Autobronzant Soleil

Autobronzant Soleil

Zawarty w kremie barwnik karmelowy ułatwia równomierne rozprowadzenie kosmetyku. Bezpośrednio po aplikacji nadaje skórze złocisty odcień, a po dwóch godzinach - zdrową, bardzo naturalną opaleniznę. Pachnie delikatnie karmelem i czekoladą.

Cena: 85 zł / 150 ml

zawiodłam się

na wstępie muszę zaznaczyć, iż kocham kosmetyki firmy Guinot!! dlatego też spodziewałam się kolejnego mojego ulubionego kosmetyku po tej marce. jakkolwiek samoopalacz okazał się rozczarowywujący. działa on niczym farbka, po któej nałożeniu ciało się lekko zabarwia, jednak schodzi pod wpływem przetarcia twarzy tonikiem i to bezalkoholowym. przez to ma się wrażenie jakby kosmetyk nie wsiąkł w skórę a jedynie ją pomałował. opalenizna jest delikatna, nadaje lekki brązowawy kolor. do plusów zaliczam fakt, iż krem nie ma specyficznego zapachu samoopalaczy i łatwo się rozprowadza dzięki brązowej barwie. podsumowywując uważam, iż można kupić samoopalacz o podobnych walorach w bardziej przystępnej cenie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

na mnie też nie działa??!

Podobnie jak jedna z recenzentek skusiłam się na samoopalacz Guinot pod wpływem wizażowych zachwalań. Długo planowałam zakup, aż wreszcie postanowiłam wydać nie małą kwotę na to cudo. Niestety, ja nie mogę napisać o nim, że jest rewelacyjny :(. Samoopalacz ma dziwna konsystencję, ni to krem ni żel, zabarwiony kolor to plus tego produktu. Zapach ok, nie jest tak intensywny i drażniący jak w Lorealu. Opakowanie b. ładne- za te wymienione rzeczy przyznałam 2 gwiazdki. Teraz mniej milo...Oczywiście jak przed każdym nałozeniem samoopalacza robię peeling, następnie nakladam w suche miejsca odrobine kremu, aby opalenizna nie chwyciła w tym miejscu na ciemniejszy kolor. Moja cera ostatnio jest troche przesuszona, jednak samoopalacz Loreala wcale tego nie podkreślał. Posmarowałam Guinotem twarz i szyję, odczekałam 2,5 h i poszłam spać. Jeszcze przed snem kiedy dotykałam szyji czułam nieprzyjemną lepką warstwę..:( . Kiedy wstałam, odrazu spojrzałam w lustro, jednak widok wcale nie był zachwycający... Samoopalacz podkreślił niedoskonałości (jedna krostkę i sucha skórę na czole)... Odrazu zmyłam twarz i ku mojemu zdziwieniu zesza cała "opalenizna"..! Samoopalacz poprostu na mnie nie zadziałał, a to byłą tylko warstwa barwiąca preparatu...Jednym słowem jestem ogromnie zawiedziona, tyle pieniędzy wyrzucone w błoto :( Wracam (po raz n-ty) skruszona do Loreala...Mam jeszcze próbkę (z wizażu ;)) samoopalacza Guinot tylko do twarzy, w wolnym czasie wypróbuje go, ciekawe, czy będzie lepszy...
Używam tego produktu od: 1 raz, więcej nie chcę
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

KWC

Rewelacja.

Lubie samoopalacze i uzywam czesto. Mam ciemna karnacje ale ciagle blada twarz od mycia, mleczek, toniow, peelingow itd. Poza tym twarz mi sie chyba nie opala a na solarium staram sie nie chodzic.

Ten samoopalacz jest najlepszy jaki mialam. REWELACJA!!!!!!! Nie brudzi, ma ciemny kolor ktory ulatwia aplikacje i przez to juz skora wydaje sie ciemniejsza (ale kolor nie zmywa sie tak jak przy Sublime Loreala), nie ma intensywnego zapachu -inne po prostu smierdza a tego wcale nie czuje, nawilza i pieknie opala cialo i twarz-bardzo ladny kolor.

Cena do zaakcpetowania bo jest adekwatna do jakosci.

Używam tego produktu od: 2 tygosni (jakies 2-3 razy w tygodniu)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 duzego

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

na mnie nie działa

Kosmetyk kupiłam ze wzgledu na rewelacyjne komentarze. To był mój pierwszy i ostani samoopalacz. Aplikowałam zgodnie z wszelkimi zasadami typu: dokładny peeling, odrobina balsamu, potem bardzo dokladne wmasowanie specyfiku, czekanie na wchłonięcie. Moja skora być może jest za tępa, bo nie pokazał się żaden kolor. Nawet lekko złoty, czy chociażby jaśniutki brąz. Kolejny raz postanowiłam że nałożę podwójną warstwę, znowu stosując się do wszystkich zasad nakładania samoopalacza.Brzydki zapach, wcale nie czekoladowy czy karmelowy, kolor -lekkie złoto z brązowymi zaciekami. Próbowałam się z nim zaprzyjaźnić jeszcze chyba trzy razy.Ponieważ kosmetyk ma swietne recenzje, uznałam, że wina lezy po stronie typu skóry. Ja go więcej nie kupię, bo po prostu nie działa.

Używam tego produktu od:4, 5 aplikacji
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze ale już go nie skonczę.

świetny, super - polecam

Jest to świetny samoopalacz, przede wszystkim nie brudzi, nie pozostawia żadnych plam - rozprowadza się reweoplacyjnie i nie ma charakterystycznego dla tych produktów zapachu!! chyba nie ma możliwości żeby po nałożeniu tego produktu zostały smugi. Nie ma żadnych problemów ze zmywaniem tego samoopalacza - on poprostu się delikatnie zmywa - nic się nie łuszczy ! Dla mnie jest to najlepszy produkt. Aha jest baaardzo wydajny (ma taką żelowo brązową konsystencję) Stosuję go już od bardzo dawna (4 lata) A tak nawiasem to uwielbiam produkty tej firmy !!!!

super

Idealny samoopalacz. Żegnaj solarium. Nawilża, nadaje świetny złotawy odcień. Boski....ojjj mój boski. Jest doskonały jak i wszystko z firmy guinot. Uzywam wielu jej kosmetyków i postaram sie nidługo zgłosić kilka z nich, ponieważ pomogły mi poprawić w sposób diametralny stan mojej cery. Kosmetyki są delikatne, nie podrażniają , widac efekty ich stosowania natychmiastowo.

Doskonały!!

Bardzo dobry samoopalacz. Spełnia wszystkie stawiane mu wymogi: nie tworzy smug, ładnie się rozprowadza, równomiernie się zmywa nie tworzac plam ani zacieków, kolor jest naturalny jakby skóra była naprawdę opalona.

super!

Jak do dej pory moj najlepszy samoopalacz. Dobrze sie rozprowadza, krem ma brazowy kolor, dzieki temu ulatwia rozprowadzanie. Nadaje skorze ladny oddcien. Wydajny.

Zapach jest przyjemny, jednak po dluzszym czasie staje sie troche meczacy w szczegolnosci gdy uzywany jest na dekold lub szyje.

Polecam!

dobry

Dobrze się nakłada, dzięki brązowej barwie od razu widać czy nałożyłam go równomiernie. Po wchłonięciu się w skórę nie tworzy smug i zacieków.Efekt jest naturalny. Ładnie pachnie, nadaje skórze odcień lekko złotawy.

ilość zużytych opakowań: na razie 1 próba