bezpośrednio po użyciu włosy są wygładzone i błyszczące, wyglądają na zdrowe. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml